leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 wrz 2011, 13:10

zdrowka dla wszystkich


ja zjem obiad i jade po synusia :ico_oczko:

Ciekawe jak ja długo pociągnę w pracy,jak ona będzie chodziła do p-kola na 3 dni,a tydzień siedziała w domu chora...już mi ręce opadają
to co z samym katarem tez w domu bedzie siedziala??

Mój urwis poleciał dzis do przedszkola w uśmiechem na twarzy.na salę wpadł i od razu pobiegł do kolegów,nawet się ze mna nie pożegnał :ico_szoking: :-) Oby tak dalej :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



laupina, a no Marcek rosnie, leci tez czas jak szalony :ico_oczko:
wydaje mi sie ze tak niedawno pisalysmy na UM, tyle porazek, tyle lez a teraz przedszkolaka mam w domu :-) :ico_oczko:

ja w tym samym czasie jak Marcel zaczal przedszkole, zaczelam studia, :ico_oczko: marketing, sprzedac takie tam, w skrocie sprzedawca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

29 wrz 2011, 13:56

to co z samym katarem tez w domu bedzie siedziala??
wczoraj miała temp.dziś już tylko 37,1,ale wolałam ją zatrzymać w domu.Jak będzie tylko katar,to w poniedziałek idzie.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 wrz 2011, 14:09

Ciekawe jak ja długo pociągnę w pracy,jak ona będzie chodziła do p-kola na 3 dni,a tydzień siedziała w domu chora...już mi ręce opadają

ha skad ja to znam??? caly czas u mnie tak było jak chodzil do żłobka tydzien pocghodził dwa tygodnie w domu :ico_olaboga: a teraz zaczyna mi pokaszliwać ale wszystkie dzieci kaszla w szatni więc na razie chodzi bo idzie tam z chęcią :ico_brawa_01: bo te panie sa takie fajne ze odziennie cos im wymyslają, ze dzieciaki z chęcia idą :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 wrz 2011, 16:37

wczoraj miała temp.dziś już tylko 37,1,ale wolałam ją zatrzymać w domu
a no tak jak temperature miala to zrozumiale :ico_oczko:
myslalam ze z samym katarem zostawiasz ja w domu :ico_oczko:


za nami kolejny udany dzien :ico_brawa_01:
moj przedszkolaczek ma sie super w przedszkolu :ico_haha_02: ladnie sie bawi, biega, smieje sie, gada po swojemu oczywiscie :ico_oczko: spi juz bez zadnej opiekunki przy boku :ico_haha_01: jak go babka chciala poglaskac przy usypianiu to odusnal jej reke :ico_haha_01: :ico_oczko:
je tez ladnie, chociaz dzisiaj na podwieczorej zjadl sama bulke bo parowki mu nie smakuja i co ugryzl to wyplul, ale co sie dziwic, bo te parowki to sam papier, tego sie jesc po prostu nie da :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

29 wrz 2011, 21:31

wydaje mi sie ze tak niedawno pisalysmy na UM, tyle porazek, tyle lez a teraz przedszkolaka mam w domu :-) :ico_oczko:
fakt wydajwe się,że tak niedawno to było, ale kawał czasu minęło...
Moja Hanka już zdrowa, dzisaiaj nawet w dzień nie usnęła. W poniedziałek do pkola śmiga tęskniąc czy nie hehe

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 wrz 2011, 10:20

bo parowki mu nie smakuja i co ugryzl to wyplul, ale co sie dziwic, bo te parowki to sam papier, tego sie jesc po prostu nie da

ble okropa tym barzdiej ,z eidziałam jak sie je robi... maskara jakaś jak dla mnie i od tamtej pory nie daję Kubie parówek.
CZeśc. U nas ciąg dlaszy pięknej pogody. Kuba w przedkszlou choć nie chciało mu sie dzisiaj iść bo dostał wczoraj od sąsiadki taki domek do zabawy wiecie taki z salonem z winda i ze schodkami i z garażem , bardziej zabawka dla dziewczynki ale jemu się to tak spodobało, ze żal mu było dzisaj to zostawiac i iść do przedszkola... a jak juz wychodził to jeszcze sie wrócił i mnie prosił, zebym powiedziała pani w przedszkolu zeby on nie musial dzisiaj spać, bo on chciałby przyjść do domu i sie bawić domkiem :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

03 paź 2011, 20:19

Moja Hanka już zdrowa, dzisaiaj nawet w dzień nie usnęła. W poniedziałek do pkola śmiga tęskniąc czy nie hehe
to dobrze,że już zdrowa :ico_brawa_01: Moja śmiga od jutra i nie jest tym zachwycona(czyt.popłakuje i mówi,że nie chce,marudzi itp.)

Co do parówek,to moje lubią,ale kupuję albo berlinki albo smakusie.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

04 paź 2011, 11:39

CZeść laski.
U nas chorobowo ( zaczęło się :ico_zly: ) i juz nie mam siły, bo Kuba nam się wczoraj rozłożył , ma antybiotyk i nocki do duszy, bo całą noc kaszle i jak usnie to na 2 godziny a potem kaszlenie, ... mnie zaraził tak, ze straciłm głos, mała zaczyna miec katar, ale psikam woda morską , i starego tez zaczyna coś brac o i tak sie ma sytuacja u nas ... Kuba cały czas chce przychodzić do Mai więc go odganiamy i ciągle jest darcie i obrażanie się .. głowa mała do tego wszystkiego
A i dodam, ze Kuba 6 razy dzisaj wstawał w nocy 2 x sikanie , 3 x wymioty, 1 x jedzenie , normalnie jak nie urok to sraczka!!!!!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

04 paź 2011, 16:00

Co do parówek,to moje lubią,ale kupuję albo berlinki albo smakusie.
dziewczyny tyle ze ja nie mowie o polskich parowkach, bo polskie w porownaniu do tutejszych to sa takie pyyyyyyyyyyyyyyyszne :-D
szwedzkie w wiekszosc smakuja doslownie jak papier :ico_chory:


zirafka, kurcze zdrowka dla Was :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja w tamtym tygodniu bylam zachrypnieta, Marcel dalej smarka, w sobote mial jednodniowa goraczke, ale chyba raczej od zebow :ico_noniewiem:


no a dzisiaj jednak wzielam i kupilam tran, zaszkodzic nie zaszkodzi :ico_oczko:

w przedszkolu ok, oczywiscie z rana placz ale pozniej super sie bawi :-)

[ Dodano: 04-10-2011, 16:03 ]
a wczoraj bawili sie w mierzenie :ico_oczko: Marcelowi oczywiscie nie pasowala ksiazka nad glowa :ico_haha_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

04 paź 2011, 16:30

ojej zdrówka dla wszystkich chorowitków.
Moje chodzą.
Hania czasem popłacze ale bez łez :-D
Ale sa zadowolone.
Hania przybrała tyle na wadze ze zaczynam sie martwić. :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości