Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 11:44

Cześć :-D

żłobek- jak trzeba to trzeba- może na początku będzie trudno ale Amelka jest taka cudowna, że na pewno każda Pani otoczy ją szczególną troską :ico_oczko: - przecież nie ma jak się przytulać do takiego słodziala :-D

Kasia- wesele...ach....super, sama bym poszła, my mamy dwa w maju i to w Rabce są dwa- jedno w pierwszym tygodniu maja w Rabce a drugie w ostatnim tygodniu maja w Nowym Targu- zatem Kochane Do zobaczenia w Krakowie :-D :-D :-D :ico_buziaczki_big:

zimno zrobiło się strasznie...brrr... właśnie przez to wczorajsze popołudnie wykorzystaliśmy na zakupy... Julka ubrana od stóp do głów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - strasznie lubię jednak zakupy :ico_wstydzioch:
nawet chyba się Wam pochwalę i zrobię zdjęcia :ico_haha_01:

także Anita szlaki przetarłam i mogę Ci pokazać gdzie co i za ile :ico_oczko: :-D :-D :-D

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

15 wrz 2008, 11:58

witajcie
Vito juz drugi dzień ma tylko jedna drzemke
rano spał dłuzej ale i tak budzi sie w nocy na picie :)

Dziewczyny ja chyba świetą zostane przez ten rok
latam z Marcelem do kościoła ,bo komunia i dzieci mają dzienniczki
po mszy ksiądz daje pieczątki- o matko a pażdzierniku różaniec.
A pamietacie jak pisałam o pomyłce w restauracji na przyjęcie komunijne?
nic innego nie znalazłam bo wszystko zarezerwowane-ludzie sie dziwili ze ja na maj przyszłego roku szukam
bo terminy maja zaklepane na 2 lata do przodu :ico_puknij:
Wiec zostajemy w starej knajpie za to w innej kaplicy bedzie uroczystosc
nie jest źle :ico_haha_01: na knajpe sie nie obraże bo jest super fajna.
wczoraj ogladałam film "spokojnie tatuśku" widziałyście o wychowywaniu dzieci?
raz sie śmiałam raz poryczałam.miłego dnia.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 12:13

a i chciałam Wam powiedzieć, że w sobotę byliśmy w kinie na "Nie zadzieraj z fryzjerem"....cóż :ico_noniewiem: trochę dziwny ale się nawet uśmiałam, film z podtekstem erotycznym...w sumie to ciężko powiedzieć, że erotycznym bo to była jakaś parodia erotyczna :-D

[ Dodano: 2008-09-15, 13:18 ]
chociaż moja modelka usnęła i ze spaceru nici i z pozowania również ;(
ale się pochwalę...nie wiem jak u Was ale ja się strasznie cieszę z zakupów dla dzieci...nawet nie wiem czy nie bardziej niż jak sobie kupuję
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nio ...może starczy, bo Was zanudzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 wrz 2008, 13:36

"Nie zadzieraj z fryzjerem"....cóż
widzialam to. Takie głupie trocha, ja najbardziej lubie angielskie komedie romantyczne.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

15 wrz 2008, 14:33

Odwołaliśmy wyjazd do Zakopca bo zimno straszliwie i Patryk dalej ma katar. Już w sobotę w dzień funkcjonował całkiem dobrze a wczoraj katar zrobił mu się taki gęsty zielony i dzisiaj noc znowu była ciężka. Średnio co godzinę musiałam do niego wstawać. Biedaczek :ico_placzek:

Włączyliśmy już ogrzewanie u Patryka w pokoju. Całe szczęście, że mamy taką możliwość i włączamy sobie kiedy chcemy i gdzie chcemy. Nie jesteśmy uzależnienie od tego kiedy nam elektrociepłownia włączy.

Wyobraźcie sobie, że w piątek zadzwonili ze żłobka do mojej siostry, że miejsce się zrobiło i może małą przyprowadzić dzisiaj. I poszła, nie wiadomo czy wytrzyma, bo ma 2 lata i 3 miesiące i jest bardzo świadoma wszystkiego, ale próbują. Nie dostała się wcześniej bo dużo chętnych na państwowy żłobek a teraz ktoś musiał zrezygnować i miejsce jest. Dzisiaj jak siostra była ją zaprowadzić to mówi, że widok okropny, dzieci strasznie płaczą, dwie Panie na 30 dzieci i nawet się nimi nie zajmą. A one tak same chodzą i beczą. Serce się kraja. Jedna dziewczynka nawet zwróciła z tego płaczu.

Yvone a do którego żłobka twoja Amelka ma chodzić?? Siostry córka na Nowym Dworze ul. Zemska.

Aga78 zdjęcia się nie otwierają.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

15 wrz 2008, 14:39

o kurcze ...szkoda, że tak Patryka rozłożyło ...ale faktycznie ta pogoda jest bleee i może dobrze że się nie ruszacie z domku...i zazdroszczę tego ogrzewania -u mnie strasznie zimno :ico_placzek:

faktycznie zdjęcia się nie otwierają :ico_noniewiem: ... to chyba dlatego, że nie ładnie się chwalić :-D

[ Dodano: 2008-09-15, 14:40 ]
po za tym Sylwia masz rację z tymi żłobkami trochę- ale może tylko dzieci tak płaczą z rana bo rozstają się z rodzicami :ico_noniewiem: a później jest już dobrze

[ Dodano: 2008-09-15, 14:43 ]
a gdzie jest Ula??????.... pewnie zamieszanie w Warszawie robi :ico_olaboga: cały rynek nieruchomości rozłożyła na łopatki :ico_haha_01: ....... Uuuuulaaaaa pochwal się co tam u Ciebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 wrz 2008, 14:49

była niania, całkiem miła, chyba jestem na tak :-D jeszcze ma jedna przyjsc i bede sie decydowac.
Ta spodobala sie i mi i Lence. Mała o dziwo nie bała się (a zawsze jest przerazona jak ktos do domu przychodzi). Zobaczymy co z tego wyjdzie.
No a z tym zlobkiem to moze na wiosne sie uda...zobaczymy, tak myslałam, że jakby złobek wypalil to jeszcze bym jakas odprowadzaczke/nianie wziela jakbym nie mogla o 16.45 małej odebrać. No ale to odległe plany.

[ Dodano: 2008-09-15, 14:51 ]
a z ciekawostek córka pani niani wyprowadziła się do Sosnowca i mieszka na tej samej ulicy co moja mama

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

15 wrz 2008, 16:15

Janiolek rozumiem, że ta niania to starsza kobitka?? Moja niania ma 50 lat i powiem wam, że dziwie się jak ona daje radę z Patrykiem cały dzień. On ma niesamowite pokłady energii w sobie. Trzeba się za nim nabiegać.

Teraz jak już nauczył się chodzić to nie chce jeżdzić wózkiem tylko wszędzie piechotką.
A taka pogoda kiepska. Jak byliśmy wczoraj na spacerze to był ubrany prawie jak na zimę a i tak miał łapki zamarznięte (w wózek się nie dał wsadzić i przykryć). Nie wiem jak będzie jesień i zima wyglądała, bo na placu zabaw siedzieć nie będziemy, na spacer to tylko na chwilkę a w domu to on się zanudzi.

Aga78 my też wpadliśmy na chwilę do Magnolii w sobotę i Patrykowi buty kupiliśmy jesienne i kurtkę także ubrany już jest. :-)

Moja siostra już wymięka z tym żłobkiem, bo jak moja mama przyszła o 12 po Milenke to miała oczka szkliste od płaczu. Ach zobaczymy co będzie...

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 wrz 2008, 16:22

Janiolek rozumiem, że ta niania to starsza kobitka??
45 lat ma, ale wyglada na starsza od mojej mamy, ktora konczy w listopadzie 50 :ico_oczko: sylwia77, nie dostałam twojego maila na priva, spróbuj jeszcze raz wysłać.
A ja sie zastanawiam czy na zime szukac kombinezonu czy kupic tylko kurtke, bo mamy spodenki od kompletu (kurtka taka na teraz, a spodnie grubiutkie) no i nie wiem co na nogi bo moze Lenka juz bedzie miec normalne buty do zimy.

[ Dodano: 2008-09-15, 16:36 ]
sylwia77, wysłałam zaproszenie. Daj potem znac czy doszło.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 wrz 2008, 18:04

Pogodna wprost chydna, bleleee :ico_olaboga: dopiero wróciłyśmy do domku. Na szczesice udało mi sie Tosie zostawić u moich rodziców i nie musialam latac po mieście z nią na taką pogode. ale korki masakryczne :ico_olaboga: normalnie ludzie jak tylko spadnie kropla deszczu to zapominaja jak się jeździ :ico_zly: ale się na wyzywalam w autku!

Aga Jeszcze raz gratuluje zakupów a zdjęcia mimo,ze sie nie otwierają to ja chce zobaczyc więc spróbuj umieścic jeszcze raz.

Janiolek Ciesze sie, że niania fajna, moja ma 54 lata a śmiga za dziecmi lepiej ode mnie. A ten żłobek jest na prawde fajny i panie się zajmują mimo,że sa dwie i nie ma tak żeby dzieci chodziły i płakały cały czas.
A co do kawy to jutro nie dam rady bo mam jakieś zakichane szkolenie BHP i badania o 7.30 :ico_szoking: ale w środe możemy się umówić, oczywiście jak będziecie chciały wyjsć na polko z Lenką, ja proponuje jakąś galerie bo tam ciepło i nie palą.

Sylwia Szkoda,że wam wyjazd nie wyszedł ale może to i lepiej bo jak patrze za okno to i tak wiele pożytku byście nie mieli z tego wyjazdu.
Mam nadzieje, że Patrykowi katarek szybko przejdzie.

A ja jestem zmeczona tym bieganiem bo oczywiście w tym szpitalu wszystko musi być w innym budynku, i dostałam tone papiurów do wypełnienia :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości