Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lip 2008, 14:45

lulu mój Wiktor rok skończył 26 maja a 3 czerwca ważył 10, 1 kg, teraz ma 13,5 miesiąca i nie wiem ile waży ale myślę, że tak 10, 5 kg :ico_noniewiem: Niejadek jest owszem ale myślę, że z tego powodu, że pije jeszcze mleczko z piersi. Ale dziś mnie zadziwił bo zjadł o 9 kaszkę a o 11 całe Danio :ico_szoking: :ico_brawa_01: Także raz je lepiej, raz gorzej. A jeśli chodzi o przybieranie to jeśli jest w normie na siatce centylowej, jest pogodny nie choruje to myślę, że nie masz powodu do zmartwień. A lekarz, co on na to ? A w ogóle gdzie mieszkasz, bo masz w podpisie ... rosyjskie napisy, tak ?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lip 2008, 15:39

kamizela, ja to niemam szczęścia do dobrego pediatry, dzisiaj zapytałam czy mi go nie zważą i nie zmierzą, to powiedziała ze tam za drzwiami jest waga,a zmierzyc moge przecież wdomu :ico_puknij:
wagą mówi żeby sie nie przyjmować, bo wygląda na zdrowego :ico_puknij: , to dla mnie głupota że raz spojrzawszy na dziecko można stwierdzić że dziecko dobrze sie rozwija
a ile Wiktorek ważył przy urodzeniu?
mieszkam w Polsce już 4 lata, ale czasami zaglądam na różne rosyjskie strony, stąd i suwaczki po rosyjsku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lip 2008, 15:42

A toś mnie zmyliła z tymi suwakami :ico_haha_01: Wiktor ważył 3450 gram

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lip 2008, 15:52

kamizela, ale pochodzę z Ukrainy ;)

Fillip śpi od 14., teraz przed chwilą się obudził z płaczem , ale znowu śpi, chyba uraził miejsce po szczepieniu i go zabolało

[ Dodano: 2008-07-15, 20:38 ]
Witajcie wieczorkiem
a co jeszcze nikogo nie było?

mały troche wypił mleka :ico_brawa_01:
i chyba wiem dlaczego nie chciał, bo dzis zauważyłam 8 ząbek :ico_brawa_01: i może mu bolało

kasiekk no i jak było , jak Pelus zniosł tyle dzieciaków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lip 2008, 20:42

zaraz napisze wszystko i jakies zdjecia wkleje tylko wrzuce na kompa
chwila moment :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lip 2008, 20:47

kasiekk, witaj :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lip 2008, 20:55

a wiec najpierw napisze co nieco

jak przyjechałysmy to dziaciaki były na dworze,zobaczył i juz chcial iść,ale poszłyśmy do sali na chwilę,przebrałam mu bluzę i wyszłyśmy,cały czas sie pytał czy idziemy do dzieci
kawałek trzeba było dojsć do placu ,Kacper patrzy na mnie i z radoscią w oczach mówi dzieci tam są :) pytam chcesz iść a on taaak,to mówię idź i szczerze mówiąc myślałam że sam nie pójdzie albo że przyczajówę zrobi a on polecial jak na skrzydłach nawet nie oglądając sie na mnie :ico_szoking: zszokował mnie że taki jest odważny
pierwsze co to na ślizgawke,potem piaskownica
latał najbardziej za chłopakami,byli starsi,cos tam gadał z nimi hihi fajnie spodobało mu się,zwłaszcza taki jeden najstarszy Rafał widać że mu imponował :ico_oczko: fajny chłopak i przyzwyczajony do malych dzieci bo ma brata 2-letniego to i cierpliwy jak KAcper mu przeszkadzał w zabawie czasem :ico_oczko:
jak dżentelmen pohuśtał jedną dziewczynke bo sama nie umiała :ico_haha_01:

do przedszkola teraz chodzą tylko maluchy tzn od 3 do 5 lat,3-latków było chyba 4 i to same dziewczyny a reszta 4 i 5 latki,w sumie dzis 11 dzieci bo wiadomo w wakacje nie chodzą wszystkie

potem poszliśmy do sali bo zimno sie zrobiło,był obiad,Kacper usiadł z dziećmi ale zaraz wstał i nie chciał jeść ani sam ani w ogóle,to nie jadł
potem był odpoczynek przed tv i bajka ale moja pierdoła byla zalatana i chwilke tylko leżał :ico_oczko: wszystko było ciekawsze dookoła a nie bajka w tv,tym samym zmienił rozkład dnia wszystkich dzieci,które mogły wcześniej zaczać zabawe po obiedzie
a potem były i klocki,i auta a najbardziej wózek z lalką :ico_oczko: :-D tego w domu nie ma hihi,potem kącik fryzjerski gdzie sie czesał i smarował "na niby" balsamami itp

z jedna 3-latką prawie od pierwszego wejrzenia zapałali do siebie niechecia i jakby nie interwencja to mogłoby dojść do rękoczynów i to kilka razy :ico_noniewiem: dwa charakterki,uparte i nie dające sobie w kasze dmuchać,żadne nie ustapi :ico_olaboga:

w grudniu jak byliśmy na mikołajkach to nie odstępował mnie ani na krok prawie ale to juz pół roku i jaka zmiana :ico_oczko: ogólnie na plus ,naprawde dumna jestem z niego
nie mysłałam że jest taki odważny

ale przynudziłam :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-15, 20:59 ]
zarz pozmniejszam jakies zdjecia i wkleje

a śpiący był popołudniu,ok 16 miał kryzys i zasypiał na siedząco w kuchni,ale zabawiłam go,malowaliśmy farbami potem ksiazki z naklejkami i mu przeszło
potem bajki oglądał i juz mu ise oczy nie zamykały,ale położyłąm go juz o 20 i zasnął w 2 minuty chyba

[ Dodano: 2008-07-15, 21:04 ]
aha co do wagi
to Kacper jak miał rok to ważył 11,5 kg a potem z tego co pamiętam to mało przybierał ,tzn przybierał zawsze cos tam,nie stał w miejscu ale nie dużo
dzieci po roku nei przybierają juz tak jak w ciągu pierwszego roku i to jest normalne
jak jest zdrowy to nie martw sie,napewno nic złego się nie dzieje

[ Dodano: 2008-07-15, 21:08 ]
kurcze cos kaszle za często przez sen :ico_noniewiem: oby nie był chory :ico_sorki: ,na dworze było troche chłodno,wiatr,kilkoro dzieci smarało i kaszlało :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-15, 21:14 ]
a spięcia miał z ta blondynką co po jego prawej jest

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z chłopakami :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

z bliźniaczkami :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-15, 21:16 ]
tak patrzyłam to jest wzrostu 3 latków a nawet od niektórych wyższy jest

[ Dodano: 2008-07-15, 21:17 ]
opanowałam wątek :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-15, 21:25 ]
a co tam
wklejam reszte

bajka po obiedzie,jeszcze nie wszyscy zjedli dlatego ich tylko tyle tu

Obrazek

Obrazek

smoczek dla lali :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z 5 letnim kolegą :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

a tu juz w domu picasso :ico_oczko:

Obrazek

tylko mnie nie wywalcie za te zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 lip 2008, 21:36

mój dopiero usnąl, dlatego mnie nie było

ale super miał Pelus, fajną zabawe, ciekawie czy jutro nie bedzie wolał do dzieci :ico_haha_01:
sliczny wogóle z niego chłopaszek i dobrze ze taki towarzyski

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lip 2008, 21:42

dziękuje lulu81
pewnie bedzie wspominał,dzis popołudniu juz gadał ,opowiadał mi gdzie był i co robił :ico_oczko: i że fajnie było mówił ,ze pójdziemy "juto nowu" hehe (jutro znowu )
gdyby nie ten pampoers to by poszedł od wrzesnia,a wątpie zeby do tej pory robił juz tak jak trzeba za każdym razem,poczekam do stycznia jak skończy 3 lata to pójdzie,troche sie utemperuje w przedszkolu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 lip 2008, 21:43

No kasiekk, świetna sesja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To widać, że Kacperkowi się podoba w przedszkolu - a kiedy chcesz go zapisać ???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości