tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 gru 2010, 14:08

Aga216
To o czym marzysz by sie spelnilo ,
To czego pragniesz by Twoje bylo :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 gru 2010, 14:11

dzieki dziewczyny :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 gru 2010, 15:35

aga216, wszystkiego naj naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

11 gru 2010, 18:45

aga, wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:

tabogucka, pozazdroscic mieszkanka, gratulacje...

ja sie strasznie jezylam przed porodem na odwiedziny po powrocie ze szpitala, a pozniej i tak rodzina wpadla tylko na chwilke, zeby dzidzie zobaczyc i sobie poszli, wiec nie bylo zle, a pomoc mojej mamy byla nieoceniona, choc ona pracowala, ale czekalam na jej powrot jak na zbawienie, zeby wlasnie wziac prysznic i cos zjesc spokojnie-gabriel byl bardzo placzliwy, a ja nie potrafilam go odlozyc jak plakal nawet zeby siku isc-ot moj brak doswiadczenia, bo "to moje pierwsze dziecko" poza tym moja mama sprzatala i gotowala, wiec maz byl dopieszczony choc ja nie mialam czasu, jej rady sobie cenilam bardzo i uparlam sie, ze smoczka nie bede uzywala i sama kupila po 2 tygodniach i mnie delikatnie przekonala :ico_haha_01: tesciowa za to mis ie do niczego nie przydala... tak sie upraszala, zebysmy jej dali nam pokazac jak kapac dziecko, to tyle przygotowan, krzesla pod wanienke, wody kapke nalala, gabriel sie naplakal, serce mi pekalo nad ta wanienka... popukalismy sie z kuba zgodnie w glowy, nastepnego wieczoru nalalismy mu porzadnie cieplej wody to sie uciszyl jak tylko go do niej wsadzilismy i taki zrelaksowany sie dal elegancko umyc na podlodze w wanience-przynajmniej nam bylo wygodnie... i nagle kapanie stalo sie najlepsza czescia dnia, wiec juzo nic wiecej tesciowej nie pytalam, tylko mi na nerwa zawsze gra, bo zawsze jej nie pasuje jak jest gabriel ubrany, przewaznie oczywiscie "za lekko" i cos ma zmarzniete jej zdaniem :ico_puknij:


mnie dzidzia tez kopie wszedzie, czasami sie tak przewala tylko to sie tak fajnie brzuszek rusza, glownie ja czuje na wysokosci pepka w kazdej szerokosci, choc potrafi juz na prawde wysoko kopnac

ahhh, no i... mialam ze 3 dni temu takie bezowo-rozowe malutkie cetki na wkladce, zadzwonilam do doktorki i poszlam do niej nastepnego dnia zaniepokojona, ale ostatecznie okazalo sie, ze wszystko jest w super formie i nie ma powodow do plamien i to pewnie przez to ze Gabrielek chory, mial temperature i plakal w korytazu, wiec go na rekach do salonu zanioslam na kanape :ico_sorki: bo szyjka dluga i zacisnieta i wszytsko extra...

probowalam rodzicow przekonac zeby do nas na swieta przylecieli-oczywiscie my stawiam podroz, ale ojciec wykrecil sie sianem, a matka powiedziala, ze w taka pogode to ona sie boi... no i zostalismy sami, nasza pierwsza choinka daleko od domu, wczoraj troche ozdob kupilismy, nie wiem jak sobie z gotowaniem poradze, bo tutaj nie ma takich skladnikow jak w pl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 gru 2010, 20:29

aga216, wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 gru 2010, 21:19

Fintifluszka dzieki az sie musze szczypac zeby uwierzyc ze sie w koncu udalo z tym domem :-D bo powaznych prob to ja mialam juz ze 3-4 w tym roku... :ico_olaboga: ale dopoki kluczy nie bede miala w reku to i tak chyba nie uwierze

[ Dodano: 2010-12-11, 20:28 ]
to moja pierwsza ciaza...ale ja sie ciesze ze bede mogla sobie sama z dzidzia pobyc -bo mi w Londynie tylko moja ciotka (siostra mamay) zagraza :ico_oczko: --a i tak z nia mam dobry kontakt bo ona jest ode mnie o 10lat starsza a o 13lat mlodsza od mojeje mamy -poza tym obie od ponad 10 lat mieszakmay w Uk --to mamamy zblizone poglady i doswiadczenia...poza tym ona ma synka 2.5 roku ...dla ktorego jest super mama ale dal jeje popalic za "mlodu" -mial reflux i wszelkiego rodzaju uczelenia do 6 miesiaca i jakos nie widze zeby sie specjalnie garnela mojego synka dogladac!!!! To znaczy jak o cos pytam to jasne ze pomaga i napewno pare razy zajmie siemalenstwem ale nie na tyle zeby do mnie ciagle wpadac i dokazywac!!! A i tez sporo rzeczy dostane po Jerku...wiec same plusy tu widze :-D
A moja mama (jedyna prawdziwa babcia-bo moj tata i M. mama nie zyja a M. z ojcem nie utrzymuje kontaktu)przyjedzie do nas tak 2 tygodnie -miesiac po porodzie zeby wlasnie pomoc ogarnac to wszystko bo ponoc wlasnie wtedy czlwiek zaczyna padac na pysk...

[ Dodano: 2010-12-11, 20:33 ]
Gorzej z moja noga :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Wczoraj grzecznie siedzialam /lezalam caly dzien a dzis mnie podkusilo na zakupyu skoczyc a teraz to nawet jak leze to mnie strasznie boli ze juz nie wspomne o stanieciu na nia!!!! Jest bardzo goraca i troche spuchnieta!!! Jak nie przejdzie do poniedzialku to bede musiala sie wybrac do lekarza ....bo nie mysle zeby to bylo zlamanie ale na przyklad pekniecie...moze jakis opatrunek usztywniajacy trzeba??? A taki niewinny mi sie ten moj upadek wydawal ...i to o drugie kolano sie martwilam -bo mam imponujacych rozmiarow fioletowego sinca i strupki ale bolu zadnego!!!!

[ Dodano: 2010-12-11, 20:39 ]
A moja dzidzia to maly spryciulek ...bo tak to sobie kopie i kopie (czasem dosc mocno) glownie na wysokosci pepeka(chcociaz dzis tak wlasnie dziwnie jakby przy kosci ogonowej kopala) al eejak tylko tatus reke polozy na brzuchu to cisza jak makiem zasial :ico_oczko: Lobuz jeden!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 gru 2010, 21:54

tabogucka, a złamanie i pęknięcie to nie to samo???? :ico_noniewiem: Ty nie czekaj do poniedziałku tylko jedź na pogotowie, co prawda rtg Ci nie zrobią, ale obejrzą dokłądnie i na pewno coś doradzą.

Dobrze, że mama Ci pomoże przy dzidziusiu.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 gru 2010, 22:51

A ja bede z mezem tylko bo wszyscy daleko stad mieszkaja ale nie martwie sie o to mam juz synka i praktyke z nim i w pracy bo pracuje na noworodkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

12 gru 2010, 00:52

A ja dostałam takie uczulenie :ico_olaboga: obsypało mi całe piersi i brzuch. Już nie wiem co mam robić. Na brzuchu mam same placki (wygląda to tak jak by skóra była przesuszona) a piersi całe w plamy i liczne chrostki (wyglądają jak "ropniaczki" które przy dojrzewaniu występują) i dzisiaj zaczęło mi to też na brzuchu wyskakiwać.. Jestem załamana :ico_placzek: .Piję wapno i smarowałam płynem który lekarz mi zalecił,nie bardzo mi pomógł bo teraz wyglądam jak bym była poparzona :ico_placzek: czuję się jak trendowata. A drapię się tak ,że jest to nie do opisania...Czekam na te wyniki badań. Ale w poniedziałek i tak jadę do lekarza bo na prawdę to nie ciekawie wygląda. A do tego jeszcze zaczyna mi się pojawiać siara :ico_olaboga: I wcale nie czuję się jakoś kwitnąco w ciąży. Wręcz przeciwnie...już mam dość tego :ico_sorki: Czy któraś z was miała takie objawy?? eh...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

12 gru 2010, 09:16

aga216, wszystkiego naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
troszke spoznione ale wczoraj nie zagladalam :ico_wstydzioch:

Co do wtracana sie mam to mi to nie grozi.Z pierwsza dzidzia mialam spokoj wiec mysle ze teraz tez tak bedzie.Jesli poprosze to oczywiscie pomoga.
al eejak tylko tatus reke polozy na brzuchu to cisza jak makiem zasial :ico_oczko: Lobuz jeden!!!
moj robi tak samo :ico_haha_01:

Gwona, kurcze wspolczuje :ico_olaboga: ja nic takiego nie mialam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość