NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 kwie 2011, 08:23

dzien dobry
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 3 tygodnie Marcelinki :-D
ale zlecialo :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 kwie 2011, 09:43

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Marcelinki ale juz duza pannna... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 kwie 2011, 09:47

hej dziewczyny ja ccos ciezko do siebie dochodze po tym porodzie wiec tu tak nie zagladam ;/ przedwczoraj musialam jeszcze z Kjechac zarejestrowac mala bo nie jestesmy malzenstwem i musialam jechac z nim fatalnie sie czulam pozniej ;/ a wczoraj dostalam krwotoku normalnie lecialo ze mnie tyle krwi ze szok :ico_szoking: i nie dało sie jej zachamowac polozna byla i kazala odpoczywac oby sie to drugi raz nie powturzylo bo bede musiala jechac do szpitala :ico_placzek:
malutka dzis w nocy jakas niespokojna nie plakala ale ciazko jej sie zasypialo
dzis tez widze ze zmeczona ale taki ten sen ma nijaki pic raczej nie chce bo ciagnie i nie polyka wszystko wylatuje zasypia a jak ja poloze do lozeczka to juz otwiera oczka
hmmmmm nie wiem za troche przyjedzie polozna
jak troszke dojde do siebie to was postaram sie doczytac
trzymajcie sie dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 kwie 2011, 10:08

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
patrycjaaa, oj to nie zaciekawie,oszczedzaj sie ile mozesz,i mam nadzieje ze malutka zacznie jesc,moze dlatego sie budzi bo sie nie najada
my walczymy z katarkiam,bidulka szkoda mi jej bo się męczy
wczoraj byłam na 1 zebraniu w szkole syna
jej ile znowu wydatkó się szykuja szokkk
piore pranko i czekam bo położna ma przyjśc jeszcze ostatni raz :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 kwie 2011, 10:21

Patrycjaaa :ico_pocieszyciel: napewno bedzie lepiej!!! Odpoczywaj duzo...wiem ze ciezko ...bo sama mam podobna sytuacje -przez ta nie gojaca sie rane po cc...ale teraz juz jest lepiej wiec i u Ciebie wszystko sie poprawi :ico_sorki: Lez duzo i staraj sie zdrzemnac w dzien jak mala spi...ja dopiero teraz od paru dni tak robie a powiem Ci ze roznica jest ogromna...nie jestem tak zmeczona w nocy...latwiej mi karmic Szymka..nie jestem taka wybuchowa...i to naprawde 45minut -godzinka snu w dzien starczy ...a korzysci ogromne...
A zta rejestracja to rozumiem bo my tez we dwoje musielismy pojechac i to do urzedu gdzie sie maly urodzil czyli 2 godziny drogi od nas pociagiem i metrem!!!
w nocy jakas niespokojna nie plakala ale ciazko jej sie zasypialo
moj synus w nocy ciagle kweka i sie napina...ale nie placze wiec doszlam do wniosku ze wielka krzywda mu sie nie dzieje...i mam nadzieje ze samo przejdzie...ze to jest spowodowane tym ze ten jego organizm dopiero dojrzewa!!! Trzymam kciuki !!! za was obie!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-28, 10:23 ]
wczoraj byłam na 1 zebraniu w szkole syna
jej ile znowu wydatkó się szykuja szokkk
Ojejku!!!no nie zazdroszcze tych wydatkow...ale fajnie ze juz synek do szkoly pojdzie...Cieszy sie???

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

28 kwie 2011, 11:21

hejka;)

widze ze Maluszki rosna rosna!!!

dla marcelinki za 3 tygodnie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga-ale sliczny Avatarek rodzinny

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 kwie 2011, 11:33

oj, widze, ze u kazdej cos sie dzieje :ico_szoking:
patrycjaaa, oby sie kochana wszystko ulozylo... i z krwawieniem i z sypianiem malej... :ico_sorki: :ico_sorki:
my dzisiaj znowu jedziemy do urzedu zawiesc moje dokumenty, tylko aktu urodzenia P. nie mamy, ale siostra P. powiedziala, ze to moze trwac do 2 tyg, bo to wszystko poczta zalatwia, bo ona mieszka na wybrzezu, a P. sie w Krakowie urodzil, a tam juz nikt nie mieszka i nikt specjalnie przez cala Polske po ten akt nie pojedzie...
ale mam cicha nadzieje, ze moze babka nam wyda ten akt malej bez aktu P. i pozwoli go dowiesc jak siostra P. go przysle :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 kwie 2011, 11:52

hej dziewczyny. Ja jestem z dziećmi u mamy, odpoczywam i ćwiczę :-D

za 2 miesiące Mata :ico_tort: :ico_brawa_01:
u nas wszystko w porządku :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

28 kwie 2011, 15:05

:ico_brawa_01: Blanka26 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka i dla mamy!!!Super ze wszystko dobrze!!!! ale ten czas zlecial...juz 2 miesiace...zreszta moje dziecko ma juz prawie miesiac... :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-04-28, 15:06 ]
odpoczywam i ćwiczę :-D
Zrzucasz po ciazowe kilogramy??? Daj znac jak idzie i trzymam kciuki :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-28, 15:09 ]
nam wyda ten akt malej bez aktu P.
A to do aktu urodzenia malej jest wam potrzebny akt urodzenia P.??? bo w Uk tylko dowod musielismy pokazac przy rejestracji Szymka...Ale co kraj to obyczaj...

Tez dzis bylam w urzedzie zalatwiac te benefity na dziecko...jeden jest na £20 a drugi na £10 na tydzien ! nie jest to wielka kwota...ale to zawsze kolo £150 na miesiac extra i napewno sie przyda...

[ Dodano: 2011-04-28, 15:11 ]
a ile sie trzeba przy tym nazalatwiac i nawypelniac... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

28 kwie 2011, 15:25

hej, ja dosłownie na moment, Maluch terroryzuje nas, cały dzień marudzi, żeby zwracać na niego uwagę, babcie rozpieszczają, to nam trudno go przyzwyczaić do łóżeczka (chociaż w nocy ładnie śpi). Przedwczoraj wyskoczyły pleśniawki, ochydnie to wygląda, ale dostaliśmy lekarstwo, mam nadzieję, ze szybko pomoże :ico_sorki:
Skończyłam wreszcie brać zastrzyki w brzuch - ulga ogromna bo już mnie bolało od wkuwania :/

Lecę coś zjeść, bo Mały zaraz się obudzi pewnie i dalej będzie "gadał" :P

W ogóle.. nie mogę Małego na przewiaku zostawić, bo sie nauczył przewracać z boczku na plecy i próbuje teraz z pleców na boczek i czasem mu wyjdzie :ico_szoking:

Buziaki Kochane, trzymajcie się ciepło, jak będę miała dłuższą chwilę to na pewno wpadnę na dłużej ;)

[ Dodano: 2011-04-28, 15:26 ]
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości