Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

22 lip 2010, 06:23

Witam się z Wami,goście w końcu pojechali ,myślałam że się już wykończę ,dwa małe rozrabiaki tak mi dały popalic że chyba wcześniej urodzę .

basiu leż i nic nie rób ,musisz o siebie dbac no i najważniejsze żeby donosic ciążę do 37tygodnia a potem to już można rodzic,

ja mam dzisiaj wizytę w klinice tam gdzie będę rodzic ,jadę na 17 ,jak wrócę to postaram się zdac relację ,

mam u siebie teraz mamę bo mamy małe przemeblowanko w domu ,kupiliśmy córce meble do pokoju i mama przyjechała mi pomóc przy przeprowadzce,tzn ta starsza oddała swój pokój tej która się ma urodzic ,zostawiła jej mebelki i pokój wymalowany na różowo z motywami księżniczek ,taki typowo dziecięcy a w zamian dostała już taki można powiedziec młodzieżowy :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 07:57

ello
u nas noc duszna i nie moglam spac, do tego okolo 4 obudzil mnie skurcz brzucha, troche trzymal i juz mialam wziac nospe ale jakos sie obeszlo bez, potem maly sie nie ruszal wiec znowu brak snu,ale dzisiaj z rana dawal mi po pecherzu wiec chyba wszystko ok
Silver ja jestem z Redy, kiedys mieszkalam w Gdyni ,teraz juz na swoim ale nadal sie czuje jak w Gdyni bo mam do niej blisko(20 minut skm)
upalow ciag dalszy, powoli mam juz dosyc, nogi mi puchna i chyba przejade sie nad jeziorko dzisiaj z moim mezem i Werka

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

22 lip 2010, 08:05

Mi w nocy też było gorąco spac-koszmar

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 09:07

no i wzielam te nospe bo brzuch ciagle boli

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lip 2010, 10:01

Dziewczyny z całego serca życzę Wam ochłodzenia bo ile mozna znosić ten żar.

U nas cudnie ciepełko i wiaterek, uwielbiam taką pogodę, a wnocy chłodek :ico_sorki:

zuzab, ale maluńka bedzie miała cudny pokoik :ico_brawa_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

22 lip 2010, 10:12

hej
Basiu, leż, dasz radę, zwłaszcza,ze małż w domku będzie.
Kurczę, jak człowiek jest w pierwszej ciąży, to moze sobie pozwolic na lezenie, a potem przy kilkulatkach to juz niemożliwe... :ico_olaboga:

Sylwia, ja tez na nospie, bo jakos krzyz i podbrzusze mnie pobolewa, dzis zatem dzien nicenierobienia...

Silver, ja mieszkam w okoliy chwaszczyna, do gdyni mam 13 km, tak z 30 min. autobusem do centrum
dwa małe rozrabiaki tak mi dały popalic że chyba wcześniej urodzę .
to teraz odsapniesz :-)

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

22 lip 2010, 10:21

dzień dobry, ja wczoraj zaliczyłam megqa skurcz: Tomek spadał z łóżka i szybko się ruszyłam żeby go złapać - zdążyłam, ale skurcz mnie tak mocny chwycił, że gwazdy zobaczyłam, potem maluszek długo się nie ruszał, wystraszyłąm się nieziemsko! dziś wszystko ok, kopniaki wróciły tylko w głowie mi się kręci i wychodzić z domu nie mam zamiaru :ico_nienie:

dzisiaj usg na 17.20 już nie mogę się doczekać

silwer pocieszyłaś mnie z porodem naturalnym po cc, bo ja też pierwszą miałam cc i teraz chcę rodzić naturalnie, choć boję się strasznie

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

22 lip 2010, 10:36

hejka!
U nas znowu upal :ico_sorki: w cieniu juz 30 stopni :ico_szoking: A mnie glowa od rana boli i jeszcze skurcz ze dwa razy mnie zlapal. Na szczęście nie byly az tak silne i nie musialam brac tabletke :ico_sorki: Chyba przez te upaly :ico_placzek:
bo ja też pierwszą miałam cc i teraz chcę rodzić naturalnie, choć boję się strasznie
Przypomnialo mi sie, ze moja bratowa pierwsze miala cc a po 2 latach urodzila naturalnie i tez byla przekonana ze cc bedzie miec a tu niespodzianka :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

22 lip 2010, 10:49

ja po zakupach poszlam tylko po smietane i makaron a Werka"ciocia moge to i tamto"i wyszlam jak wielblad, 3 siatami i calym arbuzem dobrze ze mam lidla pod nosem
Werka chce zostac jeszcze tydzien ale chyba nie dam rady, ona w domu nie usiedzi, chce na podworko, nad jezioro(wkoncu to dziecko) aja wymiekam przy tej pogodzie i ciazy
w niedziele chyba zaliczymy ikea i byc moze Tczew , bo moja matka chrzestna juz uszyla mi posciel dla Szymka :-D

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

22 lip 2010, 11:05

Hejka dziewczyny
U mnie skwar, strasznie się poce, nie mam siły, i łapią mnie skurcze. Marysia strasznie się wierci i to boląco. Biorę no-spę i magnez na skurcze, ale to mało pomaga. U mnie teraz pomieszkuje trochę siostra z synkiem, przy czym jak ona jedzie do pracy to ja mam dwójkę pod opieką, i szczerze przyznam, że chyba się już popłaczę :ico_placzek:
Basia odpoczywaj dużo i trzymam za Was kciuki.
Te upały chyba Nas wykończą, dziewczyny trzymajcie się wszystkie i dużo wypoczywajcie.
Madzie wszystko będzie dobrze, jak uda ci się urodzić naturalnie to super, a jak nie to i cc będzie dobre. Faktem jest, że po naturalnym porodzie człowiek szybko dochodzi do siebie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość