Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 lip 2007, 11:37

Wisieńko gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A mi nic nie odchodzi, brzuch nie opada, żadnych objawów. :ico_zly: Wiecie co, nawet więcej, już dawno tak dobrze się nie czułam. :ico_oczko: Przez całą ciążę, tak jak teraz. Sprzątam, gotuję, wyczesuję psa. O na dzisiaj zaplanowałam knedle, a wczoraj uczyłam się jeść pałeczkami :-D
I moja mama z ciocią przygotowały całą wyprawkę na ciepłe dni dla Amelki, ale nie ma mój M jak po nią pojechać, bo ciągle w pracy. :-D A ja już bym chciała obejrzeć te rzeczy. :ico_placzek:
KTG wyszło ok. W piątek znowu do lekarza. Mam nadzieję, ze już ostatni raz. Ta moja ekscytacja chyba wszystko opóźni. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 lip 2007, 13:04

Ja też w piatek do lekarza :-D ale pewnie znając moje szczeście jeszcze niostatni raz.
Własnie się przebudziałm z dżemki, dłużej jak 1h to nie mogę pospac ciągiem nawet w nocy i stą moje ciągle zmeczenie, choć z znudów, rano posprzatałam lazienke i starłam wszędzie kurze, nawet w szafkach w kuchni :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 lip 2007, 15:00

Pruedence, ja już o 5 rano wstałam ale się jeszcze zmusiłam do przespania się z godzinke,ale o 7 to już na równych nogach byłam i pranie wstawiłam, śniadanie i męża z łóżka ściągnełam. :-D
W te wszystki zabobony to ja nie wierze, chłopaki lenie a dziewczynki śpieszą się na ten świat. Tam takie gadanie. Z tym to nawet lekarze nie mogą nic przewidzieć.
Ja do lekarza zasówam jutro i będzie pierwsze badanie ginokologiczne i powiem wam, że cię cykam, gorzej niż za pierwszym razem. :ico_puknij:
Pruedence, a jak ty umyłaś wanne?? :ico_szoking: Bo ja od 4 miesiąca to niemogę tego już robić, było mi niesamowicie ciężko, a teraz to bym nawet się nie schyliła!!!!!!! :-D

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

31 lip 2007, 15:27

ja to jestem taka leniwa,ze tragedia.
a tu jeszcze tyle do roboty :ico_noniewiem:

ale nas tu malo dzisiaj :ico_noniewiem:

chyba reszta dziewczyn nie rodzi??? :ico_szoking:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 lip 2007, 15:29

Ja sobie z wanną jeszcze radzę. :-D A po odstawieniu leków to już całkiem funkcjonuję jak przed ciążą. :-D No przynajmniej się staram. :-) Do tej pory sprzątał mój M, ale ja nie mogę po prostu patrzeć jak on to robi. :ico_olaboga: Ostatnio zapytałam go, co chce robić przy dziecku, a on, że to co do tej pory, czyli sprzątać. :ico_olaboga: Normalnie się załamałam. Sama sprzątam dziesięć razy szybciej niż on i do tego dokładniej. Wyobraźcie sobie, że on ściera blaty w kuchni, w łazience mysje umywalkę, wc i wannę i odkurza, a i podłogę raz na dwa tygodnie. :ico_zly: A jak ja wpadłam ostatnio do kuchni, (trzy tygodnie temu, jak odstawiłam leki) to tylko chodził i uspokajał. Umyłam ścianę, drzwi, wszystki szklane drzwiczki. I mówię do niego, że coś innego będzie musiał robić przy dziecku, ale ja mu znajdę zajęcie. :-D

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

31 lip 2007, 15:32

moj to chyba za babcia czeka. przyjezdza do nas dzien po terminie czyli 9 sierpnia.

ale fajnie by bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ciekawe jak tam nasze rozdwojone dziewczynki ??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-31, 15:36 ]
yvone napewno znajdzie sie jakies zajecie przy dziecku.
jeszcze bedzie narzekal na ich nadmiar :ico_haha_01:

moj tez probuje mi pomagac,ale po calym dniu pracy nie dziwie mu sie ze woli poleniuchowac niz zawziecie sprzatac :ico_puknij:

:ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

31 lip 2007, 15:37

beata84, pewnie wszystkie sierpnióweczki odsypiają nieprzespane noce !!! :-D
Yvone, podziwiam Cię. Mój mężunio nic nie zrobi jak ja, nawet jak mu powiem zamieć pod dzidzi łóżeczkiem to i tak tego wczoraj nie zrobił, ale przynajmniej nie burzy się.
Podam ci jedną radę z facetami jak z dziećmi, daj im wybrać pomiędzy czymś a czymś nie dawaj wolnej ręki.
Ja mojego się zapytałam, czy chce dziecko mi przynosić do łózka i potem odbijać, czy chce jedynie odbijać i usypiać dzidzie, bo wtedy możemy więcej każde z nas pospać?
I wybrał to co ja chciałam, odbijanie i kładzenie do łóżeczka, a ja wstaje w nocy i karmie , a on wtedy śpi a potem jak on odbija i kładzie do łóżka to ja już mogę zasypiać i odpoczywać.
Nigdy przenigdy nie dawaj dziecku i mężowi wolnej ręki do wyboru!!!!!!! :-D
Zabawne ale prawdziwe, a co najważniejsze działa.

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

31 lip 2007, 15:45

kasia3 dzieki za rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

bede musiala tak zastosowac ze swoim

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

31 lip 2007, 16:02

W sumie racja, dzięki :-D Po prosu dostani gotową listę i będzie musiał wybrać z tego co jest. :ico_haha_02: Jemu się wydaje wiele rzeczy, ale muszę Wam powiedziec, że po tym, kiedy mnie położyli i on musiał zająć się domem, to naprawdę zaczął doceniać taką pracę i jeszcze przyznał, że nie wiedział, że wymaga takiego planowania i czasu. :-) Jak sobie przypomnę jego pierwsze zakupy do domu :ico_haha_01: Oliwki, oliwa z oliwek, łosoś, ser camambert, zapach do samochodu i zabawwka dla psa itd, a ja się go pytam, a co na obiad kupiłeś i gdzie papier toaletowy, to się zdziwił. :ico_szoking: Teraz robię mu listę, a i bez listy sobie świetnie radzi. :ico_brawa_01:
Ale radę na pewno zastosuję w praktyce. Dzisiaj jeszcze zrobię liste rzeczy, z których będzie musiał wybrać. :ico_brawa_01:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

31 lip 2007, 16:53

dziewczyny chyba u mnie sie zaczelo :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-07-31, 16:54 ]
zartowalam .nudze sie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość