Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lis 2010, 10:52

robak, matko 40 tydzień
..i co chciałąbyś już jechać....?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 10:59

karolina to ladne akcje byly...a z tym sikaniem moze mloda czuje ze bedzie bobo i tak reaguje....moja Sarka od jakiegos tygodnia tylko mama nikomu nie dje sie dotknac nawet do adamam za bardzo ie chce jak nigdy....i wogole lobuzuje a zawsze grzeczna byla...i wlasnie wydaje mi sie ze dzieciaczki tak reaguja na to ze w domu pojawi sie nowy czlonek rodziny...
Aniaj84 i ty mnie jeszcze pytasz czy ja chce???!!!oddalabym wiieeeeelee by juz pojechac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale znajac swoje szczescie przenosze i bedzie wywolywany....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 lis 2010, 11:03

ja tez mam takie odczucia ze takie dzieci tez to bardzo przezywaja tylko na swoj sposob, amelka wie i rozumie ze bedzie dzidzius, gdzie bedzie spal, ze bedzie nosil pieluszki tylko ona biedna czeka i czeka na tego dzidziusia a tu nic, mamie brzucho tylko rosnie :ico_oczko: ostatnio zalozylam pizamke ciepla jak mnie tak telepalo w nocy i amelka na niej sie uczyla zapinac guziki jakis czas temu, i teraz zapinala mi a na brzuchu bylo ciezko ledwo zapiela to sie odpinal i ona mi mowi ze mamie tak brzuch rosnie :-D ja ma tylko taka nadzieje ze jak juz sie urodzi to w ciagu kilku tygodni wszystko sie fajnie pouklada :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lis 2010, 11:06

ale znajac swoje szczescie przenosze i bedzie wywolywany....
a Sarę przenosiłaś..?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 11:09

no wlasnie przenosilam i mialam wywolywany..i teraz to sama sytuaca pessar tak jak z Sarka i dlatego mysle ze tez przenosze....na wywolanie ide 22 jak nic sie samo nie rozwinie takze jeszzcze ponosze :ico_ciezarowka:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 lis 2010, 11:28

ale mam lenia,
siedze i jem czekoladki :ico_wstydzioch:
zamiast wziąć sie do roboty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 lis 2010, 11:50

malgoskab, ja też mam lenia
kompletnie mi sie nic nie chce
jak usiadłam o 8.30 to siedze jeszcze na tv i mi sie nie chce nonono ruszyć

robak, oby samo sie zaczęło :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

04 lis 2010, 12:36

wlasnie z biedronki wrocilam dzis spagettii na obiad a dla sarki zupka kalafiorowa bo spagettii nie zje....
a ja jakos dzis w miare:)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

04 lis 2010, 12:38

mialam jechac na zakupy i nici z tego :ico_placzek:
W sie zle czul i sie polożył a teraz jest juz taka godzina że nie oplaca sie jechac
bo Krzysia musimy wczesniej odebrac z przedszkola bo na 16 mam wizytę u gin

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 lis 2010, 13:24

Boze dziewczyny chodze zaplakana juz, kurcze pamietacie jak u nas ylo to tornado isalam wam ze nam dachowke zerwalo ale nic z tym nie robilismy o wszystkie ieniadze w nowy dom ida, a tu od wczoraj leje, caly dom zalalo, kapie z sufitu doslownie wszedzie, cala noc nie spalam, miski co podstawie to wiktor te wode wylewa na dywan, sil mi rak, tak go skrzyczalam ze teraz mam wyrzuty sumienia, w oniedzialek k. obiecal ze juz sie wprowadzimy do nowego domu, wiec pakuje wszystko w kartony bo mi sie tu poniszczy, ale do poniedzialku chyba sie zamecze, wszedzie mokro nawet wiktor nie ma sie gdzie bawic bo kapie non stop, do tego te skurcze coraz silniejsze, choc rzadkie to bola bardzo ledwo chodze o schylaniu nie mna mowy - oby do poniedzialku, mikolaja lozeczko stoi juz w nowej sypialni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość