Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2007, 13:00

CZESC :-D dopiero jestem bo smigalam po sklepach :-D kupilam malej bluzeczke i super spodniczke ze sztruksu normalnie czad :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WANESKA I PAN KABAN no rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kurcze reszte zapomnoialam kto co pisal skleroze mam jak cos :ico_olaboga: :ico_wstydzioch: ,wczoraj plakalam ze smiechu jakie niunia robi minki przy jedzeniu jabluszka :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 13:07

a ja dzisiaj zaplanowałam sobie basenik :-D Zobaczymy jak mała będzie się czuła w wodzie :635:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 14:26

Alinko napisz koniecznie jak bylo ,bardzo jestem ciekawa :-D
Pan Kaban jako dynia rewelacja....tez ma to wdzianko,ale moj za maly jeszcze do niego,chociaz pozniej sprobuje na faze he he
Wanesska cudo,fajowe ma ubranka :ico_brawa_01: ja dzis lece do lekarza robic cytologie,kurde chce sprzatac,ale moj tak marudzi ...ooooooo wlasnie usypia :ico_szoking: he he ale fajnie :ico_wstydzioch: bo tak juz marudzil straszliwie,a on po prostu zmeczony he he

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 15:06

oczywiście Lucy zdam relacje :-D
a jak Oliwierek dorośnie konieczniwe pokaz go nam w dyni :ico_brawa_01:

dziękujemy z a komplemenciki ;)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

02 paź 2007, 16:45

Aaaaale naklikalyscie.. ze nic nie pamietam..
Tylkotroszke :
Aniu - no własnie!!! My jestesmy silna grupa wsparcia.. Iwidzisz- nie wszystkiedzieciaczki stac na to, by dzwigac juz swoje glowki. Nie martw sie, nie zadreczaj sie tak.. Przeciez na kazdego przyjdzie pora. Na wsiach sto lat temu, nikt nie słyszał o rehabilitantach i cwiczeniach metoda Vojty..
Jakos nikogo do tej pory nie widziałam,kto by chodził po ulicy z głowa przykuta do chodnika :): hihi

U nas wczoraj zjawił sie niespodziewanie kuzynk Krzysia z Mławy.. echh.. taki, za ktorym nie przepadamy :ico_noniewiem: . No ale trzeba było go przenocowac i nakarmic, bo w koncu rodzina.. Ale wisiało napiecie w powietrzu.. oj wisiałooo!
Dzis pojechał, a my załatwialismy z ranca sprawy - lekarz Duzego, recepty Małego, moja uczelnia, rachuneczki.. A Duzy chory i na zwolnieniu, wiec... wiec zamiast kurowac sie w domciu, korzystamy ze wspolnego czasu - a ja - dodatkowo- z mozliwosci wozenia pupy sie autkiem :):

Jutro mam egzamin z psychologii.. Wiec tone w stertach notatek, sciag i maniakalnie obgryzam paluchy.. Duzy z Małym zawarli pakt i siedza razem w pokoju i gugają do siebie radosnie.. I nie mam prawa nic robic procz nauki.. A ja zazdrosna wkuwam za sciana.. Hihi.. teraz Duzy wyskoczył gdzie na chwile, wiec dorwałam sie do TT :):
W sobote mam egzamin z filozofii no i musze pojechac na rozmowe z moja Pania DZIEKAN... echh...
Ale z drugiej strony - jutro wieczorkiem przyjezdza moja mamcia,wiec uciekamy do moich szalonych znajomkow na sheeshe! Bedziemy sie odprezac i palic sobie jabłuszkowy tyton. Wiec bomba! Ja pracowałam własnie za barem w marokanskiej knajpce.. I to była specjalnosc lokalu - mielismy 40 smakow tytoni i ludzie sie po prostu o to zabijali.. wiec przypomne obie stare czasy, jak palilismy sobie te smakołyki na zapleczu hihi :):
W sobote jedziemy ze znajomymi na rybki - bierzemy grilka, kocyki, krzesełka.. no i dzieciaczki! A w niedziele moj Duzy jedzie na jakas "Pyre"- na rajd motocyklowy, z podchodami na motorach i poszukawaniami ziemniaka.. hehe :): Staruchy sie bawia :-) Takze czas leciii.. jak głupi.

Lucy - widziałam filmiki - hihi.. ale sie Olek hihra czadowo! Siedzielismyz Małym i Duzym i sie szczerzylismy do was przez szklany ekranik :-)
Madziorka- Ty Szalona zakupoholiczko - gdyby nie te Twoje zakupki, to byscie mieli z 10 chałupek na wlasnosc!!! :-D
Jasnie Pani - Twoja Luska tez superasna! Uwielbia takie dzieciece hihuhihu :-) Krzys tez sie smieje, ale jeszcze nie tak umiejetnie i czasami sie az krztusi haha :-)
Karla- KABAN BOOOOOOOMBA!!! Dyniowy potwor- nie ma co! :ico_brawa_01:
Alineczko - Twoja Waneska tez cudna- naprawde- te ubranka- przebieranki to rewelacyjny pomysł!!! A najlepsza zabawe mamy my -MAMUSKI!!! :):
Frydza- ale masz psiapsiole super! Tak Ci malenka rozpiesciła! Booomba! :):

Uiekam.. bo słysze, ze ktos nadchodzi!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 18:06

Mam pytanie do mam dziewczynek.
P siostra urodzila dziewczynke i dzisiaj jak bylam pytala sie czy ta wydzielina co wychodzi z muszelki czy tam czyscic czy samo wyjdzie nie umialam jej odp bo nie mialam tego typu problemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2007, 19:54

Madziu powinno samo wyjsc przy kapieli pomalutku :ico_oczko: al ja niuni delikatnie patyczkiem to wyciagalam i zeszlo :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 paź 2007, 19:55

Obrazek

Obrazek


Obrazek

na basenie było suuuper!! Mała była w wodzie ponad pół godziny :)) Potem zaczęła marudzić widocznie juz jej za zimno było, bo póki z jednego basenu do drugiego, to mogło jej się ziomno zrobić, ale ogólnie jak na pierwszy raz było ekstra!! Potem mama poszła z małą dała jej butlę, a ja jak smarkata małolata poszłam na meeeeeeeeeeeeeeeeeega zjezdzalnie :-D :-D jeny ale efekty tam mają w tej trąbie :))))))

Madziu ja tam tylko trochę z góry wyczyszczam , zeby kupa nie zostawała, ale dokładnie nie nalezy tam wydrapywać tego malotu, bo to tez jest wartswą ochronną :) Pediatra mi zalecała, ze jedynie po kąpieli ,kiedy wszystko rozmięknie delikantie wytrzec nawilzona chusteczką i tyle.

Juli ucz się kochanma ucz, będizemy trzmać za Ciebie kciuki :))

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 paź 2007, 20:00

ALINKO no widze ze rewelacyjnie sie bawilyscie na basenie to czadowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 21:19

witajcie
co za pogoda... szaro buro deszczowo caly dzien...
ale na szczescie mnie aura nie zdolowala hihi bo dzien mialam wypelniony na maxa
zaczelo sie od jogi z leosiem hih zaspalo sie nam.. leos mnie nie obudzil.. w ogole dzisiejszej nocy spal super. co prawda pozno zasnal bo juz przed polnoca. ale obudzil sie dopiero o 6.30 i po 11 .. takze pospalismy na maxa.. hihii
i musielismy biegiem gonic na joge
jeszcze przed wyjsciem leos tradycyjnie walnal mega kupsko , ktore wylazlo az na plecy hehe

po jodze szybkie sniadanko w domu i karmienie leosia
i pojechalismy z tomkiem na zakupki hihi on chcial sobie kurtke kupic jeszcze przed wyjazdem hihi a ze on z tych co wybiera godzinami jedna rzecz i ja nie mam cierpliwosci hiih wiec w tym czasie obeszlam wszystko hihi i jak zwykle cos wynalazlam dla leosia.. ciepla gruby polarek pomaranczowy.. w sam raz na jesienne chlody , bo an razie smiga w bluzie badz sweterku, ale przyjdzie czas na cos grubszego hihi
jeszcze kupilam sliczny sweterek z czapeczka dla coreczki kolezanki hihi
powoli zbieram prezenciki na wyjazd do polski hihi
dla siebie mialam kupic biustonosz..poprzymierzalam ale w rezultacie nie spasily mi do konca hehe
potem jeszcze uderzylismy do do banku itd pozalatwiac koncowe sprawy dla tomka, ktyory juz dzis wczesnym rankie a raczej w polowie nocy wyrusza w daleka podroz do poladnu hihi
a adasiowi znalazlam fajna bluze hihi zeby nie bylo hehe

a teraz leos zasnal, chlopaki sie zegnaja :ico_oczko:
hihi jak sie maly wybudzi z drzemki to kapiel, jedzonko i spanie mam nadzieje hihi

Alinko super,ze udal sie wypad na basen.. jestes pierwsza mamcia wsrod czerwcowek ktora zazyla basenowych kapielowych wariacji z maluszkiem hihi
mam nadzieje , ze my bedziemy nastepni hihi
ale wasz basen wyglada zupelnie inaczej... u nas jest malutki i strasznie nagrzany i tylko dla pieciorga maluchow... z instriktorem..
a takie otwarte nie sa juz takie cieple i tam juz kazdy indywidualnie sobie plywa z dziecmi hihi
a waneska wyglada super w tym ubranku hihi

leos ma pajacyka Dynie. zadebiutuje pewnie w halloween hihi
fajnie ze dynia jest w moich ulubionych kolorkach hihi adas sie smieje ze jestem monotematyczna. hihi
moze i jestem ale co tam :ico_oczko:

karla
PAN bula-dynia rownie kapitalny!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziu jaka dobra z ciebie szwagierka hih super ze pomagasz przy malej.. uwazaj zebys sie nie zakochala i nie chciala kombinowac zaraz dziewczynki hihi
bedziesz miala wprawe w opiece nad jedna i druga plcia hihi przyda sie takie doswiadczenie hehe

julie twoje zycie pelne wrazen, przygod, szalenst.. ja tak blado wypadam ze swymi zakupkami hihihihihihi ale nadrobie :ico_sorki:

a tak na powaznie... ta szysza swietna sprawa.. mamy jeden pub tutaj z ta faja hihi i tutaj mielismy swoj debiut hihi
ale z egiptu przywiezlismy w ub roku taka super szysze hihi tyle ze zaraz sie okazalo ze zaciazylismy i tak zostala odstawiona i do tej pory nieuzywana hihi ale jeszcze bedzie czas i miejsce hihi moja mama jak sprobowala pierwszy raz to trudno bylo ja od tego odessac hihi hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość