Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 20:39

Spinka to dobre wieści, że Poli wyniki są dobre.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 21:55

1. Pieluchy tetrowe 10 szt (białe) Pieluchy flanelowe 5 szt
Nie wiem czym się różnią te pieluszki. Ja miałam tylko tetrę zwykła i służyła do wszystkiego.Te kolorowe z obrazkami nienawidziłam bo po krótkim czasie brzydkie sie robiły.
Sól fizjologiczna do przemywania oczu

Nie miałam.Najlepsze u nas sprawdziło się moje mleko .A gdy mała miała chyba 3-4 razy ropiejące oczka to mleko działało cuda w 1 dzień.
A do mycia na co dzień woda przegotowana i wacik. Dla mnie to co tańsze było ważne .
2 kocyki polarowe/ 1 z mikrofibry
Ja kupiłam właśnie 2.Jeden mniejszy z Drewexu (do dziś jak nowy jest mimo że używany dużo) a drugi większy (wpisz sobie w allegro kocyk LOVI) są różne rozmiary ja mam duży największy , są dwustronne i bardzo dobre jakościowo.Teraz mała go uzywa gdy sa chłodniejsze noce .
Octanisept
U nas nie kazali niczym smarować pępka więc nie kupowałam.
Frida z wkładami
Termometr z miękką końcówką
Frida super rzecz ale te wkłady nigdy nie używałam bo wtedy bardzo ciężko się ciągnie.Choć może dziewczyny używały je.
Termometr z miękką końcówka do kitu.Kupiłam i nie wiem p co bo tylko się wkurzałam.Potem szybko zamawiałam elektroniczny bezdotykowy.
Patyczki do uszu z ogranicznikiem
Balsam Nivea Baby
Patyczków tego typu nie powinno się wcale używać do uszu .
Balsamów nie miałam.Do kąpieli dodawała kilka kropel parafiny .Tanie i efekt był zadowalający.
Ręcznik z kapturkiem 2 szt
Termometr do wody
Ręcznik miałam i mam nadal jeden .Drugi zupełnie zbędny dla mnie.
Termometr do wody nie kupiłam bo po co . Sprawdzałam łokciem a i tak każde dziecko inne.Moja od urodzenia lubiła chłodna wodę i do dziś tak ma że woli wręcz zimną.
osłonki na piersi rozm s
Nie kupiłam bo stwierdziłam że jeśli będą potrzebne to kupię .Na szczęście obyło się bez.
Marcel od malego lubil spac bez przykrycia i tak mu zostalo do tej pory, koldre ma tylko do ozdoby :ico_haha_01:
To moja ma tak z poduszką. Długo nie miała jej bo zalecają by dziecko na płaskim spało a teraz gdy już ma malutka płaściutka to ja wywala jak tylko się kładzie,albo nakłada na buzie.
jeśli kołderka nie to czym wtedy przykrywać dziecko kocykiem? kupić śpiworek?
Kocyka używałam prawie do roczku .Kołdra za duza i dziecko ginie pod nią.
ja mam termometr ten i sprawdza sie rewelacyjnie ...
Ten sam mam.
Jak byłam z Lila w szpitalu to na oddziale dziecięcym takie same mieli.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 22:00

Ja miałam i mam nadal leżaczek bujaczek ,prześcieradełko na przewijak, laktator ale kupiłam dopiero po porodzie bo nigdy nie wiadomo jak u nas będzie z pokarmem.Ja miałam dużo i mroziłam go w woreczkach na gorsze czasy lub jakiś mój wypad.
Wkładki laktacyjne używałam już w szpitalu bo miałam nawał.
Mam nadzieję że coś pomogłam.

Jutro jedziemy na zakupy bo w niedziele wyruszamy na króciutkie wakacje
Upał u nas straszny.Nie popadało nic. Teraz z dali słychać ciche grzmoty więc może coś będzie w nocy

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

09 sie 2013, 22:35

Bardzo dziękuję Was za pomoc mąż jutro jedzie na zakupy to mam bardziej wszystko poukładane w głowie

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 08:40

Cześć, witam z kawą z rana. Napisałam do Edulity dzisiaj rano, jak odpisze to dam Wam znać co u Nich :-) Wczoraj faktycznie było szalenie gorąco i źle się czułam, więc byłam jakaś rozbita a może raczej rozkojarzona.

Jenny czyli Ty już torbę będziesz pakować do szpitala? JA chyba też muszę pomyśleć, niech stoi na wszelki wypadek :-) Zapomniałam wczoraj o poduszkach napisać, ja też nie używałam tak jak pisała Szkieletorek na początku wręcz nie jest niebezpieczna, a później zazwyczaj dzieci nie chcą spać na nich. Co innego poducha do karmienia, ale to z kolei nowość dla mnie :ico_wstydzioch:

A termometr ja miałam w pasku taki do czoła, no tylko, że moje dziecko nie chorowało długo i termometru praktycznie nie potrzebowałam.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 13:16

Witam
W nocy u nas była burza , a od rana pada deszcz .Powietrze fajne :-)
Widze kobietki że wy już prawie gotowe do przyjścia na świat maluszków, ja niestety z zakupami jeszcze w lesie .Narazie jakoś brak kasy .
Spina- super że już w domciu
szkieletorku- a ty znowu na wakacyjnym wyjeżdzie , pozazdrościć
leona - co dziś porabiasz

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 13:37

Lala w Twoim tyg ciąży też byliśmy daleko w lesie:)
Spinka torba już spakowana od ok 2 tyg, bez ciuszków dla małego.
A mąż już po zakupach pani w sklepie mu pomogła:-) , więc dumny kupił wyprawkę bez stresu.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 13:53

patyczki do uszu akurat przydają sie do wymycia brudków z małżowinki. wiadomo, że nie wsadza się ich do ucha takiemu maluchowi.

kocyk z drewexu i my mamy - żółty z lwem. Kupiony dla Bobika i jest do dziś jak nowy. Nie stracił nic na kolorach i jakości pomimo wielokrotnego w tym czasie prania.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 16:50

Hejka

Jenny fajnie ze juz zakupy zrobione :-) :ico_brawa_01: :ico_oczko:


My przed poludniem zaliczylismy spotkanie dzialkowcow, z darmowymi hot dogami :ico_oczko:

A teraz skonczylismy z mezusiem robic ogorki, dzisiejsze beda z curry :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

10 sie 2013, 21:34

My spakowani.Jutro tylko dorzucić kilka rzeczy z lodówki i ruszamy.
Ja padam na twarz.Nie zrobiłam wiele,w sumie to prawie nic ale moje nogi odmawiają posłuszeństwa.
Kurka potrzebuje rady odnośnie żylaków co robić z tym bo jest coraz gorzej.Może ktoś u was miał .
Ja mam na jednej nodze, najbardziej wywaliło mi na udzie i w tej okolicy jednak od 2 dni bolała mnie łydka i dziś patrze na łydce to samo a i nie lepiej jest z hmmm chyba dobrze napisze wargami sromowymi.No ból przy chodzeniu,załatwianiu się ,siedzeniu .W każdej pozycje źle mi.Nie ma mowy o seksie bo bym chyba wyła z bólu.
Jutro wyjeżdżamy rano więc przez 3 dni będziecie mieć spokój i nie będę was zanudzać moim stękaniem. Nie lubię tak jęczeć .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość