Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

22 lut 2012, 13:19

cześć

my mieliśmy dziś straszną nockę ,nie spałam prawie w ogóle :ico_placzek:

byliśmy wczoraj wieczorem u lekarza ,ledwo zdążyliśmy przed 18, pan doktor prawie niuni nie zbadał tylko wypisał skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia płuc :ico_szoking: dobrze ,ze w szpitalu w miarę normalna lekarka była ,zbadała niunie dokładnie i stwierdziła ,że na razie nie ma podstaw do hospitalizacji uffff na razie mam mała tylko inhalować i obserwować ,myślalam ze jakieś leki na gardełko nam da ale powiedziała ,że cycuś wystarczy :ico_noniewiem: . A mala jak aniołek przespała całe badania ,no i pani doktor zważyła nam niunię i mamy już 4650 :-D

w nocy ciągle mi sie krztusiła śliną :ico_placzek: kurde jak jej nie przejdzie to wylądujemy w tym szpitalu :ico_olaboga:

ja jak kosmitka wygladam bo przez ten kaszel chodze w maseczce po domu

sorry ,że tak ciągle o sobie :ico_sorki:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

22 lut 2012, 13:35

dzień dobry:)

Jadzia, , doskonale cie rozumiem...my od dwoch tygodni walczymy z potwornym przeziebieniem...juz 3 razy lekarza zaliczylismy...i tez nic nie dostalismy, tylko przykaz zeby karmic piersia-czesto, ale niewielkie ilosci zeby sie nie odwodnila...no i powiedziano nam, ze u takiego maluszka takie przeziebienie trwa baaardzo długo, bo wszelkie kanaliki sa bardzo malutkie i ciezko im sie oczyscic....u nas katarek juz powoli przechodz0frida dzisiejszej nocy tylko raz byla uzyta, zostal kaszel...
życze zdrówka i sil, bo teraz to Wam bardzo potrzebne...

Ja zalamalam sie wczoraj na zajeciach z lekka...mam 4 prace do napisania przez nastepne 3 tygodnie...kurcze, nie mam poijecia jak to zrobic :ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale cóz, sama sie na to zdecydowalam, nie???
oprocz tego po Filipie, Hani i moim mezu wirus dopadl i mnie...Boli mnie gardlo, meczy kaszel i ogólne zmeczenie...
za oknem 12 stopni ale wieje i leje, szaro i ponuro, ech....

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

22 lut 2012, 13:42

dziewczyny dużo zdrówka dla Hani i Lenki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja się wczoraj obawiałam że mełemu katar na uszka poszedł bo strasznie płakał przy karmieniu i krecił głową na wszystkie strony a cyca nie chciał złapać ale dziś pani doktor mnie uspokoiła że takie zachowanie to normalne przy kolkach że w czasie jedzenia jak go złapie skurcz w brzuszku to tak właśnie się dzieje i żeby mu dawać kropelki na kolki

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 lut 2012, 13:46

waży już 5600 i wzrost 57 cm także
:ico_szoking: to sporo urósł... :ico_brawa_01: jestem ciekawa ile moj ma teraz...ale pewnie sporo bo taki okrąglutki sie zrobił ostatnio...i dużo je...

Jadzia, zdrówka dla malutkiej :ico_sorki:

martam21, dla Twojej malutkiej również :ico_sorki:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

22 lut 2012, 14:11

dziekuje dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wiecie, a ja paranoi dostaje , bo Mala malo przybiera na wadze...Mam wage od szwagierki i doradca laktacyjny kazala mi ja wazyc co tydzien...no i zonk...od dwóch tygodni ta sama waga:(
4750.... :ico_noniewiem:
a ona ostatnio rzeczywiscie malo je...ciumka cycusia, usypia, ciumka znowu....daje jej dodatkowo butle(zalecenie doradcy) i wypija 30 ml.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

dziewczynki, wiecie cos na temat Mireny? tej wkladki? sorki, wiem, ze niedawno rozmawialysmy o antykoncepcji ale ide jutro do lekarza na rozmowe wlasnie i chcialabym sie jakos przygotowac...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 lut 2012, 14:15

Lilusi spuchła nóżka w miejscu ukłucia,
- jest taki zel na ukaszenia owadow - Fenistil Zel i u nas ja po ostatniej dawce Zuzi spuchla nozka i jak jej tym posmarowalam,to szybko zeszlo :ico_sorki:
w nocy ciągle mi sie krztusiła śliną :ico_placzek:
- oklepuj ja 15-30 minut po inhalacji,poloz ja na brzuszku na swoich nogach,lekko glowka do dolu i klep,zeby wszystko wylecialo - zobaczysz jak ci fajnie usnie przy tej czynnosci :ico_brawa_01: Zdrowka zycze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

22 lut 2012, 16:07

Kaja, zobacz to Kubuś tylko 3 dni młodszy od mojej Lili i mniejszy się urodził, a ile ją przegonił. Zuch chłopak :ico_brawa_01:
Lila 5100 waży.
no w końcu to chłopak to musi być duży :-D :-D a serio to aż mi się za dużo wydaje że przybiera no ale cóż zrobić jak on chce cyca no to mu daję i taki efekt :ico_oczko:
wiecie, a ja paranoi dostaje , bo Mala malo przybiera na wadze...Mam wage od szwagierki i doradca laktacyjny kazala mi ja wazyc co tydzien...no i zonk...od dwóch tygodni ta sama waga:(
4750....
Marta a może masz mało kaloryczny pokarm :ico_noniewiem: dziewczyna z którą leżałam w szpitalu po porodzie też miała problem że mała jej za mało przybierała na wadze mimo że ładnie jadła ale doktorka właśnie powiedziałą że ma mało kaloryczny pokarm i dwa razy dziennie dodawali jej jakiś preparat kaloryczny mieszali z odciągniętym mleczkiem i dawali małej i wtedy zaczęła przybierać na wadze i później jak wyszły do domu to też musiała ten preparat dwa razy dziennie podawać teraz już niestety jest tylko na mieszance bo Bożena straciła pokarm :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 lut 2012, 16:28

iw_rybka, za 195zł w przychodni mają tą Infanrix Hexa.
Ciekawe czy mogę kupić taką szczepionkę ze swojego źródła?
Muszę za hurtownią apteczną się rozejrzeć.
Szczerze to nie wiem teraz już kompletnie jak zaszczepić małą. Czy płacić by tyle ukłuć nie było, czy tymi z funduszu... :ico_noniewiem:

Chciałam zapytać... czy do piersi swoje maluchy podstawiacie jak płaczą czy jakieś inne sygnały dostajecie od dzieciątka? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

22 lut 2012, 16:45

Mad., zapytaj w przychodni. U nas np nie można przynieść własnej szczepionki. A co do przystawiania do piersi to ja przystawiam malego jak płacze albo np jak się przebudzi :-)
kaja ale Ci mały fajnie przybiera :-D my w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie to zobaczę ile Borys waży ale myślę że koło 5500 powinien mieć :ico_oczko:
jadzia zdrowka dla malutkiej

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

22 lut 2012, 17:20

mad u nas nawet nie wiem ile kosztuja te skojarzone bo szczepie normalnie wlasnie dzis pierwsze szczepienie przeszlismy i jak na razie odukac nie jest zle Kubus spi od czasu do czasu placze ale to i kolki go od przedwczoraj mecza

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości