Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 08:05

ooooo :ico_szoking: dzisiaj ja pierwsza :-D
EVE no właśnie nie wiem czy można w ciąży bo całe szczęście mi nie wskoczyła, aż sama jestem w szoku :-)
MAMOZUZI a co się stało? czym ci podpadł? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 08:36

agnieszka01.04, mama_zuzi1980, ja już wróciłam z zakupów spożywczych i z apteki :ico_haha_01: kupiłam jednak ten specyfik w kulce SANOL sie nazwywa i wyczytałam w necie że jest bezpieczny dla kobiet w ciąży :ico_brawa_01: pewnie gdyby go nie było kupiłabym zovirax, ale przy nim pisze że można stosować "gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla płodu" :ico_szoking:
mam nadzieje ze ta oprycha szybko zejdzie :ico_zly: na początku ciąży, chyba w 12 tc miałam opryszcze i teraz :ico_olaboga:

uciekam na świeże śniadanko :-D

[ Dodano: 2007-08-23, 08:39 ]
mama_zuzi1980, dzięki za polecenie tego leku :ico_sorki: , w aptece to pewnie nie wiedzieliby co moge wziąść w ciąży.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 sie 2007, 08:56

EVE ja też go znam, ale mi nie pomaga :ico_noniewiem: ale za to moja siostra sobie bardzo go chwali :ico_brawa_01: idę dziś do ciebie na kawkę, bo już 2 z przodu odliczanka nie masz :ico_oczko: :-D ale przyniosę :ico_tort:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 09:16

agnieszka01.04, no zapraszam :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2007, 10:43

Cześc poranne gadułki! Ja nie próżnuję od rana- umyłam lodówkę, jeszcze przed śniadaniem,żeby miec z głowy, bo nie lubię tego robic. Wczoraj rozmroziłam, a dziś już lśni :-)

[ Dodano: 2007-08-23, 10:44 ]
A co do "podwórka"- mężuś mnie depilował! Wiem,że mi krzywdy nie zrobi, ale stresa miałam. Cóż było robic, ja tam nic nie widzę!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 sie 2007, 11:54

eve81, dobry też jest taki puder jaki stosuje się przy ospie on wysusza. Mi lekarka tym kazała smarować i po dwóch dniach juz nie było.

Wyspane...? Ja dopiero wstałam! I strasznie źle się czuję więcwpadłam się przywitać i zmykam do łóżeczka.

A odnośnie przyśpieszania porodu to rozmawiałam z mamą i ona mi powiedziała że jej lekarz powiedział że może trochę poskakać :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2007, 12:55

Kocura Bura, ja też wczoraj urządziłam sobie depilowanko w łazience, dałam rade sama z lusterkiem :-D

Justyna_Bochnia, mówisz poskakać? ciekawe co miał na myśli i w jakiej sytuacji..hihi

a ja dzisiaj uprałam rożek już wysechł na dworku więc uprasowałam go i jest bardziej puszysty niż przed praniem, chyba dlatego że wypłukałam w płynie do płukania Jelp, choć powiem szczerze że nie podoba mi sie zapach tego jelpa..taki nijaki musze jeszcze kupić jakiś inny i porównać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-23, 12:57 ]
Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 - czeka na Benia
Dominisia - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia - 20.09 - czeka na niespodziankę
paulina1978 - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi - 30.09 - czeka na Nelly

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 sie 2007, 13:02

Hej dziewczynki!
To ja teraz bede wylewac moje zlosci... hmmm na kogo ja moglam sie zdenerwowac?? Oczywiscie na K.!! Pojechalismy wczoraj do sklepu, bo chcial przerejstrowac sobie telefon na firme i przy okazji kupic jakis nowy, bo w starym juz mu wogole bateria nie trzyma i wieczor laduje telefon a popoludniu juz sie do niego dodzwonic nie mozna. Z przerejstrowaniem nie bylo zadnego problemu, telefon na firme, wiec mniejsze oplaty itd. Oczywiscie na firme mozna kupic bardzo dobra komorke za niewielkie pieniadze. A jaka wybral sobie moj maz?? Jakas nowosc ktora jest w sklepach od niedawna za 2000 zlotych! Jak zobaczylam ta cene to myslalam ze padne... Tym bardziej ze on pracuje na budowie i za kilka miesiecy z tej komorki to nic nie bedzie. Zaczal sie tlumaczyc ze on sobie wszystko odbije od podatku i takie tam inne... Kazalam sie mu dobrze zastanowic i wyszlam ze sklepu. Nie wspomne juz o tym, ze pozniej sie dowiedzialam ze jego kumpel kupil sobie taka sama, wiec ja juz nie wiem czy on zrobil to z zazdrosci, dla szpanu, czy jeszcze w jakims innym celu... Wkurzylam sie jak nie wiem. A jak ja chcialam lozeczko dla Dzidzi za 2000 (no to byla przesada, tylko do mnie to dotarlo) to mi popukal po glowie... A w sumie to lozeczko sluzylo by nie jednemu Bobasowi i to dlugi czas, a jemu ten durnowaty telefon posluzy rok po czym go wymieni znowu na jakis bajer, ktory za kilka tygodni straci 70 procent na wartosci...

Ja sie przejmuje naszymi finansami, jak sobie damy rade, oszczedzam ile sie da, zeby cos odlozyc, a on ma to w nonono! Od dzis przestaje sie przejmowac (akurat)!!

Nie poklocilismy sie ale mam do niego wielki zal...

I zeby tego bylo malo to dzis rozbolal mnie zab i boli jak cholera i znajac zycie jak okaze sie ze trzeba isc do dentysty i zaplacic 1500 zl (bo takie sa tu ceny) to K. mi powie ze nie mamy kasy na koncie i musze czekac.

Kur... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dzis mialam znowu robic cos do zamrozenia ale nie mam sily przez tego zeba.

Co do mojego podworka to ja nie widze go tak od lipca, Krzysiek obiecuje mi pomoc w depilacji ale chyba troche sie boi... Wiec ostatnio stanelam przed lustrem i wygolilam wszystko :ico_wstydzioch: Wiem ze wiele kobiet goli sie "tak do lysa" ale ja zawsze wolalam tam miec jakis trojkacik :ico_wstydzioch: No ale jak nie widzialam to co sie bede przejmowac i tak odrosna :)

[ Dodano: 2007-08-23, 13:03 ]
Ale sie wyzalilam, oj macie czytanie, ale co tam, meczcie sie... :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

23 sie 2007, 14:35

Czesc dziewczyny, ja już po Ktg, wychodzą skurcze ale jeszcze nie do porodu, ale gin. powiedziała że to już niedługo.
Troszkę mnie boli brzusio po badaniu, ale poleżę i będzie ok.
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

23 sie 2007, 16:08

Ewasiek a ja troszke Ci zazdroszcze, bo ja bym strasznie chciala zeby cos sie u mnie zaczelo dziac...

Rozmawialam dzis z tesciowa przez telefon. Chcialam sie ja zapytac jak sie myje chlopca :-D No bo z dziewczynka to takie oczywiste, a z chlopcem juz niekoniecznie, przynajmniej dla mnie... Bo tak sie zastanawialam co robic z ta skorka na czlonku :-D Teraz dysponuje fachowa wiedza, wiec jakby ktoras byla zainteresowana to moge udzielic rady :-D hihihi

A wogole to chcialam sie zapytac jaki jest wasz stosunek do karmienia piersia?? Bo ja tak ostatnio sie nad tym zastanawialam... Boje sie ze karmiac Dzidzie tylko cycem nie dostarcze jej wszystkiego co potrzebuje, bo moje menu jest strasznie ubogie... W sumie to sama nie wiem co zrobie. A czy ja juz o to kiedys nie pytalam??

No i chcialam cos zaproponowac, nie wiem czy sie zgodzicie... A moze juz to kiedys bylo, jak mnie tu jeszcze nie bylo?? :-D Co Wy na to zeby dowiedziec sie troszke wiecej o sobie?? Nie wiem, imie (bo np. nie mam pojecia jak ma na imie Kocura albo eSKa :-D ), data urodzin i takie tam pierdolki??

[ Dodano: 2007-08-23, 16:09 ]
A wogole to co tu dzisiaj tak pusto?? Rano sie zalilam a tu zadnego pocieszenia :-D Chyba przestane Was kochac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość