Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

28 sty 2008, 17:27

witajcie

nie zagladalam,bo czasu malo a tyle spraw do zalatwienia,ze szok :ico_olaboga:
mam nadzieje,ze tesknilyscie :-D
dobrze przechodze,wiec szybko do rzeczy moje majoweczki
hmm... co u mnie,więc już jutro będę u siebie w Irlandii i wcale mnie sie nie chce wracac
Spodziewam sie syna,marzenia o corci prysnely jak banka mydlana,ale coz ,widocznie tak mialo byc,teraz kwestia przestawienia sie a to potrwa.
Najwazniejsze,ze dzidzia zdrowa,wyniki sa tez super,filmik mam,ale wrzuce wam po powrocie do siebie jak znajde chwilke czasu.
Z tego usg wyszlo,ze moge urodzic w 1 tyg czerwca,ale nie bede sie przenosic juz na czerwcowki,bo z wami mi dobrze kochane moje dziewuszki.
Po powrocie tez musze sobie poczytac zaleglosci,a pewnie jest tego sporo,wiec dopiero przy jakims wolnym dniu.
Jedyne czego mam sie wystrzegac to dzwigania,bo szyjka moja jest krotka i groziloby to przedwczesnym porodem.
Mam nadzieje,ze u was jest wszystko ok a malenstwa miewaja sie dobrze.
Sciskam mocno was i daje calusy w brzuszki


:ico_buziaczki_big:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 sty 2008, 18:24

Dzieki za kciukaski i za to, ze byłyscie ze mna :ico_haha_02:

Badanka mamy za soba. To bło zwykła pobranie krwi, tylko igła była grubaśna i troszku bolało :ico_placzek: :ico_oczko:

teraz oczekiwanie 2-3 tygodnie :ico_olaboga:

emilko jestem ciekawa jak wyglada Twoj syneczek i czekam na fotki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 sty 2008, 18:29

Emilko nareszcie się odezwałaś,bo martwiłam sie czy u Ciebie wszystko w porządku.Musisz się teraz oszczędzać i na siebie uważać.I GRATULUJĘ SYNECZKA!Ja na początku też chciałam synka,ale teraz jak wiem,że mam swoją Juleczkę,to za żadne skarby nie zamieniłabym jej na synka :-D Kocham ją najbardziej na świecie!!!
K@tk@, zobaczysz,te 2 tygodnie miną jak 2 dni.I na pewno wyniki będą dobre,trzeba w to wierzyć.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 sty 2008, 18:31

K@tk@, zobaczysz,te 2 tygodnie miną jak 2 dni.I na pewno wyniki będą dobre,trzeba w to wierzyć.

staramy sie, tzn.ja sie staram
bo moj M mówi, ze czuje, ze wszystko jest OK.On za przyczyne naszych strat uznał juz te cytomegalie i silna alergie na kota.

[ Dodano: 2008-01-28, 17:32 ]
A mojej kolezance z pracy tak wywaliło brzuszek przez te 2 tyg ferii :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: juz musiała zalozyc spodnie ciazowe :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 sty 2008, 18:59

K@tk@ pisze:staramy sie, tzn.ja sie staram
bo moj M mówi, ze czuje, ze wszystko jest OK.On za przyczyne naszych strat uznał juz te cytomegalie i silna alergie na kota.


hm,właściwie i ja uważam podobnie jak Twój mąż,ale należy zrobić wszelkie możliwe badania,aby znaleźć przyczynę.Na pewno będzie dobrze.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 sty 2008, 20:27

emalia30, może trzecia będzie córcia :-D ja dlatego wolę niewiezieć, bo się na coś napale a później może być zonk już 2 znajome wiedziały że na 100% córcia a synków urodziły. Na 99% jestem pewna, że w brzuszku mieszka Michałek i w sumie się cieszę :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

28 sty 2008, 22:08

hej hej
Kot@ku trzymam kciukasy MOCNO-bedzie dobrze a 2 tyg faktycznie mina jak z procy strzelil :ico_oczko:

Zulciu wiem,ze na pewno bede kochac synka tak jak upragniona corcie,po prostu potrzebuje wiecej czasu na oswojenie z ta mysla :ico_noniewiem: ,dziekuje ci tez o troske jestes kochana Obrazek

babe_boom wiem,ze predzej idzie sie pomylic majac dziewczynke,ze jednak jest to chlopak,ale na odwrot to nie mozliwe,bylo widac siusiaka jak sie patrzy :ico_wstydzioch:
co do spotkanka to moze tym razem nie udalo nam sie ,ale po porodzie planuje przylot z malenstwem i pobyt dluzszy-jak Bog da oczywiscie :ico_oczko:
po za tym jak bedziesz miala synka to super,bo bedzie pareczka,no coz tak jak piszesz,moze za trzecim(czwartym z poronieniem liczac) podejsciem bedzie corcia :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

28 sty 2008, 22:29

Emilko a ile chcecie mieć dzieciaczków jeśli wolno spytać?
Ja pewnie na dwójeczce poprzestanę,ale nigdy nie mów nigdy :-D Mój mąż więcej dzieci nie chce,ale zawsze można zaimprowizować małą wpadeczkę i zwalić na niego :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

28 sty 2008, 22:47

emalia30 pisze:abe_boom wiem,ze predzej idzie sie pomylic majac dziewczynke,ze jednak jest to chlopak,ale na odwrot to nie mozliwe,bylo widac siusiaka jak sie patrzy :ico_wstydzioch:

oj Kochana czasem pępowina jest między nóżkami lekarz jest pewny siusiaka a tu niespodzianka dziewuszka, ja miałam być chłopcem, ale wtedy takich dokładnych USG nie było, ale wiem, że teraz lekarze też się tak mylą

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

28 sty 2008, 23:19

Emalia - fintifluszka ze styczniówek myslała, ze pod sercem nosi INke i na 8 h przed porodem zostało to potwierdzone po kolejnym usg, a urodziła Gabriela.
Wydaje mi sie, ze nie mozna tak do konca ufac usg :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-28, 22:20 ]
Pochwale sie WAM, a co ??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Ciążowo

Obrazek

Wiktorek w pierwszej dobie życia

Obrazek

Mam juz 7 dni

Obrazek

Obrazek

Szczęsliwa rodzinka w komplecie

Obrazek

Obrazek

Wiktorek krasnalek

Obrazek

Wiktorek w szlafroczku

Obrazek

Wiktuś w kapieli

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość