kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

29 lip 2007, 23:11

Kolka - handra :ico_zly: wygoń ja precz Nie smuć się, Julcia chce mieć wesolutką mamuśkę.

[ Dodano: 2007-07-29, 23:17 ]
Dziękujemy Rybka za komplement :ico_oczko:
A u nas gdzieś jest jakiś pożar, straże pożarne jadą jak najęte i właśnie mi szwagierka napisała na gg, że brat męża też pojechał jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej więc musi uczestniczyć w takich akcjach. Ech kurcze a mnie tak przerażają pożary brrrrryyyy.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 23:17

A no bo wkurzył mnie po raz kolejny mój mąż, moja siostra i mama... R, mama i siostra sie nie lubią. Niby otwarcie wojny nie prowadzą, ale jak tylko jestem z którymś (którąś) z nich to non- stop słowa krytyki... i komentarze... Bo to, bo tamto... Już mam mam tego dość...

Chcieliśmy, żeby moi rodzice trochę dołożyli nam się do samochodu. Tata owszem jest za, ale mama i siostra przekabaciły go na swoją stronę, tylko przez to, ze nie lubią R. I jestem zła na nich, bo przez ta wojnę cierpi Julka i ja. R też jest zły i od kilku dni non stop tylko najeżdża na nich...

A mnie juz to... WKURWIA (sorki za wyrażenie) bo kłócą się najbliższe mi osoby, a ja jestem między młotem i kowadłem...

Na domiar złego R dziś wypił i zrobił się jeszcze bardziej szczery.. i tak od słowa do słowa... I powiedział mi tyle przykrych słów, że nie wiem czy to mu zapomnę. Jak wiem, że po pijaku to się różne rzeczy gada, ale są granice...

Sorrki, że Wam tu takie brudy piorę, ale juz wymiękam...

[ Dodano: 2007-07-29 ]
Kari- wszystko będzie dobrze. Na pewno nie jest nowicjuszem.
U nas w mieście miesiąc temu był pożar- zapaliła się kamienica i w pożarze zginęły: dziewczynki 3 i 9 lat. i ich matka w 7 miesiącu ciąży. inna piętnastolatka skakała z okna i złamała sobie kręgosłup- wózek inwalidzki do końca życia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 lip 2007, 23:24

ocho - grupsza sprawa.Nie wiem co ci doradzic - w sprawie meza i rodziny - coz.....maz to maz i jako dobra zona powinnas trzymac jego strone ale co do nawrzucania ci po pijaku....nie wypowiem sie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-29, 23:26 ]
kari24, ja tez nie lubie pozarow - wogule nie lubie dzwieku syren - bo wiadomo,ze cos zlego sie stalo :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-29, 23:27 ]
dobra - lece spac bo jutro mezulek wraca z nocki - czyli ranna opieka nad Jedrulka spada tyyyyyyyyylko na mnie :ico_zly: I jak na zlosc pewnie bedzie wyspany o 7 :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 23:29

a wszystko przez jeden głupi samochód!
ja tez już nie będę się wypowiadać... jemu powiedziałam dosadniej co myślę na ten temat...
I nie ma dla mnie usprawiedliwienia, że po pijaku... mówił co myśli. A nawet jak tak nie myśli to w ogóle, że mu takie słowa przyszły do głowy to tez nie miło...

W ogóle nasze małżeństwo ostatnio dogorywa... To nie jest tylko kilkudniowy kryzys... To już sie ciągnie od miesięcy i nawet urodzenie Julki zmieniło to tylko na chwilę...

Ech życie życie...

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

29 lip 2007, 23:30

Oj Kolka takie sa chłopy głupie jak wypiją kilka głębszych :ico_puknij: gadają głupoty i akurat w tedy są najbardziej szczerzy , wogóle tego nie rozumiem. Ty bidulko faktycznie jesteś między młotem a kowadłem przykro mi bardzo, że cię spotkała taka sytuacja. Dziwię się bardzo Twojej mamie, bo przecież to że nie lubi R nie znaczy, że musi go ciągle krytykować ... przecież ty jesteś jego żoną, macie śliczną córeczkę i dlaczego nie pozwala by tata wam pomógł, tym bardziej że on chce was wspomoc finansowo. Oj no ale takie życie jest jak to mówią "jak nie urok to sraczka".
A tak wogóle to ja miałam problem z moim P w zeszłym tygodniu i wyobraźcie sobie, ze musiałam teściową wzywać na pomoc ... mojemu chłopu odbiło po prostu.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 23:31

To i tak masz super. Na mnie zawsze spada taka opieka ranna, popołudniowa i wieczorna...

Dobranoc. Miłych snów

[ Dodano: 2007-07-29 ]
kari24 pisze:wyobraźcie sobie, ze musiałam teściową wzywać na pomoc ... mojemu chłopu odbiło po prostu.
ja to miałam 2 tygodnie temu i dzwoniłam do teścia...

[ Dodano: 2007-07-29 ]
kari24 pisze:Dziwię się bardzo Twojej mamie

Ja też się dziwię... i jest mi z tego powodu zajebiście przykro, ale czasem mam wrażenie, że ona uwaza tylko jedną córkę- moją córkę. W nia kasy pcha bez liku, a ja wezmę kredyt :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-29 ]
Ok... już koniec tych moich wywodów, nie będę tu Was męczyć... mamy rozmawiać o rzeczach fajnych, a nie przykrych.
Jutro może będzie lepiej...

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

29 lip 2007, 23:42

Ej te chłopy to nas nerwowo wykończą. Takie kłótnie i gadanie głupot, a później przepraszanie nikomu na zdrowie nie wychodzą. Ja to nigdy nie zrozumiem facetów :ico_puknij: piją a poźniej na szczerość i bierze ... beznadzieja.
Mam nadzieję Kolka, że cała ta beznadziejna sytuacja się jakoś wyjaśni, będę trzymać kciuki.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 lip 2007, 23:47

No beznadzieja...

I ja mam taką nadzieję, że wszystko się wyjaśni, bo w końcu wymięknę nerwowo... Najlepiej to bym wzięła Julkę i gdzieś sama z nią wyjechała na jakiś tydzień, albo dwa... Ale gdzie? I za co? :ico_noniewiem:

Zmykam spać... ten dzień chyba za długi dla mnie...
Dobranoc KariSłodkich snów

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

29 lip 2007, 23:50

Moja teściowa swego czasu bardzo faworyzowała brata mojego P i też mi było bardzo przykro z tego powodu :ico_placzek: . Ja wyznaję zasadę, że dzieci się kocha jednakowo bez względu na to ile się ich ma. Tego mnie nauczyli rodzice, którzy mimo że mam 4 siostry i 2 braci kochają nas jednakowo. I wiecie co przyrzekłam sobie sama przed sobą, że zawsze będę i ja kochać moje urwiski tak samo bo chyba na tym właśnie polega prawdziwe macierzyństwo.

Oj napierduszkałam trochę a teraz idę już spać.
Trzymaj się Kolka i pamiętaj, że jutro będzie nowy dzień. Ściskam cię mocno i całuję Julcie w stópki, pa pa.

[ Dodano: 2007-07-29, 23:56 ]
PS. Kolka przyjeżdżaj w góry zapraszam bardzo serdecznie. U mnie możesz nocować nie ma żadnego problemu, mam pokoik gościnny, który właśnie czeka na moje przyjaciółeczki z TT :-D Kup tylko bilet na pociąg, a z dworca to już cię odbiorę.

[ Dodano: 2007-07-30, 09:59 ]
Witajcie,
ja już nie śpię, a wy? Zabieram się właśnie za sprzątanko po weekendowe :ico_olaboga: . Nie ma nikogo do idę narazie pa.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 lip 2007, 10:33

witam.

Moj maly spi i duzy po nocy tez :-D

Kari - ale fajnie.To ja jak bede miala focha na meza to tez sie pisze na pokoj goscinny. Jesli moge :ico_wstydzioch:
A perspektywa taka kuszaca,ze chyba znajde byle pretekst do klotni :ico_oczko:

Kolka - przykro mi to pisac ale wczoraj jak napisalas,ze znowu sie poklocilas z mezem to tez naszla mnie taka mysl,ze czesto sie klocicie.A pamietam wlasnie,ze jeszcze jak bylas w ciazy to sie zdarzalo.Moze wam potrzebny wyjazd we troje albo spacer we dwoje i szczera rozmowa??? U nas zawsze pomaga na jakis dluzszy czas :ico_noniewiem:

U na kurcze 11 stopni i pada deszcz :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość