Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

03 lip 2007, 14:18

hejoooooooooooooooo laseczki tetroweczki:) co tam slychac?u8 nas pogoda barowa sasiad robi remont mnie drazxnia te problemy z tt i tak sobie zyje:)buuuuuuuuuuuuuuu milego dnia spadam na spacerek:)

[ Dodano: 2007-07-03, 14:19 ]
ide was odczytac i fotki popatrzec:)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 lip 2007, 07:46

co ja widze? od wczoraj nikt tu nie zaglada? co sie dziewczyny dzieje? ostatnio sraszne pustki na teterce? :ico_nienie:
ja bede z wami jeszcze przez trzy i pol tygodnia, bo pozniej znikam na miesiac (jade na wakacje ) :-D a chcialabym sie jeszcze z wami nagadac przed wyjazdem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 lip 2007, 10:21

Ehhh ale teterki kryzys przezywaja :ico_placzek:
A ja mam powazne problemy z netem , raz jest raz nie

Lemo Kornelcio fajniutki z buzki przypomina Ciebie :-)
Ja do polski jade w tym samym terminie co Monik :ico_haha_01:

Ciekawe jak Natalcia :ico_haha_01: T pochlania ja calkowicie bo w ogole tu nie zaglada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

04 lip 2007, 13:15

hejo laseczki tetroweczki:)
ano Nat ma teraz miesiac miodowy tylko nie wiem ile ma trwac:)
aga a ty nie za czesto w polsce?moze wpadniesz na moment do mnie????????????????
monic jak wchodzisz na tt to dawaj znac na gg to ja tez bede wchodzic bpo jakos ostanio ak wchodze to nigdy nikogo nie ma wiec odpuszczam... :ico_noniewiem: :ico_puknij:
spadam rozpakowywac ostatnia torbe z wakacyjnych wojazy wlasnie dotarla:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-04, 17:53 ]
a tu zasypalam was fotkami hehe nieaktualnymi bo teraz maly ma wloski sciete na 6 mm i wyglada jak budda z shaolin:)

[ Dodano: 2007-07-04, 18:00 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-07-04, 18:04 ]
no i prosze olaly mnieeeeeeeeeeeeeeeee :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wystraszyly sie sorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry wiecej tak nie bede :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 lip 2007, 08:03

witajcie kochane!
el, super foteczki :ico_brawa_01: chcemy jeszcze :ico_sorki:
jak tylko wejde na tt a zobacze na gg ze ty tez jestes dostepna, to zaraz daje znac :ico_oczko:
dziewczynki to co sie teraz dzieje na tt i na naszej tetrze to horror :ico_szoking: dlaczego tutaj nie zagladacie?czasami napisze jednego posta i caly dzien czekam na odzew...

ja juz licze dni do wyjazdu...tylko na paszport jeszcze czekam...wyobrazcie sobie ze juz cztery miesiace :ico_zly:
jak bylam w ambasadzie to mowili ze do trzech miesiecy powinni mnie powiadomic listownie...trzy miesiace minely poczatkiem czerwca :ico_szoking: wiec dzwonilam do nich z tydzien temu...a oni na to, ze jeszcze nie ma i zebym zadzwonila kolo 10 lipca :ico_zly:
w ogole trafilam na jakas niekompetentna wredna babe...bo mi zaproponowala paszport tymczasowy, ktory kosztuje dodatkowo jakies 15 euro... ja sie jej spytalam czy na dowodzie osobistym nie mozna przekraczac granicy...a ona mi na to ze mozna... NO TO PO CO TEN PASZPORT TYMCZASOWY???
powiedziala mi tez, ze do kraju moge wjechac na starym paszporcie, gdzie mam wpisane dziecko...ale wrocic juz nie... no i tutaj tez nie ma problemu bo i ja i wiktorek mamy wazne dowody osobiste.nie wiem, czy tylko ja mam takie glupie szczescie do zalatwienia czegokolwiek...czy wszedzie, we wszystkich urzedach na calym swiecie maja nas gleboko w d...

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

05 lip 2007, 23:40

monic wszedzie tak zaltwiaja nas...ale wiesz koniec jezyka za przewodnika...
owszem cosik laseczki zajete mocno...ja juz powoli wpadlam w rytm dnia ale jak tu zaglaadm to tez nikogo nie ma wiec nic nie pisze:(
slodkich snow babeczki:)

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lip 2007, 10:14

Hej laseczki :ico_haha_02:

El-ciu jakie super fotki a Fuffcio jak juz duzy :ico_szoking:
Monik to rozroba w bialy dzien z tym paszportem :ico_olaboga:

A my w dalszym ciagu siedzimy sami , no wczoraj bylismy na dlugggasnym spacerku z sasiadka i jej synkiem :ico_haha_02:
dzis chyba powtorka z rozrywki :-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

06 lip 2007, 15:40

aga ale ci fajnie ja to mam w bloku same stare dziadki wiec wole sama chodzic niz z nimi plotkowac i spowiadac im sie bo one wypytuja jak szpaki na smietniku:)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

07 lip 2007, 21:27

witajcie! ja dzisiaj mam wolny wieczorek, bo mezus jak zwykle w sobote wieczorem na rybkach... dzis mam wieczor na tt...manicure i maseczkowanie... :ico_haha_01:
moj lmaly obuziak juz spi, wiec chata wolna :-D

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

08 lip 2007, 01:01

qcze gdzie wy jestescie???????????????????????????????????????????? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość