Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

27 lip 2007, 22:37

Dziwna postawwa tego klienta, :ico_szoking: taka strassznie roszczeniowa. :ico_szoking: Ale to chyba normalne dla Amerykanów. Ostanio moja kuzynka ze Stanów miała wypadej samochodowy i nie otworzyły jej sie poduszki. Nic się nie stało, tylko się wystraszyła, ale oczywiście pozwała producenta. Co mnie zdziwiło, bo u nas w Europie jednak tak od razu i z byle czym do sądu się nie chodzi. Ostatnio też uśmaiłam się z tego człówieka, który pralnię pozwał na 5 mil. dolarów, bo mu spodnie zamienilli. Co za ludzie. :ico_szoking:
Kasiu są takie testy - wkładki. Nie wiem jeszcze jak to wygląda, bo pani z apteki mi zamówiła i dopiero jutro odbiorę. Lekarz mi kazał kupić test All- sense na wykrycie wód płodowych i Via- sense na potwierdzenie, że to upławy. Ale obecnie bardzo ciężko je dostać i zaproponowano mi Bobo- Safe (wody płodowe) o Diego-Sense (upławy). Kupujesz po jednej sztuce, bo są dosyć drogie. Jutro z rana dostanę dokładny rachunek, to napiszę. Ja się z nich ucieszyłam, bo co innego chluśnięcie wód, a co innego sączenie się i to powolne.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 lip 2007, 23:29

hmm takie rzeczy jak te wkładki sa dostepne w polsce?
W sumie jak się wody sącza to cięzko sie zorientowac, ja tez mam czasmi watpliwosci.
uff ale mi się spac chce, ale mam juz złozone łózeczko dla dzidziusia :)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 lip 2007, 02:29

Ale jestem zła !!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Najpierw sie wkurzyłam w szpitalu a potem u tego klienta, ale po kolei...
W USA :ico_ciezarowka: nie z USA musza miec zrobione testy na kilka chorób min na gruźlice. Ja tez miałam taka próbe i oczywiscie wyszła pozytywnie, bo jako dziecko miałam szcepionke na gruzlice, wiec mam w sobie przeciwciała. Walczyłam zeby mnie nie wysyłali na rentgena, ale zagrozili, ze nie dadza mi dziecka wiec sie zgodziłam. :ico_zly: Dzis pojechałam na te badania przed CC a oni mi kaza robic znowu rentgena. :ico_szoking: No i sie zaczeła szopka. Dzwoniłam do kliniki która mnie wysłała na rentgena - zamkniete. Do laboratorium - zamkniete, do swojego gina... I w koncu moj gin powiedział, zebym zajeła sie tym jutro albo w poniedziałek przed CC a teraz zebym podpisała papiery ze nie zgadzam sie na zrobienie badania.
Ale zła byłam strasznie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: W takim nastroju pojechałam do tego swojego upierdliwego klienta. I co sie okazało???
Mój klient własnie zaczął wcielac w zycie projekt, który dla niego zrobiłam kilka miesiecy temu i okazało sie, ze szafki, które mu rozrysowałam w projekcie nie sa juz dostepne w sprzedazy. Musze mu poszukac nowych. :ico_puknij: Znalazłam je przez internet w 15 min. Nawet bardziej mu sie spodobały niz te wczesniejsze, ale facet twierdził, ze bez mojej pomocy by sobie nie poradził. :ico_noniewiem: I tak mu powiedziałam, ze te szafki umiesci na samym koncu, prawdopodobnie za 2-3 miesiace, ale on musiał miec wszystko juz teraz... natychmiast.
Jak mnie zobaczył taka napuchnieta z ogromnym brzuchem to troche mu sie głupio zrobiło. I dobrze mu tak. Co mnie tu bedzie sadami straszył???? :ico_haha_02:

A jutro ide do kosmetyczki na paznokietki, to moze mi sie nastrój poprawi.

Nio i w poniedziałek zobacze swojego Szymonka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A to najwazniejsze!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 lip 2007, 04:14

wisienka24, z tą gruźlicą może ci pomóc polski lekarz który robi badania do viz w USA jak chcesz przedłużyć. Moja znajoma zaadoptowała dzieci z polski i musiała taką batalie przejsc w szkole ale ona załatwiła papierek od takiego lekarza i dali jej spokój.
Powodzenia. !!!!!!!!
Dobrze że ten klient poczuł się tak, przynajmniej, jakoś mu się dostało. hihi !!!!!!!! :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

28 lip 2007, 08:10

O rany, toż to totalna przesada jak ten facet. :ico_szoking: Sądem straszyć o szafki. :ico_szoking: Wiecie co? Mnie naprawdę wydaje się, że oni powinni się leczyć. :ico_zly: Normalnie brak słów. :ico_szoking: Zupełnie inna mentalność niż u nas. :ico_olaboga: Jak przylatuje czasem moja kuzynka, to mi też ręce opadają :ico_olaboga:
I jeszcze rentgen w ciąży. :ico_szoking:
Wisieńko trzymaj się, bo wszystko załatwisz z pewnością w poniedziałek i w poniedziałek będziesz już przeszczęśliwie tulić maleństwo. :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za Ciebie, :-D pewnie Ci to napiszę jeszcze parę razy, ale już teraz zaczynam. :-D
Pruedence, można kupić i jak dla mnie jest to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie, bo rozróżnić tego nie umiałabym za nic na świecie. :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 lip 2007, 09:06

dzięki dziewczyny...za info o tych wkładkach, bo mam podobne podejrzenia, ale jak wczoraj pojechalam do lekarza to on mnie zbył, konefał jeden :ico_zly: - dał jakieś tabletki dopochwowe- bo niby infekcja....... w sumie to może lepsza ta infekcja od sączących wod :ico_noniewiem: , ale ja mam jakieś inne przeczucia....

czy to możliwe, żeby dziecko w parę dni sporo przytyło... mówię tak, bo dokładnie od paru dni rozpycha mnie- nie mam już chyba mm wolnego miejsca w środku, czuję nacisk na całym kręgosłupie, jak leżę na boku to wręcz drętwieje, za wysoko jak podniosę nogę przy chodzeniu :ico_szoking: to cisnę w brzuch, a brzuch mnie ciśnie pod same piersi..... :ico_szoking: - ogólnie mam wrażenie, że wybuchnę.... :ico_szoking:

wisienka coraz bardziej Ci zazdroszczę, że Ty już tuż tuż :-D , ale mocno trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 lip 2007, 09:37

wisienko wspłczuje tych amerykańskich lekarzy, jacys mał świetli bo powinni wiedziec, że u nas szczepienie jest obowiązkowe i wtedy zawsze próba wyjdzie Ci dodatnia, i żeby rentgen w ciązy, masakra.
Co do klienta to mam nadzieje, że zrobiło mu się straaaaaaaaasznie głupio, bałwan jeden, ciekawe czy inne rzeczy umie robić samodzielnie :ico_zly:

aga78 wydaje mi sie, że dzidziuś w ostatnich tyg. nabiera najwięcej tłuszczyku więc stąd może takowe uczucie, a dodatkowo sie obsówa w dół stąd cie rozpiera w kregosłupie :-D jednym słowem szykuje sie do wyjścia.

A ja mam straszny problem ze spaniem :ico_placzek: , bo cięzko mi sie ułozyc tak , żeby mnie akurat nic nie bolało albo nie uwierało :ico_placzek: , tak że pewnie dzisiaj znów zalicze pare drzemek w ciagu dnia :-D
Jeszcze mój M idzie dzis na kawalerski swojego przyjaciela , więc ja musze spac u rodziców :ico_placzek: bo sama to sie boję, jakby sie cos działo.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 lip 2007, 12:19

a u mnie jakaś dziwna nuda nic mi sie nie chce i nawet jak cos robię to jakos bez ochoty najchętniej to gdzieś na trawce bym sie położyla i tak leżala :ico_noniewiem: po poludniu idziemy do babci na dzialkę na grilla wiec chociaż to dobre
wczoraj skręciliśmy łóżeczko i postawilismy na miejscu no i teraz już nie mamy sie gdzie ruszać :ico_oczko: ale najwazniejsze ze wszystko przygotowane muszę tylko meżusiowi wytlumaczyc jak poscielić bo ma to zrobic jak ja będę w szpitalu
wyszorowalam podlogo poprzecieralam jeszcze okna i czekam na moja kruszynke :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 lip 2007, 12:58

My tez jak skręcilismy łóżeczko to nie ma się jak obrócić w sypialni:)
Mój M skręca teraz do końca komode pod przewijak i w końcu będe sobie mogła ciuszki dziecięce poukładać jakoś luźniej a nie pościskane.
Ja dzisiaj jakas rozlazła jestem, zabrałam się za pakowanie torby do szpitala, na razie wszystko mam ładnie przygotowane i tylko do torby trzeba wsadzić :-D
Zbieram się w sobie, żeby ciasto jakowes upiec bo mam truskawki takie co się tylko do ciasta nadają albo na koktajl :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

28 lip 2007, 14:39

Dziewczyny mam już te testy:
1. Bobo Safe jest do samodzielnego wykrywania płynu owodniowego. Jedno opakowanie zawiera trzy testy. Kosztuje u nas we Wrocławiu 46.95.
2. DiagoSense jest to test infekcji intymnych. Pozwala wykryć zakażenia bakteryjne i grzybiczne i kosztuje 29.35. Tu są dwie wkładki z testem.
Oba testy są to po prostu wkładki, z którymi normalnie się funkcjonuje, a później odrywasz końcówkę i wyciągasz pasek, który zmienia zabarwienie pod wpływem upławów lub wód płodowych. Jeszcze nie wypróbowałam, ale zapewne zaraz to zrobię.
Ale chciałam Wam napisać jak najszybciej, ze coś takiego jest i może się przydać :-D
Ja też mam problemy ze spaniem zwłaszcza w nocy, ale w dzień to ucinam sobie godzinną drzemkę. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość