basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

21 lip 2010, 10:42

hej laski
no ja troche zajeta jestem :ico_wstydzioch: wiem ze to nie wytlumaczenie ale wiecie jak to ze mna jest raz jest oki a raz nie mam na nic sily

dzisiaj mama wizyte :ico_brawa_01: :ico_sorki: na 18 juz nie mohe sie doczekac, jestem ciekawa co mi powie jak tam moja szyjka :ico_olaboga: jutro zaczyna mi sie 35 tydzien, borac pod uwage ze maly jest wiekszy o tydzien no to byl by 36 wiec jest oki nie martwie sie juz tym tak bardzo, torba juz prawie spakowana mam zamiar dopakowac ja na pocztku sierpnia chyba ze lekarz mnie postraszy no to jutro pojade wszystko kupic do konca.

musze dzis wyciagnac wozek i moze go wypiore troche, i luzeczko zobaczyc, ogolnie miachal idzie na urlop za tydzien to zaczne sprzatac pokoj, michal umyje okna zmienie firanki i bedzie dobrze zostanie nam czekac na naszego skarba.

silver- trzymja sie kochana napewno bedzie wszystko dobrze, napewno.
martaraz, ale przeszlas :ico_olaboga: dlatego ja staram sie juz nigdzie nie jezdzic, zreszta ja sie juz nie nadaje.

milego dnia wam zycze dziewczyny, mam nadzieje ze niczego nie ominelam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 lip 2010, 10:52

Basiu trzymam za wizyte :ico_brawa_01:
Moj mąż też za tydz, ma urlop wiec troche mi pomoze w domu, a troche roboty bedzie :ico_haha_01: Ogorki, maliny na syrop no i porzadki :-D
Basiu mam pytanie do Ciebie-jak by moj mąż chcial na mnie opieke wziasc to tylko musi isc po zwolnienie do mojego gina czy moze isc do ogolnego lekarza w naszej przychodni???

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

21 lip 2010, 12:24

Basiu mam pytanie do Ciebie-jak by moj mąż chcial na mnie opieke wziasc to tylko musi isc po zwolnienie do mojego gina czy moze isc do ogolnego lekarza w naszej przychodni???
_________________
hmm nie wiem czego oczukuje pracodawca u twojego meza w pracy, bo moj lekarz sie pytal czy ma mu wypisac zwolnienie L4 czy opieke, moj wybral opieke, dostal wtedy zaswiadczenie gdzie bylo napisane ze to ciaza 2 tydzien 35 ze zona wymaga opieki i to chyba wszystko.

[ Dodano: 2010-07-21, 12:26 ]
a jesli lekarz w przychodni wystawi mu takie zaswiadczenie to chyba tez bedzie dobrze. moja lekarka dala by mu tez bez problebu ale mysle ze od gina lepiej :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-07-21, 12:27 ]
wypralam wozek :-D zuza chodzi i pytac ciagle kogo ten woze :ico_olaboga: i chce tam wchodzic :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

21 lip 2010, 13:23

Sylwia, dzieki za info. ja przed pierwszym porodem dosłownie dzien wczesniej zrobiałm depilację :-)

Co do pieki, to mój małż po porodzie brał od ginka, a teraz chyba pojdzie do rodzinnego :ico_noniewiem:

Ja dziś na obiadek miałam-dla siebie i małej- zupę krem z kalafiora i grzanki. To sposób na biankę, bo ona to ciągle tylko rosół i pomidorowa , a , i mięso -jak tatuś :ico_olaboga:
a dla małża rozmrażam golonkę...

No i jestem ciekawa, jak tam moj cukier po tym pieczywku pszennym :-) Ogóleni nie jest źle, ale chyab w przyszłym tygodniu zrobie sobie sama powtorke z glukozy 75g. Generalnie mierze teraz na czczo o godzinkę po posiłku. Dzis po sniadaniu miałam 126 :-)

[ Dodano: 2010-07-21, 13:24 ]
Stawaim wielki :ico_tort: za mój 8 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 lip 2010, 13:30

Dona za 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wlasnie moj mąż chce wziasc po porodzie opieke na mnie i slyszlam, ze wystarczy isc do rodzinnego lekarza, bo jak do gina to trzeba pewnie jeszcze zaplacic za L4 wiec wole to ominac :ico_oczko:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

21 lip 2010, 14:07

My już po obiadku,wcześniej ciut pospałam i poleżałam,dziś znów skwar :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

21 lip 2010, 14:17

Basiu trzymam kciuki za wizyte(sliczne zdjecie)
Dona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 okienko
ja mam na obiad pieczarkowa, bo moj gosc sobie zazyczyl ale cos nie bardzo chce jesc, na razie wciagnela jajka(koniecznie na miekko), moze jak wroci z Seba z nad jeziora
wiecie co znowu goraco i moj synek rusza sie mniej od razu

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

21 lip 2010, 15:06

a powiem Wam,ze ja to dzis na dworku nie byłam "nic a nic", jak to mowie bianka :-D
teraz chyba się połoze troszkę.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

21 lip 2010, 18:54

fasolka wygrała, pyszna :ico_haha_02:

jutro mamy usg 3d jak się uda, będziemy nagrywać płytkę, wizyta na 17.20

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 lip 2010, 19:14

fasolka wygrała, pyszna
tez mi dzis smakowała :-)
Ostatnio tak sobie myslalam na usg jak pojde za tydz. na wizyte chce sie spytac gina czy mozna zauwazyc czy dziecko jest owiniete pepowina, bo jakos mam stracha o to :ico_sorki: I jeszcze nie mialam ktg :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość