Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lip 2007, 16:05

No mój mówił podobnie, ze przewidziec sie nie da bo to jest indywidualnie, może sie wszystko bardzo szybko stac , a może sie slimaczyć. Ja mam wizyte za tydzień znów i potem ktg. Jeszcze brakuje mi tylko majtek siatkowych do worby do szpitala ale jakos nie mogę się zmoblizować, żeby sobie je kupić.
Zmeczona jestem cały czas, jakby mó organizm zaczynał nadrabiać sen na zaś... dzisiaj pół dnia drzemałam, ale wsumie i tak nie mam co robić bo już wszystko posprzątane więc mogę sobie spać. :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 lip 2007, 16:24

Cześć dziewczynki !!!! :ico_ciezarowka:
Chciałam wczoraj napisać do was i znowu miałam error, jak można tak się beszczelnie zachowywać?? :ico_haha_01:
martuunia1, prosze barzo, mam kolejne nowinki, tak akurat mi się trafiło, na necie.
Ja mam takie same obiawy jak wy wszystkie, opuchnięta, odrętwiała, spać mi się chce non stop no i jeść tego to najmniej moge zkontrolować, ale np drętwienie nóg albo opuchlizna to zimny miły prysznic z asekuracja męża, bo się lekko boje.
Dziewczyny posłuchajcie martuunia1, w sprawie szpitala, nastawienie to podstawa nie tylko do tej kwestji ale do wszystkiego.
Też mówie wam z doświadczenia, 16-lat wylądowałam na onkologii dla dorosłych. :ico_szoking:
kasia1983, to prawda dzieci wykańczają, nawet te większe. Nie wiem jak to będzie z kolejnym dzieckiem i ciążą, jakoś to w głowie mi się nie mieści.
Yvone, Super, że wszystko ukłąda się pomyślnie.
Pruedence, mój mąż też tak reaguje, bo dokąd dzidzia się nie urodzi to mógł bympracować 24 h na dobę aby móc mieć kilka dni wolnego i się nie martwić o finanse.
A ci faceci. :ico_puknij:
agasco, jak ty dajesz rade z dzieckiem i ciążą??
A ja wczoraj wylądowałam z koleżanką na plaży, nie kąpałam się ale powiew od wody i rozmowa wiele mi dała no i nie ma jak pocieszać się na czyiś rozterkach, jestem okropna, ale to jest prawda.
Ona chce się rozwieść z bardzo zazdrosnym, zaborczym i kontrulującym człowiekiem i dodatkow co jest fajne jak ona tak opowiada to mówi ale ja się boje że on mi nie pozwoli się rozwieść!!!!!!!!
Baaaaaaa no pewnie ze ci nie ozwoli, a co chcesz, ale do niiej nie ma co gadać bo ona sama musi to zrobić ja musze jedynie jej słuchać i wspeierać ją. A to jest takie trudne!!! :ico_szoking:
No ale wracając do tej plaż, było rewelacyjne 4 godziny SUPER !!!!!!!!!!
A tutaj jest stronka z artykułem dla was, może już czytałyście ale mi się ten akurat bradzo podoba i chciałam się z wami podzielić. http://wiadomosci.onet.pl/1427184,242,kioskart.html

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

27 lip 2007, 16:53

Artykuł naprawdę świetny. :ico_brawa_01: Ale mnie denerwuje polityka prorodzinna naszego rządu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zwłaszcza, kiedy widzę porównanie z innymi karajami, a by ich coś trafiło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Wiecie co, a ja mam jeszcze do ogarnięcia mieszkanie, ale nie mogę się w ogóle zebrać i wszystko czeka na weekend. :ico_wstydzioch: Za to naszła mnie ochota na gotowanie :-D
Czy jest możliwe, ze się po prostu nie ma instynktu wicia gniazda :ico_puknij:
Bo ja chyba nie mam :ico_wstydzioch:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 lip 2007, 17:49

Yvone, co masz namyśli : Czy jest możliwe, ze się po prostu nie ma instynktu wicia gniazda .
Chodzi ci o sprzątanie i szykowanie??
Kobito ja to najlepiej bym siedziała na telefonie całe dni i gadała z ludzmi non stop. A na iternece to jeszcze więcej bym chciała być.
Jeśli chodzi o polityke to tu w Kanadzie nie jest lepiej. Mnie najbardziej wkurza tu jak ludzie podchodzą do wychowywania dzieci i tego typu rzeczy.
Wczoraj na plaży widziałam tatusia mamusie z 2 dzieci i te dzieci nie miały prawa się ruszyć na 0.5 metra bez rodzica, a potem widziałam mausie, która zapakowała jedno dziecko w wózku a potem, zabawki i wezwała takiego 5-6 latka że idą i mu się z takiej przyczepki zabawki wysypały i wiecie co ten gówniaż zrobił, zatrzymała się i z pyskiem do mamy no zobacz co się stało, zrób coś z tym bo to twoja wina. A głupia matka posprzątała zabawki i słowem się nie odezwała do niego że ton to zlekka miał nieodpowiedni. Co za ludzie od najmłodszego wychowują leniwych i beszczelnych ludzi.
A pod wieczór zjawili się ludzie, którzy pozwolili 4 chłopcą biegać po plaży jak oszalali i mieli taki ubaw że szok, to było takie normalne i naturalne, niż te dzieci w specjalnych strojach anty słonecznych i nie umiejące się bawić ze sobą bo mama i tata muszą tam być.
To jest to co tu najbardziej mnie wkurza, a do tego przyczynia się rząd bo do 12 roku życia dziecka niemoże być samo w domu bo to jest karalne. :ico_nienie: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 lip 2007, 18:18

Yvone to są takie wkładki :ico_szoking: pierwsze slyszę to sie w aptece kupuje?

Ja wczesniej miałam cheć sprzątać i wogole coś robić a teraz to jakaś taka leniwa jestem i nic mi sie nie chce :ico_noniewiem:

Anita nic nie pisala a ja nie bedę jej glowy ciagle zawracać powiedziała ze jak będzie sie coś dzialo to się odezwie wiec czekajmy cierpliwie

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lip 2007, 18:30

Kasia3 artykulik fajny, a najbardziej mnie śmieszy to, że nasz szacowny rząd sobie przypisuje sukces za wzrost przysoru naturalnego, a takie becikowe moim zdaniem nic nie zmieni. A swoja drogą, to ostatnio mam schiza,że jak przyjade do wybranego przeze mnie szpitala to się okaże, że nie ma miejsc i mnie odeslą do innego :ico_olaboga:

A co do mojego M wrócił na chwile z pracy i przywiózł mi zakupy i poprosił, zebym już na niego nie krzyczała, ze na pewno w weekend wszystko skręci :-D , ale ja poczekam i dopiero jak zobacze to uwierze.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 lip 2007, 18:46

kasia1983, to czekamy na Anitkowe wieści, pewnie takie ciągłe pisanie nie jest pomocne. Poczekamy cierpliwie !!!!!!
Pruedence, Super że się dogadałaś z mężuniem.
A tu znalałąm coś nowego. Spawdzcie to:
http://www.noworodek.pl/index.php?ms=4&dzi=4
http://www.noworodek.pl/index.php?ms=4&eks=4263
A jeden z nich to specjalnie dla Wisienki
Najadłąm się truskawek ze śmietanką było super !!!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 lip 2007, 18:51

Hej dziewczyny!!!
Wczoraj chciałam sie zameldowac po wizycie u gina, a tu TT nie działało... :ico_zly:
Moj gin powiedział, ze do poniedziałku powinnam wytrzymac, ale jakby sie cos działo to natychmiast do szpitala i na nic nie czekac. Miałam KTG i wszystko jest oki. Dzis jade jeszcze na badania takie standardowe przed CC krew, mocz itd.

U nas goraco jest znowu strasznie. Nie ma czym oddychac. Tragedia!!! Wczoraj mi sie przypomniało, ze mam do wyprasowania jeszcze pieluchy tetrowe, ale nie wiem kiedy sie za to zabiore. Nie mam siły. Wczoraj po wizycie u gina i zrobieniu zakupów na kilka dni byłam tak zmeczona, jakbym cały dzien na budowie przepracowała :ico_szoking:

A dzisiej, jak na złosc, odezwali sie moi starzy klienci, ze maja problem i ze musze do nich podjechac. No to ja im mowie, ze w poniedzialek mam CC i ze nie mam teraz głowy do takich rzeczy, a facet mi bezczelnie, ze to moja praca, ze zostawiłam ich na lodzie i on mnie pozwie do sadu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Znajac Ameryke moze tak zrobic, wiec sie z nim umowiłam na dzis wieczór, zeby zobaczyc co to za "emergency" sie u niego stało. :ico_zly: Mam tylko nadzieje, ze to na prawde nic powaznego, bo na naprawianie powaznych rzeczy nie mam ani czasu ani siły.

Oki, lece zadzwonic do mamusi, bo na pewno jest ciekawa jak wczoraj było u gina.
Buziaki!!!

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lip 2007, 19:06

wisienko cóż za kretynowaty człowiek, zero wyrozumiałości :ico_zly: , mam nadzieje, że problem okaże sie równie mały jak jego własciciel :-D

A u nas niby miała byc wielka burza, nawet minute nie popadało, i teraz nie dość, że gorąco to jeszcze jest cholernie wilgotno, zwariowac można :ico_zly:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 lip 2007, 22:14

Ale tu dzis spokojnie... :ico_olaboga:

Kasia3, dzieki za ten artykuł. Teraz sporo czytam o karmieniu piersia i mam nadzieje, ze sie uda. W sumie w szpitalu bede mogła skorzystac z rad doradcy laktacyjnego za darmo, wiec jakby co to bede walic do niego jak w dym :ico_haha_01:

Lece na badania, jutro Wam dam znac jak było.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość