Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 sty 2012, 14:14

moja Izunia się już wyspała, ja dostane joba jak Ona będzie spała po 30 minut co 3 lub 4 godziny ale dobrze że chociaż śpi na noc te 12 godzin :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 sty 2012, 14:36

Źadnych słodkości nie jadłam od hohoh czasu
no właśnie i w święta tak się rzuciłam na ciasto, że szok... małego oczywiście wysypało :ico_wstydzioch: no już nie mogłam, jak tak patrzyłam na te ciasta z bitą śmietaną, kremami...
No ja to ślinotoku dostawałam w święta i Nowy rok .Ale wytrzymałam. Tylko co z tego jak ona dalej ma chrostki.Co prawda 2 tyg temu przez przypadek bo zapomniałam zapytać na czym było mięso smażone, zjadłam udko a było na margarynie robione u babci. A tydz temu talerz rosołu z makaronem jajecznym. I ja jem chleb normalny i bułki też bo jak mam sprawdzić skład bułek czy chleba w sklepie jak nie ma tam nic napisane.
I może dlatego ma nadal je ? Sama już nie wiem ,zła jestem bo nie dość że nic nie jem tylko w kółko to samo aż rzygać się chce to mała nadal to ma wrrr
moja Izunia się już wyspała, ja dostane joba jak Ona będzie spała po 30 minut co 3 lub 4 godziny
No moja też ma takie krótkie drzemki w ciągu dnia 20-30 min tylko że ona śp co 1-1,5 więc częściej niż twoja.
Cos te dzieciaczki ostatnio gorzej sypiają bo co ktoś pisze to znów że kiepska nocka.Oby się to poprawiło .

U mnie domek tez już błyszczy .Pranie chyba się wyprało bo pralki nie słyszę . Mała mimo katarku była na spacerku z P .Teraz sobie śpi ale nie wiem jak długo bo od kilku dni już nie ma tej długiej drzemki co kiedyś która trwała od3-4 godz.
Jak wstanie to nakarmię głoda i chyba zrobię placka jabłkowca mężowi .Jabłek tyle mamy bo kupił ostatnio i trzeba coś z tym zrobić.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 sty 2012, 14:44

bo od kilku dni już nie ma tej długiej drzemki co kiedyś która trwała od3-4 godz.
u mnie to samo, teraz leży w leżaczku obok mnie niby do mnie gada a za chwilę płacze bo taka zmęczona jest :ico_olaboga:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 sty 2012, 14:49

szkieletorek to podłóż małej ręcznik pod materacyk w łóżeczku żeby główkę miała wyżej to jej nie będzie do gardła tak ten katar lecieć, ja mojej tak robię to nawet pośpi sobie. Tak to w dzień zawsze drzemki miała na naszym łóżku ale od kąd ten katar ma to tak spać nie może bo ją właśnie dławi. A odkąd jej w łóżeczku tak zrobiłam to śpi sopkojniej. Właśnie 4 godzinną drzemkę sobie ucieła od 10 do teraz spała. Właśnie się obudziła i gada idę jej nosek oczyścić bo słyszę że burczy tam jakl nie wiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 sty 2012, 15:14

Iza znów zasnęła jestem ciekawa ile pośpi :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 sty 2012, 16:49

Po pułtorej godziny przewy moje dziecię znowu poszło spać... Chyba ją ten katarek wykańcza... No nic idę się wziąść za jakąś robotę:D a jak mi się nie chceeeeeee :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

07 sty 2012, 17:39

hej dziewczyny :-D
z dnia na dzień lepsze wiadomosci, dziś lekarz powiedział Przemkowi ze z racji tego zę ma dobre wyniki, rehabilitacja postepuje i jest młody to spróbuje go wcisnać na rozrusznik w poniedziałek albo wtorek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a nie za miesiac

super :ico_brawa_01: brawa dla Twojego męża :)
doszlismy do wniosku ze teraz ślub kościelny to nasz obowiazek wobec Niego :ico_sorki: i postanowiliśmy troszke bardziej scementować nasz zwiazek 29 września 2012 roku :ico_brawa_01: i planujemy w roczek naszego Konrada wziąć ślub i ochrzcić naszego syna
super decyzja :) tylko zdawaj relacje z przygotowań ;)
[ Dodano: 06-01-2012, 22:30 ]
Ale miny niektórych ludzi bezcenne są hihiih
nie przejmuj sie ludźmi :ico_nienie: dobrze robisz :ico_sorki: mała musi wiedzieć ze mieszka w Polsce i tutaj taki klimat a nie Afryka :ico_sorki:
Maja jak była malutka to jej pierwsza zima po -20 stopni było i wychodziłam z nią na 2-3 godziny na zakupy, i co?
mnie też śmieszą ludzie jak się gapią, że śnieg, zimno, a ja z wózkiem :ico_puknij: czasami jesteśmy jedynymi spacerującymi na osiedlu :)

[ Dodano: 07-01-2012, 16:43 ]
izuś pisała o śliwkach z hipp. Potwierdzam, rewelacja na bez kupkowe problemy :) Wczoraj wypróbowane :D

my u rodziców, wczoraj dziadkowie mieli 50 rocznicę ślubu, nieźle..tyle lat razem, a najfajniejsze, że dalej są bardzo dobry7m małżeństwem :)

Zrobiliśmy Antosiowi fotki do dowodu, śmiesznie wyszedł, bo mu włosy sterczą :D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 sty 2012, 18:19

izuś cały czas zapominam :ico_wstydzioch:
:ico_brawa_01: dla męża za powracanie do zdrowia :-D oby tak dalej :-) Super że już go będziecie mieli w domku :-)
No i wielkie gratulacje z okazji ślubu:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 sty 2012, 18:29

Moja spała wtedy 4godz .Masakra .Ja w tym czasie upiekłam placka z jabłkami i na wierzchu cos ala bezy, oraz muffinki z brzoskwiniami.
Dobra ja uciekam bo za 30 min beda goście a ja nie wykapana i nie gotowa.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 sty 2012, 21:34

hej dziewczyny
dziękuję za miłe słowa i gratulacje :ico_brawa_01:
ślub raczej skromny bedzie, bez wielkiej pompy bo w sumie my już cywilny mamy :ico_noniewiem: wolimy dzieci zabrać na wakacje niz kase tracić na wielkie wesele, no ale jeszcze zobaczymy :ico_oczko:

byłam dzis u Przemka ponad 2 godziny :ico_brawa_01: ale sie uśmialiśmy i wygadalismy za wszytskie czasy :-D szwagier dzieci pilnował :ico_oczko: potem pomógl mi ich wykąpać :ico_oczko:

młody dziś zjadł na kolację kaszke waniliową łyzeczką :ico_oczko: smakowałooooo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale sie oblizywał :ico_olaboga: łakomczuszek

[ Dodano: 07-01-2012, 20:38 ]
moja Izunia się już wyspała, ja dostane joba jak Ona będzie spała po 30 minut co 3 lub 4 godziny ale dobrze że chociaż śpi na noc te 12 godzin :ico_sorki:
mój śpioch ma jeszcze drzemki dwie lub jedna długą widać ze sie w Majke wdał bo ona do tej pory jak mi zaśnie w dzień to śpi po 3-4 godziny :ico_brawa_01:

teraz oboje w łózeczkach lezą i sami zasypiają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak ja to robię :ico_haha_01: ech, no młody ma jeszcze dni kiedy wymaga noszenia i tulenia ale zasypia sam w łóżeczku :ico_sorki:

[ Dodano: 07-01-2012, 20:41 ]
izuś pisała o śliwkach z hipp. Potwierdzam, rewelacja na bez kupkowe problemy :) Wczoraj wypróbowane :D
no ja na Majce wypróbowałam i zawsze w pogotowiu były :ico_sorki:
inne śliwki takiego działania ekspresowego nie mają :ico_nienie: dziwne :ico_oczko: ale wazne ze skutkuje :ico_sorki:

[ Dodano: 07-01-2012, 20:43 ]
No ja to ślinotoku dostawałam w święta i Nowy rok .Ale wytrzymałam. Tylko co z tego jak ona dalej ma chrostki.Co prawda 2 tyg temu przez przypadek bo zapomniałam zapytać na czym było mięso smażone, zjadłam udko a było na margarynie robione u babci. A tydz temu talerz rosołu z makaronem jajecznym. I ja jem chleb normalny i bułki też bo jak mam sprawdzić skład bułek czy chleba w sklepie jak nie ma tam nic napisane.
szczerze ci powiem ze jeśli ma skazę to nie powinnaś ani tego udka jeść a tym bardziej rosołu bo to też mieso- białko :ico_noniewiem: nie tylko produkty mleczne uczulają, przy skazie trzeba wyeliminowac całe mięso i ryby i powoli wprowadzać :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości