Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 10:22

markotka, wow jakie szpilki,umiesz w takich chodzić? ja mam 3 pary z obcasem 6 cm i to jest max jak dla mnie,ale zakładam od święta tylko :ico_oczko: ale butki fajne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aniawlkp86, a jakich butow szukasz?
chcę sobie jakieś sportowe kupić,adidasy bo często w dresach wychodzę do sklepu a mam raptem 5 min więc nie ma co się "stroić" na 10 min wyjście po zakupy :ico_noniewiem: a zresztą tu kamienne drogi to bym się chyba wyrżnęła w takim obcasie :ico_haha_01:
wczoraj licytowałam te:
skórzane i jakoś mi wpadły w oko
Obrazek

i znalazłam takie botki w razie do spódnicy czy leginsów i poczekam i pod koniec w środę zalicytuję,mąż w szoku że obcas ale szeroki i stabilny i jakoś mi się spodobały :-D
Obrazek

a niestety ciężko coś znaleźć na mnie z wkładką 26,8-27 cm :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 10:40 ]
emilia7895 obejrzałam ten robot,no niby wszystko pięknie ale jakoś nie wierzę :ico_noniewiem: czuję się lepiej jak sama odkurzę czy umyję :ico_noniewiem: ceny też się nieźle wahają

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 wrz 2011, 10:47

emilia, u nas kiedyś była babka i prezentowała taki odkurzacz- my byliśmy zachwyceni. Sam sobie jeździł po mieszkaniu, mogłaś ustawić na czas i po czasie sam się wyłanczał, miał czujnik żeby w nic nie wyrżnąć- fajna sprawa:) przypomniałaś mi w sumie o tym, bo stwierdziliśmy, że jak się przeprowadzimy to sobie taki kupimy. Tylko nie pamiętam z jakiej firmy widzieliśmy :ico_noniewiem:

markotka, te malinowe buty bomba. Ja też buty kocham, mam mnóstwo baletek bo w nich chodzę na co dzień, a szpilki mam na wieczór i też ich się całkiem sporo nazbierało.
Teraz bym chciała jakieś botki z futerkiem

Aniu, te botki bardzo ładne! Dużą masz stópkę :-)

Maksio śpi!

[ Dodano: 20-09-2011, 10:50 ]
I dziękuję Wam bardzo za życzenia :-) :-)

Właśnie mąż mi dzwonił, że całe nasze agd już jest :-) hehe kuchni jeszcze nie ma, baa nawet płytek ale sprzęt już jest :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 10:51

Dużą masz stópkę :-)
no niestety,a mogłaby być mniejsza :ico_sorki: no cóż wysoka kobieta jestem to i stopa większa :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale balerinki też chcę sobie kupić,je niestety koniecznie muszę przymierzyć,bo kiedyś kupiłam w sklepie i na początku były ok,a potem nagle jakoś nad palcami były sztywne i mnie uwierały :-/ więc je wolę w sklepie kupić i dokładnie teraz obejrzeć :ico_sorki:

mała wstała po prawie 1,5 godz spania
idę obiad wstawić bo mąż dzisiaj o 13 już z domu jedzie to musi się najeść :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 wrz 2011, 11:07

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Oto niektóre pozy zasypiania mojego syna :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 wrz 2011, 11:33

Koroneczka, dziekuje, jak Ci sie przypomni nazwa, to prosze daj znac

hehhe slodziak Maksio :ico_brawa_01:

ja stope tez mam spora, buty 40-41, ale teraz to juz raczej nie problem kupic buty, chociaz najwiekszy wybor w rozm.37-38 jest

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 wrz 2011, 11:42

emilia7895, zapytam męża o ten odkurzacz on pewnie będzie pamiętał :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 wrz 2011, 11:43

Oto niektóre pozy zasypiania mojego syna :-)
Hi,hi, hi u nas podobnie tylko bardziej po skosie no i piesek pod ręką musi być.
Pomyśl o odkurzaczu centralnym bo w takim domu to super sprawa.
sto lat sto lat niech zyje zyje nam!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wszystkiego najlepszego kochana!!!
Ja się też przyłączę do życzeń-zdrówka i szczęścia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
A kawkę za chwilę poproszę bo teraz spijam zieloną od Ciebie.
a jak często dawałaś?
My kleik musieliśmy dodawać do każdej porcji mleka jak zagęstnik-na 150ml była 1 miarka od mleka kleiku-tak kazała nam pediatra. Kaszka była wieczorem ale nie zawsze (oczywiście w tej porcji mleka nie było wtedy kleiku). Mateuszek był wtedy jeszcze za mały by podawać mu słoiczki, zresztą on nadal ich nie tyka.
A jak ulewanie Krzysia? Butki fajne ale ja wole trochę niższe na co dzień.
dziewczyny nie wiem czy Was kiedys juz pytala o taki odkurzacz robot?
Oglądałam kiedyś odcinek Pani gadżet, w którym porównywali 3 takie odkurzacze (różne ceny, różne funkcje). Wiem, że któryś był nie za bardzo ale nie pamiętam, poszukaj może tego na vod. Fajny, szczególnie jak nie ma się czasu żeby biegać i samemu odkurzać, i dużych powierzchniach. Jak zmieniłam ale na zwykły.
tak sie zastanawiam czy na takich lugich szpilach potrafilabym chodzic :ico_oczko:
Trochę ćwiczeń i dochodzi się do wprawy a potem można w zawodach "bieg na szpilkach" barć udział :ico_oczko:

[ Dodano: 20-09-2011, 11:44 ]
teraz to juz raczej nie problem kupic buty, chociaz najwiekszy wybor w rozm.37-38 jest
Pod warunkiem, że ma się niskie podbicie inaczej trzeba się nachodzić.

[ Dodano: 20-09-2011, 11:53 ]
Na obiad marynuje udka kurczaka i upiekę w rękawie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 12:38

Koroneczka, fajnie Maksio zasypia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chociaz najwiekszy wybor w rozm.37-38 jest
to fakt,że w tych rozmiarach bardzo duży wybór,powinni w większym rozmiarze te robić więcej :ico_sorki:
Pod warunkiem, że ma się niskie podbicie inaczej trzeba się nachodzić.
to fakti wtedy to na allegro raczej butów już nie kupi :ico_noniewiem:

zapomniałam wam się pochwalić,że Milenka od 3 dni rwie się do siadania :-D :-D taka niechętna była,ale teraz jak jej daję ręce to od razu się podnosi :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 wrz 2011, 13:33

zapomniałam wam się pochwalić,że Milenka od 3 dni rwie się do siadania :-D :-D taka niechętna była,ale teraz jak jej daję ręce to od razu się podnosi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 wrz 2011, 15:16

Maksio jest dzisiaj bardzo absorbujący...mata- nie, łóżeczko- nie, leżaczek- nie, mamy rączki- tak może być :-)
ehhh może mi zaraz zaśnie to zrobię sałatkę

Aniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości