Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

03 kwie 2009, 08:53

Witam na chwilunie, jem śniadanko a potem zmykam na wizyte u lekarza, niestety bez usg :ico_placzek:
hejka z rana, no to mamy 4 chłopca czyli kolej na dziewczynke. Na kogo wypada?
ja w środe o 10.00 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wczoraj kupiłam chłopczykowy sweterek i dziewczęcą sukienke :ico_puknij:
jak sukienka sie nie przyda to oddam koleżance, a jak sweterek za bardzo chłopięcy to bedziemy sie z Beatką wymieniać

Tagar gratuluje synka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 kwie 2009, 09:27

hej hej

megi5566 moje usg jest o 14-40 ale na ten dzien wypada i chlopak i dziewczynka wiec wiesz jak sie masz ja juz ciuszki niebieskie mam :ico_oczko: :ico_haha_01:

monia82kurcze juz nie wiem co napisac by ci pomoc poradzic :ico_noniewiem:
ja tez nie jestem w grupie ryzyka a badania prenatalne robie no a co to wykrywallnosci to mowia o 95% wiec zawsze te 5 % ryzyka jest
ja zapewne na twoim miejscu zrobilabym wszystko by sie dowiedziec jak moge pomoc dziecku wydalabym ostatni grosz pojechala na koniec polski by specjalista zbadal mi dziecko i bym wczesniej mogla sie przygotowac (siebie i lekarzy) choc z drugiej strony gdyby okazalo sie to najgorsze nie wiem czy bym to zniosla a wiec musisz sama odpowiedziec sobie na pytanie co dalej my mozemy cie wspierac z calych sil
Tagar fajnie ze sie odezwalas
gratuluje chlopczyka choc zapewne u ciebie dziewczynka bylaby lepsza bo masz mnóstwo pewnie rzeczy po Hance no ale nabedziesz nowych doswiadczen i bedziesz muec parke :ico_brawa_01: :-D
a co do wakacji to nadrobisz jeszcze nie jeden raz :ico_oczko:

olala dziewczynka przypada izuś_85 :-D
wogole to nie napisalam wam jak ona cuudnie wyglada :ico_brawa_01: brzusio ma fajny taki wyrazny ah fajnie sie na nia patrzy jest pelna humoru optymizmu i ma wielki apetyt :-D ja przy niej wygladam jakbym byla 2 miesiace do tylu :ico_haha_01: ale i tak kocham swoj maly brzusio :ico_brawa_01: a kiedys nadrobie i ja :ico_oczko:

izuś_85, jasne ze w razie czego to ubranka sie zamieni i tyle ja bede znala plec 10-tego i wtedy bedziemy myslec czy trzeba sie wymieniac
ps.jakby co to kupuj i dla dziewczynki i dla chlopczyka jak bedzie cos sliczniutkiego to ja wezme i odkupie te rzeczy i tez bede tak robic odkupować lumpeks z rozu i blekitu :-D ps.w pn jade zawiesc rozlicznia to i o lumpeksik zachacze :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-03, 09:30 ]
dzis moj K ma rozmowe w sprawie nowej pracy po angielsku ah denerwuje sie troszke bo wiem ze mu zalezy i ze sie w banku meczy -cieszylabym sie gdyby sie mu udalo :-)
ps.po rozmowie moze przyjedzie po mnie i zabierzemy nasze dwie kruszynki na dlluuuuugi spacer po chorzowskim bo pogoda za oknem super :ico_brawa_01:
Beata_Tychy moze jak siostrzyczka wyjedzie juz spokojnie po swietach umowimy sie na te lody ? :-D

[ Dodano: 2009-04-03, 09:51 ]
PS.juz prawie 10 ide sie zrobic na bóstwo :ico_haha_01: (nie wiem czy u mnie jeszcze cos da sie zrobic :ico_haha_01: ) no bynajmniej bede próbować bo chce żeby mój K wreście zobaczył mnie wyjsciowo a nie ciągle tylko w dresie ,ale bede zagladac bo nigdzie jeszcze nie uciekam hmm tylko ze wy gdzies sie schowałyście :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-04-03, 10:00 ]
teraz tak sobie mysle o tych chlopczykach i dziewczynkach i w sumie jeszcze nie wiemy co ty malutkaniunia88 masz w brzuszku czyzby brzdac zrobil ci psikusa i pokazal ci tylek :-D ? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

03 kwie 2009, 10:08

Czesc dziewczyny,
ja dziś lecę na USg ale u mnie wszystko wiadomo co do płci- chyba że nagle chłopiec zamienił sie w dziewczynke :D Denerwuje sie troche wizytą, bo dosc czesto boli mine podbrzusze- al et o niby normalne bo się wiązadła rozciągaja... Do tego Młody kopie mnie nadal na dole brzucha- Was też?? Bo znajomą juz w okolicy pępka... troche sie zmartwiłam czy oby to normalne...
Co do remontu to cyrki.. meble starsznie cięzkie i moj maz bawi sie w strong menów- bo sam musi nosić.. nikt nie ejst skory do pomocy.. glupia małaaa półka wazy 14 kg!! skrecamt nadal- dzis chcemty zrobic miejsce w pokoju i pomaliowac, skonczyc meble, skoczyc do ginekologa, wrocic i dalej skrecac.. moze jutro juz bede sie rozpakowywala z workow:( A taka ladna pogoda- wyciagne go nad jezioro w niedziee na grilla lub cosik :)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 kwie 2009, 10:13

sierpniówka, mnie czesto podbrzusze boli i czesto tez twardnieje brzuch a co do kopniakow to moje tez sa tylko na dole brzusia mysle ze kazda z nas ma inne cialo i kolezanka moze byc w tym samym terminie a miec zupelnie inaczej nizeli ty wec glowa do gory nic sie nie martw -a dla pewnosci jeszcze zapytaj lekarza kiedy twoj chlopak zamelduje sie w gornej czesci brzuszka :-D

[ Dodano: 2009-04-03, 10:14 ]
a jesli chodzi o remont to niestety takie sa skutki szkoda tylko ze nie macie pomocy bo rzeczywiscie noszenie takiego ciezaru w pojedynke to nie lada wyzwanie

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2009, 10:19

betina, ja nie wiem jeszcze kogo nosze w brzuszku bo na usg polowkowym nie bylo wiadac i lekazr nie chcial zgadywac teraz wizyte mam 14 i bede prosic lekazra aby umowil sie ze mna na usg

sierpniówka, betina, a moje kopniaczki sa roznie a to w okolicach pepka a to z prawgo boku (tu najczesciej bo maluszek lezy w brzuszku poprzecznie) a bylo i tak ze kopla mnie w szyjke macicy i to juz nie bylo takie przyjemne ale zlitowal sie nad mamusia i przestal :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

03 kwie 2009, 10:24

hello :ico_brawa_01:
No w koncu sie do Was dopchalm, bo cos mi muli internet i sie denerwuje :ico_zly:

Betina ja sie staram nie nastawiac, nie mam ani jednej rzeczy dla dzidziusia jeszcze, wiec mozesz sobie plec sama wybrac a ja sie dostosuje w sobote i jak wejde do gabinetu, to powiem " poprosze Chlopczyka/ Dziewczynke" :-D :ico_brawa_01:

monia82 ja to gdybym byla w podobnej sytuacji, to pewnie zostawilabym sprawy swojemu losowi, bo co z tego, ze teraz sie dowiem, i tak Malenstwo bede kochala calym sercem a tak, kiedy nie jestem pewna to zyje nadzieja.... hmmm... ciezka sprawa :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A dzisaij moze dostane paczke z allegro... kupilam sobie pierwsza spodniczke i rybaczki ciazowe :ico_brawa_01:
A moj brzuch- gigant- rosnie w strasznie szybkim tempie :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2009, 10:27

hihi moja spostzregawczośc w ciazy nie zna granic :ico_smiechbig: jak sie ubieralam rano to zalozylam rozne skarpetki co prawda obie białe ale jedna miala szare palce i stope a druga nie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_wstydzioch: ale juz zalozylam skarpetki do pary

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

03 kwie 2009, 10:30

megi5566, pochwal sie ciuszkami

malutkaniunia88, ja odczuwam kopniczki tylko w podbrzuszu raz po jednej raz po drugiej stronie wczesniej dzidzi odzywalo sie tylko wieczorami gdy juz w lozku lezalam a juz od jakiegos tygodnia w ciagu dnia szaleje :-D
malutkaniunia88, a ty jakies przeczucia masz odnosnie placi dziecka?
megi5566, ja to nie wiem w sumie czemu tak sie uparlam na tego chlopaka chyba dlatego ze przez rok czasu opiekowalam sie siostrzenica i juz wiem jak to jest z dziewczynkami :ico_oczko: a tak szczerze to nie umie odpowiedziec na to pytanie po prostu instynktowanie czuje ze tam mieszka on nie ona

[ Dodano: 2009-04-03, 10:31 ]
malutkaniunia88, :ico_haha_01: :ico_brawa_01: zdolna jestes

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

03 kwie 2009, 10:36

malutkaniunia88 ja kiedys chodzilam caly dzien w jednej granatowej a drugiej czarnej :ico_olaboga: i zoorientowalam sie dopiero, jak z goscmi siedzialam w pokoju :ico_wstydzioch: to dopiero zenujące :-D

Betina zaraz poszukam na allegro, to pokaze :-D

[ Dodano: 2009-04-03, 10:39 ]
http://www.allegro.pl/item590069939_ele ... ratis.html
http://www.allegro.pl/item593000513_ele ... ratis.html

wzielam juz rozmiar wiekszy, zeby starczylo do 8 miesiaca przynajmniej :-D

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

03 kwie 2009, 10:42


malutkaniunia88
a co do pływnów z sutków to moze zaczyna Ci się już mleczko produkować:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość