Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 maja 2007, 20:27

u mnie w domu jak byłam jeszcze mała to mieliśmy piec kaflowy i paliliśmy węglem
pamiętam tata zawsze przynosił dwa dodatkowe wiaderka węgla i stały one obok pieca a ja wcinałam ten węgil przyłapała mnie na tym siostra a ja zeby nie było znaku to wytarłam buźkę w koc na kanapie hihihi :-D :-D :-D i żyje nic mi nie jest
mój mąż z kolei wcinał lody ale ................... z piasku :-D :-D :-D

kurcze już nie mogę się doczekać soboty bo idę z siostrą na mecz siatkówki Polska - Chiny
ale będzie się działo :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 maja 2007, 20:48

Gabrysiu może i tak będzie lepiej żadnych płaczów i lamentów za cycusiem
swoja drogą to trochę naczytałam się w różnych gazetach sposóbów na zaprzestanie karmienia piersią i szczerxe mówiac nie były one za ciekawe
a tak to dzidzia sama zadecyduje czy chce jeszcze cycka czy też nie
moja Oliwka też jakoś zapomniała o tym że karmiona była piersią i z jednej strony się cieszę ale również chciałam karmic do roczku

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 maja 2007, 20:54

Gabi nasze maluszki powinny pic do 500ml dziennie mleka, Wiktoria pije tylko rano sama butle z kaszka a w dzien to je jogurty i twarozki

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

21 maja 2007, 21:39

Ja odstawiłam Oliwke od piersi jakies 2 miesiące temu już tak całkowicie wczesniej karmiłam ją piersią ale tak od 5 miesiąca musiałm podawac jej mleko modyfikowane bo brakowało mi pokarmu i teraz mleko to ona pije o 6, na wieczór jakąs godzine po kaszce i w nocy
najpierw dawałam jej Nan 2 ale teraz przeszłam na Bebiko 2

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2007, 21:40

a oto obiecane foteczki
jakos kijowa ale zawsze cos...
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-21 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-21 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie za ta ilosc zdjec :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 maja 2007, 21:43

Natalka Fajne zdjecia widac ze chlopaki sie lubia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 maja 2007, 21:59

no i witam kochane, dopiero teraz was doczytalam...

u nas tez duchota, nawet teraz juz ciemno na dworze a wciaz dusznawo....
my dzis dlugi spacerek mielismy w tym sloncu, Oskarek wysmarowny kremem z filtrem 50 i zasloniety budka wiec bylo ok, mamusia za to ise opalila troche :ico_haha_01:

potem na ogrodku chyba z 2 godziny bylismy, najpierw malyw wozeczku a potem sie bujal na chustawce, pies latal a on sie smial jak szlaony hehe

co do sprzatania, to ja codziennie tez nie sprzatam, raz n dwa dni myje podlogi bo pies gubi siersc i gdybym nie myla podlogi to by byl dywan z jego siersci...
a zreszta troche brudu dziecku nie zaszkodzi nie am co przesadzac

[ Dodano: 2007-05-22 ]
czesc kochane o poranku
jest przed 6,a u mnie juz zupka kalafiorowa sie gotuje, pranko robi, przed wyjsciem chce rozwiesic na ogrodku, bo juz widze ze bedzie dzis sloneczko, i na tak wczesna pore juz jest cieplutko...

dzis wieczorem z synkiem jedziemy nad morze, prawie nad morze to jest 1-2km od morza, mala miejscowowsc w ktorej moja ciotka z wujkiem maja dzialeczke rekreacyjna, posiedzimy, powdychamy jodu, poopalamy sie,...a w srode wieczorkiem wrocimy....na niedziele tez mam plany, przyjacioka i jej chlopak zabieraja nas nad morze, bo ma niby byc ladna pogoda...super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

22 maja 2007, 06:20

witajcie z raniutka

Natalka fajnie masz ja teżchciałabym juz wyjechać ale jeszcze zostało mi pare zaliczeń na uczelni i nie mogę
ale wyjedziemy z początkiem lipca do teścia nad jeziorko (już uszykowali dla nas kącik)

Gabrysiu ja jak tylko pomysle o dentyscie to juz mi ciarki przechodza po plecach - strasznie sie boje bo jak miałam 6 lat to miałam jakies ropne zapalenie przy zebie i okazało sie ze trzeba go wyrwać i dentyska zrobiła mi to na zywca bez zadnego zneczulenia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale za to wyrwałam jej pare włosów z główki hihihih :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 maja 2007, 06:30

ja mam do wyrwania 3 8-ki zdrowe bo mam za malo miejsca, szczeka za mala aby calkiem sie wyrznely i dostaje wciaz zapalenia....w koncu dostane szczekoscisku, a po za tym odkad mi 8-ki wyszly zeby mi sie krzywic zaczely powoli, wyrwe je i pomysle o drutach na gorna szczeke hihi, zeby ladnie sie zabki wyprostowaly

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

22 maja 2007, 06:51

Natalka juz współczuje
po wujsciu na swiatło dzienne moich 8-ek to też mi sie ciasno zrobiło w szczęce i musze uwazać przy jedzeniu zeby nie pogrużć sobie policzków od wewnątrz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości