ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

19 maja 2008, 22:21

Witam wieczorkiem

Małgorzatko
Ja też trzymam kciuki oby wszystko było ok

Katelajdka
Super kiecuszka i wdzianeczko jest ok

Olala
Dużo zdróweczka dla Asiuni i super że jest już lepiej
Fajnie mieć siostre pod ręką zwłaszcza jak mężulka nie ma. A siostra czasem nie spodziewa się dzidziusia bo coś mi świta że kiedyś pisałaś.

Kelly
Oby szybko ten ząbolek sie pojawił i Tymuś wyzdrowiał

U nas narazie wszystko ok tylko ja jestem zła czasami sama na siebie bo wszystko musze sama zrobic i mam mało czasu dla siebie a wieczorkiem tylko was poczytam i padam że nawet myśli nie mogę zebrać żeby cosik naskrobać kurcze taka matka polka i to jeszcze stale nie wyrobiona

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 maja 2008, 22:49

Małgorzatko Trzymam kciuki żeby poród był bezstresowy.

kelly niech ząbek przebije sie jak najszybciej i mały mało cierpi.

Taką kostkę kupiłam tylko za 29,05 w makro
http://www.allegro.pl/item359898707__ko ... auka_.html

Dzisiaj spotkałam sie z dwoma koleżankami z pracy (żadna z nas już tam nie pracuje) było bardzo fajnie super się spotkać co jakiś czas. Jedna z nich ma córeczkę miesiąc młodsza od Dominiki tez Dominika :-D , bardzo fajnie się razem bawiły. Ta mała to aniołek po porównaniu z moja rozrabiaka.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

19 maja 2008, 23:07

myszka
Ta kostka u nas super sie sprawdziła Oliwka dostała ją na gwiazdkę od swoich siostrzyczek i do dzisiaj lubi się nią bawić

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 maja 2008, 23:25

Dzwoniła do mnie babka z Antonina!!
Chciała potwierdzenia czy wszystko sie zgadza, czy przyjedziemy itd. No to ja że wszystko aktualne i bedziemy na pewno. I pomyślałam o Iwonce, kurcze nie byłam pewna czy dzwoniła odmówić jej rezerwacje... :ico_noniewiem: Powiedziałąm tej babce o tym jednym domku ale ona zaczeła inny temat i w końcu nie wiem czy wie. Iwona jak dasz rade to napisz czy dzwoniłaś!!
No i oona powiedziała mi ze jedna dwójka pokój zarezwerowana na 1 noc jest zajeta i dla tej jednaj rodziny bedzie trójka!! W cenie dwójki!! Nic jej nie mówiłam ze to nawet lepiej bo co ją to, ale tak rzucam w eter tą wiadomość, żebyście Aga z KArolas same zdecydowały między sobą dla której z Was bedzie ten domek!
qunick a jak z Wami i Waszym wyjazdem????
sukienka dzieki za opinie o mojej sukience. Pokazałąm sie teściowej i ona też mówi że to bolerko jest w porzo. Ale powiem Wam szczerze ze jakos mi dzis smutno... Nie jestem do końca przekonana ze dobrze zrobiłam kupując ją... Jest piękna ale czy nie za "dystyngowana" na zwykłe wesele.... Może powinnam byla kupić coś prostego... :ico_placzek: A jak bede wyglądać jak "matrona i do tego z wielkimi barami!! :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_wstydzioch:
kelly super że bedziecie z rana spędzimy więcej czasu razem, ale przed 9:00 proszę nie budzić bo mamy zły humorek!! Od kilku dni podaję Bartusiowi butle na noc przed snem i śpi superowo!!! :ico_brawa_01: Wczoraj jak wypił o 22:00 tpo obudził sie pierwszy raz o 6:20!! :ico_sorki: :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Normalnie szok!! Jemu sie chyba to nigdy nie zdażyło żeby tyle godzin przespać!!! A poetm jak go wzięłam do siebie do łóżka to spalismy do 9:10!! Bossskkkooo!!!! Wyspałam sie cudnie!!
Teraz lece do wyrka, bo jutro mam dużo do zrobienia!! PA, dobranoc!!

[ Dodano: 2008-05-19, 23:32 ]
myszka_f, kobieto śłiczna kuchenka!!! Piękne mebelki!!! Musiałam Ci to jeszcze napisać!! Acha, przypomniałao mi się że babka powiedziala ze w domkach są lodówki wiec gites!!! No i cała zastawa sztućców i talerzy i kubków. Wezme sobie norzyk i deske bo może nie być no i swój kubek mimo wszystko, acha czajnik na płytke też jest, ale ja wezme elektryczny. Siostra mi pożycza! No i jakieś garnki też sa. No to gites!!
małgosiu wiem co to znaczy czekać.... to jest straszne jak lekarz wprowadzi Cię w błąd i człowiek z niepewności siedzi na szpilkach.... JA czekałam miesiąc.... Ty na pewno aż tyle to nie wiec pociesz się troszeczkę i jakoś zaciśnij ząbki i ciesz sie tymi ostatnimi chwilami względnego spokoju.. :-D

[ Dodano: 2008-05-19, 23:34 ]
myszka_f, no i jeszcze napiszę Ci ze balerinki boskie!!!! Jeszcze takich nie widziałam naprawde bardzo mi sie podobają i w sumie niedrogie!!! Cudowne!!! A jaki kolor masz??

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 maja 2008, 07:05

katelajdka, ja z przepowiedzeniem terminu porodu miałam w drugą stronę. W czwartek wieczorem byłam u gina i powiedział, że jeszcze przez półtora tygodnia na pewno Asia sie nie urodzi, bo rozwarcie dopiero na 1cm, nastepnego dnia kupa znajomych sie pytała co u mnie, to im mówiłam, ze jeszcze tydzień albo dwa a tu niespodzianka i dwa dni później wysyłałam im sms-y, że urodziła sie mala Asiunia.

myszka_f, ale zaszalałaś z zakupami. A te spodenki z Reserved tez mi sie bardzo podobają. Idealnie pasują do kaloszków. A ja kaloszki kupowałam w Deichmanie, tam mieli rozmiary od 19.
Ja też lubie ubranka 'moro'. Te spodenki co kupiłaś mają super kolorek.

ania0807, ja mam dwie siostry: jedną blisko, na sąsiednim osiedlu i jedną 1000km ode mnie i to własnie ona w październiku urodzi dzidziulka. Dzisiaj idzie na USG i bardzo sie denerwuje. Być może dowie sie czy to chłopiec czy dziewczynka. Ale denerwuje sie, bo jakiś czas temu miala robione badania genetyczne i coś wyszło nie tak. Obliczono jej ze jest 1:300, ze dziecko może być chore. Ale tłumaczą lekarze, że tu brano pod uwagę np. jej wiek (39lat), to że jedno dziecko było bardzo chore i to na wskaźnik miało dużo wpływ. Ale rok temu urodziłą zdrowiutką Lotte a wtedy w ciąży też miala robione te badania i wtedy miała 1:3000 i tak sobie myśli, że postarzala sie o rok a 'szansa' na urodzenie chorego dziecka wzrosła bardzo. Trzymajcie za nią kciuki, że wszystko było ok.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 maja 2008, 07:32

no nareszcie działa !!!!

hejka!!!

Widzę ze przygotowania do przyjazdu ruszyły pełną parą :ico_brawa_01:
U nas o tyle źle że pogoda do bani i pranie kiepsko schnie :ico_olaboga: choć na dwa dni wyjazdu nie zamierzam szaleć z ciuchami. Dla dzieciaków owszem trzeba więcej zabrać bo i nie wiadomo co oni wykombinują hihi
Tylko my w czwartek jeszcze w góry wyjeżdżamy do mojej babci i muszę od razu przygotować się na 4 dni bo wrócimy w piątek wieczorem a sobotę nad ranem w drogę.
Tak właśnie myślałyśmy wczoraj z Qunick o której wyjeżdżać i ja tak między 5 a 6 będę się zbierać bo z 3 godzinki jazdy mamy także koło 8-9 byśmy byli, to chyba w sam raz?

Wojtuś mi coś ostatnio kiepsko śpi. Dzisiaj w nocy to był po prostu koszmar, cały czas się budził i płakał a nie zdarza mu się takie coś :ico_noniewiem: Zębów na horyzoncie nowych nie widać, jakiś tylko katara wodnisty mu się przyplątał :ico_zly: Dopiero jak mąż zrobił mu mleko to zasnął biedaczek. Ja musiałam rano wstawać a oni smacznie spali - taka sprawiedliwość na tym świecie!!

katelajdka dogadamy się z karolas co do domku, spoko.
A w sukience wyglądasz bosko!!! jesteś zgrabniutka a według mnie barki masz ok, ja tam wolę umięśnione niż całkiem szczupłe. Według mnie super wyglądasz i bolerko pasuje ci idealnie!

myszka kaloszki są rewelacyjne!!! Tylko ja do końca nie wiem czy kupować bo mój Wojtaszek raczej ich nie wykorzysta a na jeden wyjazd kupować :ico_noniewiem:
Spodenki z Reserved pierwsza klasa! Ja kupuje dużo ciuchów z Reserved ale dla Radka i są gatunkowo dobre.
Balerinki też fajniusie!!
ogólnie zakupki udane należą się :ico_brawa_01:
A i jeszcze za kuchenkę należy pochwalić bardzo ładna!! hihi

Małgorzatka będzie wszystko ok :-) Tylko znać nam daj jakby coś to w Antoninie twoje i dzidziusia zdrówko wypijemy :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 maja 2008, 07:49

olala, Trzymam kciuki za Twoja siostre! Na moim zurnalu stoi ze mialam szanse 1:30000 i wlasnie babka mi powiedziala wtedy ze duzo takze od wieku zalezy, ale USG i badania tez duzo daja. Ale mysle ze nie ma co sie martwic, Twoja siostra juz jest trocha starsza mama ale i w takim wieku mozna rodzic zdrowe dzieci. Ale wiadomo kazda matka sie przejumie zdrowiem swoich dzieci, wiec teraz napewno potrzebuje troche wsparcia :ico_oczko:
katelajdka, Wiesz mi sie sukienka bardzo podoba i Ty taka laseczka normalnie oczom niewierze wygladasz na bardzo wysoka w niej, a w bolerku to jeszcze lepiej, sliczne jest to bolerko! Tak delikatnie ochladza to suknie, ale mysle ze nie masz sie co martwic bo sukienka jest bombowa i na wesele w sam raz! Zobaczysz ze inne panny beda mialy podobne sukienki, a barami nie masz sie co przejmowac wcale nie sa takie wielkie, na tym zdjeciu co jestes od polowy ciala musisz pamietac ze jestes niska i dlatego barki moga wydawac sie wieksze, ale jak dla mnie sa normalne. Jak bys sie krepowala czy cos to zawsze mozesz miec zalozone bolerko az do czasu jak juz sie troche rozluznisz i tyle :ico_oczko: :ico_brawa_01: Piekna z Ciebie kobieta i nie masz sie czego wstydzic :ico_prezent:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

20 maja 2008, 08:08

ania, Chcieliśmy ta kostkę kupić już dawno ale wydawała mi sie za droga a teraz trafiła się okazja to kopiliśmy.

katelajdka, to super że wszystko jest na miejscu nie będzie trzeba za dożo taszczyć ze sobą. Nie wiesz może czy jest tam grill bo zastanawiam sie czy nie kupić z zabrać ze sobą ???

ola, Jak ja szukałam kaloszków w daichmanie to akurat nie mieli małych :ico_wstydzioch: bardzo lubię rzeczy z reserved tylko są drogie :ico_zly: te spodenki kupiłam za 39zł na przecenie normalnie kosztowały 69zł :ico_szoking: za tyle bym nie kupiła.

aga, Dzięki za komplement.

Ciesze sie że się wam podobają moje załupki i dziękuje za komplementy na temat mojej kuchni.

HURA HURA naprawili mi odpływ w łazience mogę prać. Tylko poczekam jak Dominika wstanie i biorę się do roboty !!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 maja 2008, 08:19

katelajdka, mnie to sie raczej z hiszpańska tancerka skojarzyłas w sukience!
Autko juz w porzadku i jedziemy - spoko - Jurek sie zastanawiał czy nie zabrac namiotu ale chyba bedzie za zimno
kelly napisz jak zadziałam ten lek homeopatyczny plizzzzzzzzzz :ico_sorki:
POczytam Was jeszcze a narazie lece Zuzie do pkola szykowac!

[ Dodano: 2008-05-20, 08:44 ]
AA
rozmawiałam wczoraj na gg z naszą Izą@! Pozdrawia Was - mam nadzieję , że do nas wpadnie. Mówiłam jej o Antoninie ale chyba za daleko jej ...Mirelka bardzo ładnie mówi , łączy juz pierwsze zdania!

Myszka fajne te ciuszki - tez mam czasem ochotę coś Ninie kupić ale mam pełno ubranek po Zuzi no i z kaską różnie.
W tym miesiącu nawet więcej zarobiłam to i wydatki wzrosły...

MamciaKochana, a jak Julcia? Goi się wszystko dobrze?

[ Dodano: 2008-05-20, 09:12 ]
Szukam prezentu dla Zuzi na dzień dziecka (chce mówiąca lalkę) i zobaczcie co znalazłam na allegro !!!!!http://allegro.pl/item362210567_noworod ... eborn.html

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

20 maja 2008, 09:27

qunick jestem w szoku!! :ico_szoking: Normalnie ta lalka jak noworodek wygląda!!! Piękna jest ale sporo kosztuje... ale kurcze jazda!!! szok po prostu szok!!!
A na namiot to chyb trochę za zimno będzie...

myszka ja doczytałam że tam jest tylko miejsce na ognisko o grillu ani słowa :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości