Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 20:39

markotka, czy ta bielizna to Miriale? z tą posadą w pracy to cię urządzili,ale nie powinni cię zdegradować do niższej funkcji niż miałaś bo nie mogą,to jest niezgodne z prawem :ico_noniewiem:
Dostałam dzisiaj paczkę z Bebilonu-poradnik, śliniaczek i próbka mleka Bebilon2
fajnie :ico_brawa_01:
Podejrzewam listonosza (już kiedyś tak było)
no to niezły listonosz :ico_zly:

Milenka w łóżeczku leży,może dzisiaj też sama zaśnie :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 wrz 2011, 20:41

ciotki w sądzie go wymęczyły, ciekawe kiedy wstanie.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: to miał chłopak dzień pełen wrażeń.
Mateusz za to o 18.15 domagał się kąpieli i spania nocnego. Śpi od 18.45 więc pewnie w nocy czeka nas pobudka :ico_noniewiem:
A tych majtek po prostu nie dobieraj i tyle. Poczta po 14 dniach sama odsyła do nich.

[ Dodano: 20-09-2011, 20:46 ]
Podejrzewam listonosza (już kiedyś tak było)
no to niezły listonosz :ico_zly:
Wyciągali z gazet co fajniejsze dodatki.
Aniu, zdegradować nie zdegradują ale dadzą inny zakres obowiązków.

[ Dodano: 20-09-2011, 20:47 ]
Milenka w łóżeczku leży,może dzisiaj też sama zaśnie :ico_noniewiem:
To trzymam kciuki by tak było.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 20:54

Milenka zasnęła sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wyciągali z gazet co fajniejsze dodatki.
ja kiedyś próbki sobie za darmo zamawiałam,taka maniaczka byłam :ico_oczko: i parę razy przyszła uszkodzona koperta,tak jakby była kilka razy odklejana albo podarta i w końcu ochrzaniłam ludzi na poczcie i listonosza i się skończyło :-D najgorsze,że wygrałam kiedyś żelazko z przyprawami i nie dotarło do mnie,zgłosiłam do gazety i oni wysłali ale co z przesyłką to nie wiedzą ale wysłali mi w zamian blender i przyprawy :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 wrz 2011, 21:29

Milenka zasnęła sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super!
wysłali mi w zamian blender i przyprawy :ico_brawa_01:
Miło z ich strony.

[ Dodano: 20-09-2011, 21:31 ]
Zmykam,bo głowa mi zaczyna pękać :ico_papa:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 wrz 2011, 21:33

hej dziewczyny

wreszcie troche luzu wiec zagladam, choc pewnie znow tylko dzis i dlugo dlugo nic bo w piatek egzamin a ja jestem w lesie z nauka

Z Waszych postow doczytalam tylko to co dzis bo ponad 40 stron pewnie nie dam rady :ico_oczko:

Koroneczka, sto lat :ico_brawa_01:

markotka, do mnie tez dzwonili z tymi majtkami niby sie zgodzilam w ciagu tyg najpierw mial przyjsc list potwierdzajacy a to bylo w maju i do dzis czekam, to dzwonili na stacjonarny a jak bylismy w Sopocie na pocz sierpnia dzwonili na komorke i ta sama regulka ale juz ich splawilam

Filip wczoraj skonczyl 5 miesiecy, fajnie sie obserwuje jak co dzien potrafi cos nowego, z tym siadaniem to u nas nie moze zostac nawet z lekko uniesiona glowka bo sie rwie i roznie sie to konczy.
Wysypka nadal mu nie zeszla bylismy juz nawet u dermatologa ale nikt tak naprawde nie wie z czego to, bo ma 3 rozne rodzaje wysypki i na kazda mamy inna masc w sumie jedyne 100 zl za wszystkie razem.
Ja sie tak pochorowalam ze stracilam sluch na prawe ucho, poszlo mi z zatok wciaglo trabke i gotowe. Teraz biore antybiotyki i juz slysze ale walcze z tak potwornymi bolami glowy ze nie moge funkcjonowac normalnie.
A malemu sie poprzestawialo i idzie nam spac o 18 a nocke konczy o 3, dzis na zmiane nosilismy go bo byl taki niespokojny jak w koncu usnal to R mial 15 min do budzika i zbierania sie do pracy

To tak po krotce co u nas, mi sie juz tez macierzynski skonczyl od dzis na urlopie (bo okazalo sie ze ja mam umowe do 30 wrzesnia) i od 1 na zasilek, a moja szefowa oglosila ze z 15 pazdziernika zamyka biura i dala wszystkim dziewczynom wypowiedzenia wiec nawet gdybym chciala nie mialabym gdzie wracac.

Uciekam spac bo do 3 juz niedaleko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 wrz 2011, 21:38

Miło z ich strony.
mnie też miło zaskoczyli :-)
idź się połóż i oby głowa nie bolała :ico_sorki:

patrycja_g, fajnie,że się odezwałaś :-) współczuję wam bardzo tych nocek :ico_olaboga: z pracą niezłe cyrki,szefowa sobie wymyśliła :ico_szoking: no ale cóż,dobry chociaż zasiłek :ico_sorki: a z tym uczuleniem to jakaś masakra,wydać 100 zł na różne maści i nie wiadomo z czego to wszystko,oby pomogły :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 21:45 ]
ja zmykam bo mąż do kompa się dobija
dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 08:47

cześć :-)

Krzysiu obudził się wczoraj dopiero o 22:20, zjadł i poszedł spać o 23, ok 3 w nocy się rzucał w łóżeczku, to położyłam go na boczek i spał dalej spokojnie, o 5 zjadł i wstał o 7:30.

ja z :ico_kawusia: ktoś chętny? :-D
czy ta bielizna to Miriale?
tak :ico_noniewiem:
ale nie powinni cię zdegradować do niższej funkcji
to nie do końca jest degradacja, teraz jestem inspektorem a będę sekretarzem-to jest ten sam poziom stanowiskowy tyle, że w różnych wydziałach różnie się nazywa, nie mniej jednak nie będę już miała samodzielnego stanowiska, nie będę sama sobie szefem, tylko będę siedziała w sekretariacie z bandą plotkar i będę na posyłki sędziego :ico_noniewiem:
Milenka zasnęła sama
super :ico_brawa_01:

Patrycja zdrówka dla Was :ico_sorki: czyli Ty też nie masz gdzie wracać :ico_olaboga: każą nam rodzić dzieci, a jak nas później załatwiają pracodawcy? :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-09-21, 08:48 ]
na 14 idę z Krzysiem do tej pediatry ze szpitala

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 wrz 2011, 08:48

Cześć,
woda na :ico_kawa: wstawiona, któraś chętna? Zapraszam, ja dziś bez niej nie dam rady. Mały usnął bardzo wcześnie więc o 4 pobudka, potem 6.55 więc ja padam na pyszczek. Może teraz uśnie. Głowa jeszcze trochę boli ale sądzę że to z niewyspania bo to inny ból niż przy globusie :ico_oczko:
Patrycjazdrówka dla Was i :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: dla Filipka za kolejny miesiąc i postępy. Niezły numer wywinęła Wam szefowa. A ten wyjazd w lutym to aktualny do Anglii?
Co do kosztów przy leczeniu uczulenia to znam ten ból. Jak mi wywalił przy skroniach azs (a wtedy to nie wiedziałam co to jest) to kasy poszło mnóstwo, kilku lekarzy odwiedziłam, wymazy mi pobierali i cały czas kazali łykać albo wcierać sterydy. W kółko słyszałam ma pani uczulenie ale nie wiadomo na co. Jak wywaliło na powiekach to zaczęli podejrzewać oczy, no i okulistka powiedziała że to azs i poleciła kolejnego lekarza. Trafiłam w końcu na dobrą, młoda lekarkę która przepisała jedną maść (niesterydową) i tabletki od alergii, i wszystko szybko zeszło. Może Filipek nie tyle co ma uczulenie a właśnie azs? Może niech go przebadają pod tym kątem.
Młody usnął to ja też idę się położyć.

[ Dodano: 21-09-2011, 08:53 ]
ja z :ico_kawusia: ktoś chętny? :-D
Ja, ja, ja
każą nam rodzić dzieci, a jak nas później załatwiają pracodawcy? :ico_puknij:
Polityka prorodzinna -dowcip stulecia. Ja dostała na koniec opiernicz, że powinnam powiedzieć wcześniej o ciąży to by się szefowa nie denerwowała czy mi przedłużą umowę.

[ Dodano: 21-09-2011, 08:54 ]
Markotka daj znać po wizycie. A idziecie z ciemiączkiem , tak?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 wrz 2011, 09:09

witam się z rana :)

Markotka też lubię szpilki i strasznie mi się podobają te brązowe które kupiłaś ale przy wzroście 180 ludzie dziwnie na mnie patrzą jak mam szpilki
:-D też dostałam paczkę z bebilonu i z hippa
z hippa dostaliśmy jabłuszka w słoiczku od 4 miesiąca , łyżeczkę i herbatkę owocową... oni chyba wysyłają jak dziecko ma prawie 4 miesiące
nie rejestrowałam się na żadnych stromach stronach

Ania też mam rozmiar większe 41

Koroneczka 100 lat :*:*:*:*

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 wrz 2011, 09:25

Murchinson tak, z ciemiączkiem idziemy. Polityka prorodzinna-masz rację, dowcip stulecia :ico_olaboga: Zanim moje AZS zdiagnozowano też się nabiegałam, lekarz rodzinny skierował mnie do alergologa, pani doktor zrobiła mi testy, z których nic nie wyszło i upierała się, że to od kosmetyków, tyle że używałam tych samych kosmetyków cały rok, a uczulenie tylko w wybranych miesiącach. Dopiero dermatolog zrobiła mi testy skórne płatkowe i wyszło co i jak, ale już przed zrobieniem testów powiedziała, że wg niej to nikiel mnie uczula i że mam AZS, no i miała 100% racji.

Mariola to duża kobitka jesteś :-D ja mam 169cm, mój mąż 193cm, to spokojnie mogę przy nim szpile nosić, bo w płaskich butach wyglądałabym jak młodsza siostra :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość