Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 paź 2008, 12:46

Wiecie dziewczyny jak mąż jest z nami w domku to pewnie damy radę same ale jak będziemy same to może być ciężko :ico_olaboga: Moja koleżanka z pracy tak miała przez pierwsze dwa tygodnie bo jej chłopak nie mógł wziąć wolnego i prawie wpadła w depresję bo sobie nie radziła a rodzina i znajomi daleko. Moja siostra była razem z mężem a jednak na pierwszą kąpiel przyszła ciocia a na drugą mama, dopiero trzecią odważyli się zrobić sami. Ale radzili sobie świetnie :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 paź 2008, 13:44

Motylku też myśle, że samej to można zostać tak po 2-3 tygodniach, przecież wszystkiego trzeba się nauczyć, szczególnie przy takim maleńkim człowieczku..

My właśnie skończyliśmy malować łóżeczko teraz musi tylko wyschnąć i w poniedziałek, najpóźniej we wtorek będziemy skręcać i ustawiać wszystko.. Jutro P kupi mi fotel do karmienia, doszłam do wniosku, że najlepsza będzie "finka" bo raz, że nie są drogie, a dwa tak fajnie się bujają :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 paź 2008, 13:49

Jutro P kupi mi fotel do karmienia, doszłam do wniosku, że najlepsza będzie "finka" bo raz, że nie są drogie, a dwa tak fajnie się bujają
slyszalam ze fajna rzecza jest tez taka poduszka do karmienia. ale w sumie nie widzialam na wlasne oczy i nie wiem jak sie to sprawdza w rzeczywistosci.

to wy wszystkie juz praiwe gotowe. Mi jeszcze wieeeeeeele brakuje. :ico_sorki: szczegolnie sil. mecze sie bardzo szybko. a jak juz cos porobie to pozniej "zdycham". do tej pory ciaza przebiegala rewelacyjnie - ale teraz zaczynaja sie strome schodki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moze to taki kryzys moj, a moze juz do konca tk bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 13:55

#ania# to trzymam kciuki zeby malenki posiedzial tam tyle zeby bylo wszystko ok
betka , napisała(Musze wam powiedziec ze ja czasem jak sie budze w nocy to sprawdzam czy mam brzuszek bo nie moge uwierzyc ze Junior juz prawie z nami)
He he he ,ja kochana tez mam takie czasem wrazenie, i nie do konca wierze ze mala juz nie dlugo z nami bedzie :-)
Motylek22 przeslicznie wygladasz :ico_oczko:
A ja wlasnie sie dowiedzialam ze moj M dostanie urlop w tym terminie jak mam rodzic ale jak bym urodzila puzniej to niestety nie przesuna mu urlopu zeby byl w domku jak najdluzej wiec Weronisia nie moze sie spuznic :ico_nienie: No a ja narazie nie czuje sie na rodzaca wiec :ico_placzek: oby mala wyszla na swiat w terminie :ico_sorki:
Dla mnie to nawet juz mogla by :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-03, 13:57 ]
slyszalam ze fajna rzecza jest tez taka poduszka do karmienia. ale w sumie nie widzialam na wlasne oczy i nie wiem jak sie to sprawdza w rzeczywistosci.
Dziewczyny z wrzesnia bardzo sobie ją chwala mówia że super sie sprawdza zwlaszcza jak sa problemy z naplywem pokarmu i naprawde ulatwia im to zycie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 paź 2008, 14:17

Dana, to faktycznie Mała nie może się spóźnić :-)

A ja faktycznie chciałabym, źeby Jaś jeszcze troszke posiedział w brzuszku..

Musze jeszcze pomysleć nad tą poduszką, zobacze może na allegro uda się znaleźć coś fajnego, w końcu trzeba sobie ułatwiac życie, a nie utrudniać..

Ja tak szaleje z przygotowaniami, bo wiem, że mało czasu nam zostało, ale gdyby wszystko było dobrze, to pewnie dopiero bym zaczynała myśleć co i jak..

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 15:08

Ja tak szaleje z przygotowaniami, bo wiem, że mało czasu nam zostało, ale gdyby wszystko było dobrze, to pewnie dopiero bym zaczynała myśleć co i jak.
Napewno wszystko bedzie oki i nie chce przesadzac ale zeby Jas ie zrobil niespodzianki i tak ztydzien sie nie zasiedzial
Moja Adzia tak zrobila ze w 8 miesiacu doastalam skurczy i zaczela sie powoli akcja porodowa ale ze lekarze stwierdzili ze za wczesnie dla niej to podawali mi leki na zatrzymanie i tak ja zatrzymali ze po terminie z prowokacja rodzilam :ico_oczko: Tak ze dzieciaczki lubia robic niespodzianki :-)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

03 paź 2008, 15:26

no i j dotarłam :)
cały dzień mam dzisiaj czymś zajęty: rano odebrałam wyniki (ok) później do drugiego miasta na zakupy (kupiliśmy malutkiej sliczne ciuszki), jak wróciliśmy to trochę posprzątałam, obiadek zrobiłam (ryż z warzywami duszonymi), teraz pranie robie.
Przyszła paczka od allegrowicza, którą zamówiliśmy dla naszej niuni :ico_brawa_01: najbardziej się cieszę z pozytywki, bo już mogę od dzisiaj puszczac ja córci :-D

kosmetyki mam z nivea, jedynie do kąpieli oliatum kupie, bo też dużo dobrego o nim słyszałam, mam nadzieję że mała nie będzie miała uczulenia

Motylek22 brzusio śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mój mąż też miał wziąśc 2 tygodnie urlopu, ale teraz coś mówi że pracy dużo i nie wie czy mu dadzą. No trudno, zobaczymy jak to będzie.

ania poczekaj z rozdwojeniem chociaż do listopada :-D trzymam kciuki!

a teraz kończe pranie i szykuje się do ginki, bo o 17 jade na wizytę :-)

do wieczorka :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 paź 2008, 18:22

#ania# moja siostra miała taka poduszkę i była nią zachwycona, teraz ja ją odziedzicze po niej :ico_haha_01:

betka ja też miałam taki kryzys ale minęło mi kilka dni temu i już czuje więcej energii i zapału, więc może i Tobie minie :ico_sorki:

dana no to Weronika musi się urodzić z zegarkiem w ręku :ico_oczko: Oby się udało :ico_sorki:

Anetko pracowity dzień miałaś, tylko nie przesadzaj za bardzo :ico_nienie: po wizycie u ginki daj znać a potem odpoczywaj :ico_sorki:

Ja dziś byłam znów z Gabrysią na spacerku, było superowo :ico_brawa_01: i ja dzięki temu powdychałam powietrza :ico_oczko: Teraz czekam na mężusia, zjemy razem obiado-kolację i może coś razem obejrzymy.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 paź 2008, 19:05

dana no to Weronika musi się urodzić z zegarkiem w ręku :ico_oczko: Oby się udało
no kochana oby sie udalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: he he he ale jak jej tam zegarek przemycic zeby sie dostosowala :ico_haha_01:(żart)
Ale naprawde juz bym ja chciala miec a ona w najlepsze weizga tymi swoimi chudziutkimi i dlugimi nozkami i chyba wcale nie w glowie jej wczesniejsze wyjscie :ico_olaboga: Anetka29, no daj znac jak tam po wizyci? czekamy :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

03 paź 2008, 20:25

No a ja dzis bylam na kursie i malenkich zakupkach. Mój M dostał l4 na kolejne dwa tygodnie, bidulek. Ale odpocznie sobie ze mną. A moze Maja się pojawi w miedzyczasie. Dzis miał nawet sen proroczy :) On zazwyczaj nie pamieta swoich snow a dzis pamietaj: pogrzeb. A sennik mówi że to zwiastuje narodziny dziecka w rodzinie :-D
A ja do jutra sama bo M pojechał po towar do niemiec :( Zeby tylko wszystko bylo ok i zeby szczesliwie wrócił :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-10-03, 20:25 ]
Motylek22, - przepieknie wygladasz z brzuszkiem :) :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość