Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

03 paź 2011, 21:50

Witam wieczorkiem :-)

patrycjaaa, ja dostałam taką paczuszkę na 4 miesiące Martynki,a oprócz tego z bebilonu przysłali próbkę mleczka i śliniaczek i z bobovity słoiczek i kaszkę :-D
Ja podaję łyżeczką :-)

NowaSejana, no powiem Ci,że oszaleć można... :ico_olaboga: ja już sobie muszę w kalendarzu zapisywać, na karteczkach i w telefonie przypomnienia ustawiać,bo ciągle jakieś wizyty :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nawet Karolinka sie za głowę łapie,że ciągle po lekarzach musimy chodzić :ico_noniewiem:
Jutro wizyta u neurologa, więc zobaczymy co powie.

magda1614, super,że Filipek mniej ulewa i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nurkowanie :-D :-D

aga216, również wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Paulinki za nurkowanie :-D :-D
A ona tak się budzi,żeby coś zjeść czy tak po prostu ? Może faktycznie ząbki ją męczą :ico_olaboga:
Dobrze, ze się na mnie nie zesr...... :ico_olaboga:
wyobraziłam sobie to i się uśmiałam :ico_haha_01: :ico_haha_01: wybacz :ico_sorki:
moja na szczęście nie ma oporów przed załatwianiem siew przedszkolu,a nawet leci biegiem zawsze i później w domu wszystkim opowiada jakie super małe kibelki są w przedszkolu i co robiła :-D

Blanka26, byłyśmy na wizycie u dentysty i ładnie buźkę otwierała, dała sobie popukać, poruszać i jak zaczęła jej czyścic ząbek to też zero reakcji ale ją po chwili zabolało :ico_olaboga: dała sobie jeszcze raz porobić przy ząbku ale znów ją zabolało i dentystka powiedziała,że nie che już nic więcej ruszać,żeby się nie zraziła na pierwszy raz i mamy przyjść za tydzień. Ma pomyśleć jak znieczulić Karolci ząbka,a jak nic nie wymyśli to chyba będzie trzeba zrobić tak,żeby był martwy :ico_noniewiem: Jestem dobrej myśli i mam nadzieję,że szybko i bez problemów pójdzie leczenie :ico_sorki:

Gwona, oj współczuję choroby :ico_sorki: mnie i Karolkę męczy już od tygodnia ból gardła i katar okropny i nic nie pomaga :ico_olaboga: :ico_olaboga:

tabogucka, ale Wam fajnie!!! :-D :-D też bym się nad morze wybrała :ico_noniewiem:
Aniaaadziwna ta babeczka od rehabilitacji...ze niby jest napiecie ale to nie problem????ze co samo sie rozejdzie...a jka tfu tfu pojdzie w druga strone bez odpowiedniej rehabilitacji??? niepowazna jakas...a napewno nie profesjonalna :ico_puknij:
no powiem Ci,że w szoku byłam jak słuchałam co ona wygaduje :ico_noniewiem: raz jedno,a później całkiem co innego :ico_puknij:
Zobaczymy co neurolog powie na to napięcie.

[ Dodano: 03-10-2011, 21:55 ]
Zrobiłam dziś karpatkę i właśnie zajadam drugi wielki kawałek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Jutro będę żałować ale nie mogłam się oprzeć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 paź 2011, 22:32

ja dostałam taką paczuszkę na 4 miesiące Martynki,a oprócz tego z bebilonu przysłali próbkę mleczka i śliniaczek i z bobovity słoiczek i kaszkę :-D
Ja podaję łyżeczką :-)
ja tez to dostałam i teraz z tym Sinlakiem,ale mój synek od 3 miesięcy juz Sinlac je bo to mu smakuje i jest zamiast mleczka :ico_sorki:


:ico_brawa_01: :ico_sorki: ZA KOLEJNE MIESIACE WASZYCH DZIECIACZKÓW :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zrobiłam dziś karpatkę i właśnie zajadam drugi wielki kawałek :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
podrzuc kawałek :-D :-D :-D

Aga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nurkowanie Paulinki
Zobaczymy co neurolog powie na to napięcie.
no dziwne dziwne :ico_sorki: :ico_sorki:

A my jutro do okulisty na kontrole i pół dnia tam przesiedzimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale oby dobrze było(chodzimy do wczesniaczej co miesiąc tak do roku )

Mąż pojechał i tak smutno w domku teraz :ico_sorki:

taboguckaa ty cesarke chyba miałaś co nie ?? to ciekawe skąd to zapalenie spojówek moze jest alergiczne :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 paź 2011, 09:03

Ogłaszam ze przebił się drugi ząbek ,druga dolna jedyneczka:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam małego bobra w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :509: :509:

[ Dodano: 04-10-2011, 09:04 ]
lece was doczytac :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 paź 2011, 09:14

Dzien dobry
tez mamy lewa dolna jedyneczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: okupiona wielkim placzem ale jest juz :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2011, 09:16

Ogłaszam ze przebił się drugi ząbek ,druga dolna jedyneczka:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam małego bobra w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :509: :509:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale masz sliczna fotke w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jutro wizyta u neurologa, więc zobaczymy co powie.
trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: moze neurolog dalej da Wam rehabilitacje skoro widzisz, ze jeszcze Martynka nie ma raczki w pelni sprawnej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja mam super humor :-D zadzwonilam do ubezpieczalni i powiedzieli, ze poki dostaje pieniazki (wychowawcze chyba, nie wiem jak to po polsku nazwac) to jestem ubezpieczona automatycznie :-D , a ze rozlozylam sobie te pieniadze na 2 lata, to do kwietnia 2013 jestem ubezpieczona i nie musze za te miesiace do tylu tego ubezpieczenia placic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 04-10-2011, 09:16 ]
tez mamy lewa dolna jedyneczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super!!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 paź 2011, 09:16

a ty cesarke chyba miałaś co nie
zgadza sie dlatego nie wiem skad to bylo ... :ico_olaboga: ale trwalo dosc dlugo bo njapierw kazali wcikiem z przegotowana woda przemywac...i nic nie pomagalo....a potem dali antybiotyk w kroplach na 7dni

[ Dodano: 04-10-2011, 09:18 ]
Dobrze, ze się na mnie nie zesr...... :ico_olaboga:
ooooo...to nie ja pisalam...to chyba Blanka26

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2011, 09:18

Blanka26, mysle, ze Marcelinke przewialo ostatnio w samochodzie, P. otworzyl okno, bo bylo strasznie goraco.. ale dzisiaj oczko wyglada juz o niebo lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

04 paź 2011, 09:23

do kwietnia 2013 jestem ubezpieczona i nie musze za te miesiace do tylu tego ubezpieczenia placic
oooo...to bardzo dobra wiadomosc....
nasze urzedy milcza ...chcoiaz czasem list od nich idzie 3 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 paź 2011, 09:25

A ja mam super humor :-D zadzwonilam do ubezpieczalni i powiedzieli, ze poki dostaje pieniazki (wychowawcze chyba, nie wiem jak to po polsku nazwac) to jestem ubezpieczona automatycznie :-D , a ze rozlozylam sobie te pieniadze na 2 lata, to do kwietnia 2013 jestem ubezpieczona i nie musze za te miesiace do tylu tego ubezpieczenia placic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
_________________
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka, aga216, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne zabki
ale masz sliczna fotke w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi tez sie bardzo podoba :ico_brawa_01:
A my jutro do okulisty na kontrole i pół dnia tam przesiedzimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale oby dobrze było
trzymam kciuki zeby bylo dobrze :ico_sorki:
Zobaczymy co neurolog powie na to napięcie.
dziwna ta pani doktor.Moze neurolog cos poradzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 paź 2011, 09:29

fotka robiona nad Odrą,przy wałąch,puszczaliśmy latawiec,znaczy chcieliśmy,bo wiatru nie było i nie odleciał,piotruś był zawiedziony :ico_sorki:

tabogucka, brawo za ząbek!!!

NowaSejana, dobrze że już lepiej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas znowu cieplutko i słonecznie
tyle że dziś po południu musze jeszcze na zebranie do szkoły iść :ico_sorki:

dziś nocka trochę lepsza :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości