gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

06 sty 2019, 22:57

Jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, to ja ostatnio pierwszy raz w życiu byłam na strzelnicy (progun we wrocławiu) i na pewno jeszcze się wybiorę ;)

Cesia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2018, 15:08

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 sty 2019, 13:26

A byliście już może w Warszawie? Jest tu sporo ciekawych miejsc do zwiedzania. Gdybyście zgłodnieli to mogę polecić też doskonałą restaurację Bubbles Bar. Niepowtarzalny klimat łączy się u nich perfekcyjnie z doskonałą smakowo kuchnią. Nawet stwierdziłam po ostatniej wizycie, że kucharz musi mieć niesamowite zdolności kulinarne. Jeśli się zdecydujecie na ten lokal to zarezerwujcie stolik przez Tripadvisor. Wtedy kieliszek szampana jest gratis :)

elabarbara
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 mar 2017, 15:08

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 mar 2019, 17:39

Tak jak poprzedniczka tez polecam stolicę do zwiedzania. Jest wiele ciekawych miejsc, warto wczesniej już zarezerwować nocleg. Jeśli byście szukali też restauracji gdzie można zjeść pyszny posiłek to polecam Restaurację Akademia i warto zamówic SUM Z PIECA Z GRZYBAMI I PUREE ZIEMNIACZANYM . Palce lizać.

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

18 mar 2019, 17:00

Polecam hotel Locomotiva w Lublinie na Lubelskim Starym Mieście. Hotel jest bardzo klimatyczny i warty swojej ceny.

AgnieszkaZabawa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2019, 11:24

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

21 mar 2019, 12:15

Ja tez polecam Bieszczady- trochę daleko ale tam zawsze jest pogoda i co robić.

Awatar użytkownika
kajo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2019, 13:32

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

29 mar 2019, 13:41

Jeśli mazury - np. zajazd Przylasek :)
Dolny śląsk - agroturystyka Podkówka :)

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

02 kwie 2019, 12:49

Majówka tuż tuż wiec trzeba coś zorganizować, żeby załapać się na dobre ceny. Ja w tym roku na majóweczkę jadę z chłopakiem do malowniczego Kołobrzegu i znaleźliśmy super miejsce na noclegi w MS PRO Apartamenty Kołobrzeg. Szukaliśmy miejsca w, którym będą również atrakcję awaryjne jeżeli spadnie deszcz lub inne przeciwności. W MS PRO znajduję się basen i siłownia więc na pewno w razie czego nie będziemy siedzieć w pokoju.

mysliciel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:45

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

04 kwie 2019, 13:54

Robi się ciepło, więc nie mógłbym nie polecić polskiego morza!

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

30 lip 2019, 09:48

My jakiś czas temu z mężem się wybraliśmy do Rzeszowa, tak po prostu odpocząć na weekend. I zarezerwowaliśmy sobie hotel Imperium. Bardzo wygodny, naprawdę. W ogóle miłe miejsce fajnie usytuowane. A do tego są pokoje z jacuzzi i bardzo dobre jedzenie

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

12 sie 2019, 13:14

Polecam super hotel położony w sercu Wielkopolski Hotel Remes Sport & Spa , który jest idealnym hotelem na weekend we dwoje. Ja i mój mąż często jeździmy i nie znamy lepszego miejsca na wypoczynek i relaks we dwoje.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość