Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 sty 2012, 08:25

już na drugim winko zadziałało i usnełam
no ładnie :ico_oczko:
u nas na odwrót, często słyszę "jaka ładna dziewczynka ", a wtedy Lolek mówi "Ika opak
dobrze Loluś mówi :-D Kiedyś ktoś na Zosię powiedział "jaki fajny chłopczyk", gdy miała na sobie sukienkę :ico_noniewiem:
ale mówię, dawniej się strasznie przejmowałam, teraz wcale, bo nie ma czym. Najważniejsze, że jest zdrowa i super się rozwija, a jak włosy urosną, to będą warkocze :ico_oczko:

dziś za to moja gwiazda wymyślila sobie, że jest królewną i wzięła do żłobka dwie bawełniane opaski na głowę i obie kazała sobie założyć :ico_olaboga: , do tego oczywiście sukienka. Dobrze, że tym razem torebki nie chciała. Ostatnio też ma fazę na ogladanie bajki o Kopciuszku. Do tej pory tv mógł dla niej nie istnieć, a ostatnio zobaczyła płytę z Kopciuszkiem i dzień w dzień to samo. Wczoraj P pokazał jej też Królewnę Śnieżkę i 7 krasnoludków, taką starą, Disney'owską wersję i jest drugi hit :ico_oczko: A kto się jej najbardziej podoba.....czarownica :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 sty 2012, 16:18

Magda33 to tylko świadczy o adresacie, jeśli widzi dziecko w sukience, a nazywa chłopcem :-D :-D

U nas ferie na całego. Rano wzięłam 4 dzieci z osiedla i byliśmy na spektaklu Pinokio.
Potem obiadem i zorganizowałam im malowanie farbami na całej podłodze w salonie. oczywiście na kartkach :-D. Na deser były lody, no a teraz poszli zasłużeni do laptopa to sobie i ja chwilke odpocznę.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

16 sty 2012, 22:12

Hej ja na chwilę, byłam z chłopakami u lekarza. Filipek mimo że w czwartek dostał hiconcil to non stop gorączkował (jeden dzien był bez gorączki) do tego kaszel i katar. Dostał dzisiaj sumamed forte i po pierwszej dawce :587: jutro pewnie pojadę z nim na zastrzyki ... Maciek też ma antybiotyk vercef :ico_olaboga: spadam,zmęczona jestem do tego mnie też coś bierze :ico_chory:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 sty 2012, 07:57

PaulinaS, dużo zdrówka dla Was!!!
U nas ferie na całego
zazdroszczę. U mnie w pracy zaczyna się bardzo, bardzo gorący okres....choc ciagle jest "gorąco" :-D Na szczęście uwielbiam swoją pracę :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

17 sty 2012, 14:42

Halo!!
Padam ze zmęczenia :ico_sorki: nawet nie mam siły siedzieć, dopadła mnie jakaś choroba i na dodatek chłopaki są od paru dni męcząco-jęcząco-niedobrzy :ico_zly: dzisiaj miałam ochote ściągnąć majtki i wlać w tyłek. To chyba brak żłobka ale dobrze że jutro już idą.
byłam z chłopakami u lekarza. Fi
koszmar z tym chorowaniem :ico_sorki: bidulki te twoje chłopaki.

Ide spać bo chłopaki spią to może chociaż troszke zregeneruje siły.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

17 sty 2012, 16:20

U nas już lepiej, nie musze na zastrzyki jeździć. Filip dzisiaj wypił antybiotyk bez zwracania, ulzyło mi :-) magduś ja też się zdrzemnęłam jak mały usnął, niestety spał 40 min a ja z miłą chęcia pospała bym dłużej :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sty 2012, 23:59

Paulinka zdrowka dla chłopaków.

u nas też ferie. Śniegu ociupinkę ale akurat tyle by dąło się z górki na snakach pozjeżdżać

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sty 2012, 12:37

A my leniuchujemy i korzystamy z ferii.
Z T się poprawiło więc humor powrócił.

Wczoraj Mati był z sąsiadami na basenie. Dziś ja zabieram 4 dzieci już razem z moimi do sali zabaw.

Magda jak to miło jak się kocha swoją pracę nie??? :ico_haha_01:

Dużo zdrówka dla wszystkich smyków bo widzę, że troszkę chorobowo się zrobiło.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

18 sty 2012, 16:48

hej :)
U nas w miarę jest, zimno strasznie prawie - 10*
Dzieci takie sobie, Filipek ma straszną chrypę ledwie mówi, kaszel się doczepił mocniejszy :ico_olaboga: Maciek też zaczął mi kaszleć, na szczęście nie ma chrypy.
Ja cała obolała chodzę, obudziłam się ze strasznym bólem gardła i nawet po neo-angin nie ulzyło :ico_zly: Zrobiłam sobie gorącej herbatki z miodem :ico_kawa: może to coś da :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

18 sty 2012, 19:41

Czesc babeczki :-)
Dzisiaj byłam z chłopakami na kontroli u laryngologa bo chodzimy z nimi co 6 tygodni po tych zapaleniach uszu, Maks ma lekki niedosłuch i musimy kontorlować. I okazało się że Olek ma ostre zapalenie ucha :ico_sorki: a tylko raz powiedział że coś go boli uszko normalnie masakra. Maks ma ostre zapalenie zatok a ja też się rozłożyłam i cały dom choruje :ico_sorki:
Śniegu ociupinkę ale akurat tyle by dąło się z górki na snakach pozjeżdżać
ja bym chciała troszke więcej śniegu a u nas chlapa i beznadzieja bo mokro i nie da się na spacer wyjść z dziećmi.
obudziłam się ze strasznym bólem gardła i nawet po neo-angin nie ulzyło
chyba jakiś wirus bo ja tez gardło.

A chłopaki mimo że "chore" rozrabiają ąz normalnie :ico_szoking: latają po domu jakby im się bateryjki niegy nie wyczerpywały. Sama nie wiem co z nimi robić bo zaczynają się nudzić w domu i rozrabiać. Biją się i wrzeszczą a mi łepetyna pęka :ico_zly:

Ide ich kąpać może wcześniej pójdą spać :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość