krolikiewicz88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2016, 10:06

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

23 sie 2019, 14:37

Jeśli jedziecie tylko na weekend to warto pojechać gdzieś niedaleko waszego miasta, aby nie marnować dużo czasu na dojazdy. Dla mnie zawsze najlepszą opcją na wyjazd są Mazury! Uwielbiam tam jeździć.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

11 wrz 2019, 10:22

Znam ten hotel Remes pod poznaniem bo moja siostra organizowała tam wesele i do dziś pamiętam to miejsce i te przepiękne wesele.

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

24 wrz 2019, 14:14

Ja nigdy nie byłam w lublinie i w końcu udało mi się wybrać i zamówiłam pokoje w tym hotelu www.locomotiva.pl. Moim zdaniem ten hotel jest idealny pod każdym względem.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

04 gru 2019, 10:03

My byliśmy ostatnio w Katowicach ale tak możan powiedzieć na chwilę bo mieliśmy lot z Katowic do Turcji. Powiem wam, że ledwo żeśmy zdążyli i nasz taksówkarz, który wiózł nas na lotnisku stanął na wysokości zadania i dojechał swoim skrótem. Jeżeli ktoś z was będzie w Katowicach to polecam tą korporację My byliśmy ostatnio w Katowicach ale tak możan powiedzieć na chwilę bo mieliśmy lot z Katowic do Turcji. Powiem wam, że ledwo żeśmy zdążyli i nasz taksówkarz, który wiózł nas na lotnisku stanął na wysokości zadania i dojechał swoim skrótem. Jeżeli ktoś z was będzie w Katowicach to polecam tą korporację Tele-Tax.

Vulzala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 03:17

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

09 gru 2019, 03:19

Witam serdecznie wszystkich

kotcalu1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:54

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

12 gru 2019, 15:55

Witam, ja zawsze jak chcę odpocząć to jadę w góry :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

16 sty 2020, 18:18

Proponuję wyjazd na weekend w góry do Włoch,https://www.narty-wlochy.pl/.

MalinaPodrozuje
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:10

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

14 kwie 2020, 14:28

aktualnie ciężko gdzieś pojechać, ale jak tylko sytuacja się unormuje na pewno pojadę na weekend do Pragi. Mieszkam w Katowicach więc spokojnie w weekend uda mi się zobaczyć to co bym chciała. Znalazłam też fajny poradnik jak zwiedzić Pragę w weekend, podsyłam link https://mojapodroz.blog/praga-co-zobaczyc-w-weekend/ - może komuś się przyda podczas planowania

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 kwie 2021, 12:57

Mazury, okolice Olsztyna, bo Olsztyn to ładne miasto, które warto zwiedzić. Niedaleko Olsztyna jest kameralny i tani Hotelik Szczęsne https://www.hotelik-szczesne.pl, gdzie można zjeść bardzo dobre śniadania, a pokoje są czyściusieńkie.

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

25 cze 2021, 19:50

Ja polecam góry, piesze wycieczki zawsze dają mi sporo frajdy :) o tego wiadomo odpowiednia koszulka termiczna dla odpowiedniego komfortu i oczywiście wmns air max thea chociaż lepiej sprawdzają się buty trekkingowe elbrus na prawdę polecam. Ostatnio przydała mi się też torba podróżna nike jest na prawdę pojemna i sporo w niej zmieściłam. A czy możecie polecić jakieś szorty sportowe damskie ?

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość