Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

30 maja 2009, 07:34

Witam w pochmurną sobotę. Wczoraj miałam gości i stąd moja nieobecność na forum. Moje maleństwo szaleje coraz bardziej :ico_brawa_01: i nawet Piotr poczuł wczoraj kilka kopnięć. Później chodził dumny :ico_haha_01: jak paw. Najbardziej aktywny dzidziuś jest po czekoladzie. Zjadłam loda magnum i zaczęło się kopanie :-D
Mam nadzieję, że teraz już będzie tak częsciej.
Magduś81 to dowiedz się jeszcze Ty co z tym naszym szpitalem, ale bądźmy dobrej myśli. :-)

U mnie dziś równe 20 tygodni, teraz będzie z górki :ico_tort:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 09:12

Witam z rana również.
dziś równe 20 tygodni,
:ico_brawa_01: gratuluję półmetku :ico_brawa_01:
Sabcianiestety cola nie pomogła jak była cisza tak była :-/

Kobiety co żeście za pogodę dzisiaj zamówiły przyznać się która to??? Chciałam dzisiaj na działkę jechać ale chyba nici z tego bo zimno i bez słoneczka jest :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

30 maja 2009, 09:18

Witam :ico_ciezarowka: w paskudną pogode :ico_sorki: co prawda nie byłam na dworze ale widze przez okno że nie ma słońca to d... wielka!!!
Magda33, wielkie :ico_brawa_01: za kopniaczki i za skończoną połóweczke!!!!!
A ze szpitalem to już słyszałam że to pomyłka w gazecie i szpital ma być czynny od początku września, ale spokojnie się dowiem jeszcze jak będe u ginka!!
Albo jak mnie to będzie męczyć to zadzwonie do sekretarjatu w poniedziałek i mi powiedzą czy mam się denenrwoać czy nie :-D
bigottka, spokojnie z tymi kopniaczkami, przyjdą niespodziewanie tak jak u mnie i będą już na stałe!!! Wiem że ty byś chciała już ale może twoja dzidzia się pupą obruciła do nas i kopie cię po wewnętrznych organach :-D a ty tego nie czujesz!!!
Acha no i zapraszam na śniadanko :-) herbatka z cytrynką i mleczko z płatkami :ico_sorki: szok dla mnie bo ja nienawidze mleka!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 maja 2009, 09:34

Witam z rana z równie pochmurnych mazur :)
chłopaki jeszcze spią (mężuś i jego kolega) a ja sie nudze..... chyba sie zaraz ubiore i przejde na spacer, bo pochmurno ale jest w miare ciepło i nie wieje, byłam na tarasie wiec wiem, a widok sliczny, na jeziorko, mm musze tu przyjechac na urlop z męzusiem, poprostu wspaniale sie czuje :)
a pozniej poprosze męża to zrobi zdjęcie moim siniakom od pobierania krwi (takich chyba jeszcze nie widziałyście, bo ja też nie :ico_haha_01: )
aha i brzusio moze wkońcu wkleje bo juz taki fajny duzy sie robi
aha, a tak wracając do kilogramów, to przytyłam tylko 0.9 kg nie myslicie ze mało? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

30 maja 2009, 09:36

Stawiam za 19 tydz :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
a to moj bebol z dzisiejszego ranka
Obrazek
Obrazek
bigottka, szkoda ale bez obaw jeszcze sie dzidzia nakopie :-)
Magda33, za 20 tydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u mnie dzis piekna pogoda wlasnie robie pranie zaraz w ogrodku rozwiesze a potem sprzatanko bede za jakies 2 godz

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

30 maja 2009, 09:40

Witam!

U nas tez paskudnie... a dzisiaj mamy weselicho i ja idę w letniej sukience :ico_noniewiem:

Isia ja przytyłam 5 kg , tyle samo co z antkiem na tym etapie ciązy.
Ty pyrzytyłaś mało ale jak pisałaś,ze jestes "okraglutka" to tak właśnie jest ,ze nie tyjesz bo nie musisz a dzidzia korzysta z Twoich zapasów :ico_oczko:

miłego choć pochmurnego dnia :-)

[ Dodano: 2009-05-30, 09:41 ]
sabcia wcale nie masz duzego brzucha ,

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

30 maja 2009, 09:45

tylko 0.9 kg
mało przytyłaś, ja do dzisiaj jestem 8 do przodu. Tylko ja przed ciążą ważyłam mało jak na mój wzrost.
a dzisiaj mamy weselicho i ja idę w letniej sukience
Asiu miłej zabawy :-D pogoda niezbyt piękna oby tylko nie padało!!
Sabcia, :ico_brawa_01: za 19!!! A brzuchol nie taki duży :-D ale spory jest!!!
a u mnie dzis piekna pogoda
ODDAWAJ!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
madzulla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:58

30 maja 2009, 10:03

witam sie sobotnio u mnie jak narazie brzuszek nie boli polezalam wczoraj caly dzien i przeszlo tfu tfu zeby nie zapeszyc zobaczymy jak dzis pochodze co sie bedzie dzialo u mnie tez pogoda paskudna leje od rana i znowu trzeba siedziec w dmku

sabcia sliczny brzuszek :-) :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bigottka wiem ze to ciezko byc tak cierpliwym czekajac na kopniaczki ale juz napewno nie dlugo troszke leniuszek ta twoja dzidzia :ico_haha_02: :ico_haha_02:

magda33 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

30 maja 2009, 11:06

0.9 kg nie myslicie ze mało?
oj ja tyle bym chciała niestety ja juz mam8 na plusie :ico_olaboga: a juz wczesniej miałam za duzo

[ Dodano: 2009-05-30, 11:06 ]
dzieki za brzuszek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 11:07

troszke leniuszek ta twoja dzidzia :ico_haha_02: :ico_haha_02:
trszkę?? To mało powiedziane normalnie kobieta mi się rozleniwiła w brzuszku i nie ma zamiaru się ruszyć może jak poskaczę to się obudzi??
Sabcia, fajny masz brzusio taki okrągły mój jest jakiś taki kanciasty w porównaniu z resztą :-/
moim siniakom od pobierania krwi
ok tylko nie zapomnij bo ja też mam szybko siniaki obojętnie po czym nawet jak lekko się mnie ściśnie to już jest.
dzisiaj mamy weselicho
to miłej zabawy kobieto i nie przemęczaj się za bardzo i nie zapomnij najeść się za dwie :-P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość