eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 kwie 2007, 10:49

Ahoj! Dziekuje wszystkim pocieszycielkom :ico_haha_02: Widze ze przed świetami wszystkie mamuski szaleją i zmieniają fryzurki i kolorek :-D Ja tez mam zamiar oczywiscie.
Gosia perelka to musi byc fajne uczucie jak ci ustepuja miejsca, szczerze mowiąc ostatnio to chyba ciezko spotkac kogos kto ustąpi ale widze ze ty to masz szczzeście.
Paulinko mam nadzieje ze magnez pomozze tez na te posladki bo nie widze cię przy biurku na stojąco :ico_haha_01:
Oj ja to moglabym do tego lekarza latac co drugi dzien zeby tylko zobaczyc malucha, pewnie wy tez tak macie. Szkoda tylko ze teraz juz nie mozna go zobaczyc w calosci na ekraniku, tylko partiami (przynajmniej mi tak lekarz pokazuje, a wam?? )

[ Dodano: 2007-04-04 ]
O jejku zapomnialam o najwazniejszym... lekarz wczoraj przeprowadzil śledztwo i podobno bedziemy mieli synusia :-D ,

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 kwie 2007, 11:00

eSKa ja narazie malenstwo widze w calosci na usg ale ja dopiero mam 15 tc i moze dlatego. ale racja ze do lekarza to moglabym latac co chwile zeby dzidzie zobaczyc a teraz to sie doczekac pierwszych ruchow nie moge i sie zastanawiam jak je w ogole poznac i jakie to uczucie??
moze coś podpowiecie??

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 kwie 2007, 11:47

Czesc dziewczyny,
ale Wam dobrze z tym USG. Ja jeszcze nie mialam bo tutaj robia je tylko raz w ciazy w 18-20 tygodniu. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mam termin badania na 2 maja. Chyba skisne do tej pory. Za to do innych badan podchodza tu rzetelnie: krew, mocz, zoltaczka, gronkowiec, hiv, syfilis, cukier, zelazo, przeciwciala na rozyczke i RH..... Ale ja chce juz USG!!!!
Jesli chodzi o przytulanki, to jakos ostatnio mi sie porpawilo, bo mdlosci mam mniejsze, wczesniej bya klapa, raz na 2 tygodnie i dosyc mialam. Az mezu bal sie mnie dotykac zebym tylko nie wymiotowala hehehe :ico_haha_01:

Eska, GRATULACJE Z POWODU SYNUSIA!!!! :ico_brawa_01: kurcze, no to masz jaja z tymi wynikami. Ja to chyba bym zrobila 3 badanie w tym twoim laboratorium i tyle, dla swietego spokoju. A jakie dawki magnezu kazal Ci brac lekarz? Ja mam Magne B6 i nie wiem w sumie jak to lykac.... A espumisan owszem, mi pomaga baaardzo. Odkad go lykam skonczyly sie moje bole brzuszka :ico_brawa_01:
Paulinka, Ty sie pytasz o ruchy? To moja druga ciaza i sie zastanawiam jak je rozpoznam.... :ico_olaboga: To bylo 6 lat temu i te pierwsze dostalam w 17-18 tygodniu o ile dobrze pamietam i przypominaly delikatne pukniecia od wewnatrz :ico_haha_01:
Gosiuperelko, niech sie chlopy przyzwyczajaja troche do odstawienia od "piersi" bo juz niedlugo im sie zupelnie skonczy he he he Na czas okreslony oczywiscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 kwie 2007, 11:58

mamo_zuzi magnez mam lykac 3 tabletki dziennie. narazie kupilam sobie taki rozpuszczalny w wodzie ale lekarka kazala mi kupić magnezin w tabletkach więc pewnie będę musiała to zrobić.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 kwie 2007, 12:08

Dzieki Paulinka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jeszcze czasem myla mi sie Wasze Nicki ale mam nadzieje ze niedlugo zalapie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 kwie 2007, 12:45

eSKa- gratulacje!!!
Dziewczyny, ja łykałam magnez 3 razy dziennie razem z nospą (wtedy jak zaczął mnie brzuch pobolewać) Tak chyba przez 4 dni. Ale potem przeszło i od tej pory może raz mnie zabolało to łykłam. Jest dobrze :-D
Ja miałam usg raz (w 8 tyg.) i potem tydzień później, ale to dlatego,że w panice pojechałam do gin- przez ten bolący brzuch. Teraz (w piątek) idę do gin prywatnie, ale myślę,że najpóźniej za kolejne trzy tygodnie spotkamy się w szpitalu i na usg. I wreszcie zobaczę maleństwo i może uda się je podejrzeć :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 kwie 2007, 13:03

Kocura Bura, ale Ci fajnie!!! a co bys chciala bardziej chlopca czy dziewuszke???

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

04 kwie 2007, 13:05

Hej Eska, gratuluje synka :) Ja też już bym chciała zobaczyć znów swojego bąbelka i dowiedzieć się czy to dziewczynka czy chłopiec. Co do skurczy to mnie łapią w łydki i gin. kazała mi brać aspargin, i trochę lepiej jest. Jutro znów jadę na jazdę do radomia i wcale mi się nie chcę. Ale za to w piątek do kielc :)) do mamusi i tatusia :) Pozdrawiam

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 kwie 2007, 14:14

Ewasiek, ja z Zuzia w ciazy lykalam aspargin chyba i mi pomagal.
Tutaj ta opieka prenatalna to taka troche dziwna jest. Jedni chwala drudzy narzekaja, a ja? Zobaczymy, pod koniec ciazy sie okaze....

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

04 kwie 2007, 14:27

no dziewuszki ale wam powiem że bycie w ciąży to fajna sprawa. jakoś wcześniej mi się wydawało że to będzie straszne, że to trzeba latać cały czas po lekarzach a to tak naprawdę sama przyjemność :-D
mój mąż tylko się nie może doczekać kiedy będę miała wielki brzusio :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość