Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 sie 2007, 21:49

cześć dziewczynki :-D
oj ja dziś troszkę zacofana, bo cały dzień mnie w domku nie było, kupiłam już wszystko do szpitala i takie różne pierdułki, mnie to non stop łapią doły :ico_olaboga:
julcia dziś miała dwa małe wypadki, to znaczy dwa razy się wywrócił, raz brodę zbiła, a drugi dwa kolana, biedulka mała... :ico_olaboga:
DOMINISIA brzusio masz fajniutki, dobrze że mam laptopa to go sobie obróciłam :-D :ico_oczko:
MAMOZUZI to już zaczęłaś masowanie "podwórka", ja jakoś zebrać się nie mogę :ico_noniewiem:
EVE dobrze że ci już lepiej :ico_brawa_01:
KOCURKA troszkę późno ale :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na rocznicę :-D cieszę się że wszystko ok u ginka, ja idę w piątek :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 sie 2007, 23:13

http://shop.weleda.se/templates/product ... oupGuid=21 to jest tenolejek ktory mam. Kiciu, a moze kup w sklepie zielarskim olejek migdalowy plus vit. E w kroplach i pomieszaj i tym masuj. Wiem ze lepsze to niz nic. :-)

No ja raz przeszlam to cale nacinanie i gojenie. I powiem ze gojenie gorsze od samego nacinania. Najgorzej wspominam wlasnie seks, strasznie mnie bolalo. duzo gorzej niz za pierwszym razem. ale wiem ze nie kazda kobieta tak odczuwa. Poza tym, rodzaj szwow. Ja sie uparlam na rozpuszczalne i potem dluuugo je czulam, kilka miesiecy mnie kulo tu i owdzie. Bratowamiala raz rozpuszczalne a raz zwykle i ma porownanie. Mowi ze o wiele lepiej sie czula po zwyklych mimo ze na 5-6 dobe jej siagali. Mowi ze to nie jest jakis specjalny bol, ale ze po 6 tygodniach nic nie czula ze miala nacinane. To jednak jej opinia, jak jest w rzeczywistosci to nie wiem. Ja mialam tylko rozpuszczalne. Z tego jednak co wiem mozna tez poprosic o sciagniecie rozpuszczalnych szwow zanim sie wyjdzie ze szpitala. W koncu do odwaznych swiat nalezy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-21, 23:16 ]
Kiciu, specjalnie dla Ciebie :ico_oczko: moj olejek na polskiej stronie. A jednak mozna go kupic. Cena taka jak tu w Szwecji. Troche drogo, nie? No ale przynajmniej masz po polsku co tam jest napisane.
http://apmp.natura.xip.pl/product_info. ... cts_id/705

papaty

[ Dodano: 2007-08-21, 23:25 ]
Agnieszka, no ja zaczelam 3 dni temu smarowac, bo to mozna od 34 tygodnia ciazy, przynajmniej tym olejkiem. I wiesz, jak tak masuje to podworko :ico_oczko: to wyczuwam lekka blizne po poprzednim cieciu i strasznie to jest nieprzyjemne jak tam masuje... Oby nie peklo drugi raz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 sie 2007, 23:25

Dzieki za komplementy :ico_wstydzioch:

Kiciu rzeczywiscie nogi mi nie puchna, a to pewnie temu ze u nas chlodniutko, bo jak bylam w Polsce to mialam opuchniete i potem po podrozy do Norwegii ze dwa dni, ale to temu ze siedzialam w tej samej pozycji przez 24 godziny.

Mamo Zuzi a co sie tam bedziesz szczypac, wygadaj sie nam, od razu bedzie Ci lepiej. Ja nazekalam przez dwa dni i juz myslalam ze mi nie przejdzie, a jednak wszystkie czarne mysli poszly sobie papa. Zobaczysz ze jak napiszesz co Ci lezy na watrobie to bedzie znacznie lepiej!

Ja mojego "podworka" jeszcze nie zaczelam masowac, a przydaloby sie, ale ciagle odkladam to na pozniej, no i musze poszukac tego olejku :ico_wstydzioch: A tak wogole jakby maz zechcial masowac to bylo by super, ale znajac jego to nie bedzie potrafil podejsc do tego "fachowo" podnieci sie biedaczysko i potem bedzie myslal o glupotach :ico_oczko:

Moja mamcia obie ciaze przenosila... A ja to wolalabym urodzic wczesniej niz wyczekiwac... Moze jak bede o tym pisac to sie uda wywolac jakos wczesniej :)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2007, 00:27

Mamo Zuzi jesteś wielka!!!Dziękuje Ci bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro idę do apteki to się zapytam czy mają a jak nie to kupie tak jak pisałaś olejek migdałowy i wit.E :-D
No nadchodzi czas na spanie i zaczynają mnie brać skurcze,leciutkie,wczoraj tez tak było,zobaczymy co z tego wyniknie.
Agnieszko biedna Twoja Julcia!!Ostatnio myślałam że było by śmiesznie jakby urodziła sie dziewczynka a nie Kacperek,wtedy bym dała jej na imię właśnie Julcia :ico_brawa_01: no kto wie,czasem sprzęt może się pomylić,hehe!
Dobranoc dziewczyny!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 00:49

Kiciu, nie ma za co :-) Ja spac nie moge , mezu chrapie w sypialni, ja caly dzien lezalam z dolem na kanapie wiec teraz jak juz sie wyplakalam i wyzalilam to moge siedziec :ico_haha_01: Ale musze wstac o 8.00 Zuzie do przedszkola zaprowadzic, boooolll..... A o 9.00 przyjdzie kolezanka na kawke, to moze mi sie nastroj polepszy.

Dobrej nocki wszystkim i do jutra !!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 sie 2007, 01:23

dziewczynki ja też spać nie moge :ico_placzek: wybudziłam sie na siku i teraz nie moge zasnąć :ico_zly:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

22 sie 2007, 08:12

Czesc dziewczynki, wczoraj wróciłam od gin. z wiadomością ze mogę urodzić juz w tym tyg. Mały jest juz duży waży około 3 kg, tyd. 38 więc nie ma przeszkód. Tym bardziej że mam juz 1 cm rozwarcia i schodzi mi czop śluzowy, jutro jade na ktg i zobaczymy, czy zostanę czy przyjade jeszcze do domu.
Chyba bąbel nam zrobi prezent na rocznicę ślubu :-D zobaczymy, poczekamy :) mam nadzieje że dojedziemy na czas :-D
pozdrawiamy

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

22 sie 2007, 08:22

ewasiek no to gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pewnie bedziesz pierwsza z nas wszystkich!!!

a ja sie zbieram na badania. siki juz w pojemniku i jeszcze te zombi w laboratorium krew mi beda pobierac brrr

do zobaczenia!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 sie 2007, 08:25

ewasiek, ale superowo :ico_brawa_01: czekamy na wieści, daj znać smsem co i jak nr tel. wysłałam na priva :-D

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

22 sie 2007, 08:40

I ja witam,
ewasiek, to super :ico_brawa_01: Ja moja Zuzia, urodzilam ja w tyg. 38 + 1 i wazyla 3050 kg wiec cos jak Twoj bobas .....
Boze, czy wy tez takie nerwowe jestescie, bo ja to :ico_zly: az strach normalnie..... Biedne to moje dziecko, zuzia oczywiscie..... :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość