mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 wrz 2011, 13:28

często w jako noworodek zasypiał na mnie i tak sobie spaliśmy, żeby mały czuł mamę, no i długo nie bylo trzeba rozpuścił mi się synalek
obiecuję to że jak będzie starszy to tego nie będzie już robił :ico_haha_02:i da mamie się wyspać :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 16:45

obiecuję to że jak będzie starszy to tego nie będzie już robił i da mamie się wyspać
hehe bardzo śmieszne, a ja chcę już :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 wrz 2011, 18:11

Cytat:
często w jako noworodek zasypiał na mnie i tak sobie spaliśmy, żeby mały czuł mamę, no i długo nie bylo trzeba rozpuścił mi się synalek
obiecuję to że jak będzie starszy to tego nie będzie już robił i da mamie się wyspać
ja też długo spałam z maluszkami, tzn oni przy cycu i nie uważam żeby to ich rozpieściło. Ale karmiłam piersią, jak by byli na butelce to podejrzewam, że spaliby w łóżeczkach całe noce. Tak to zasypiali w łóżeczku a potem ja zasypiałam przy karmieniu hehe i tak sobie leżeliśmy razem.

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

11 wrz 2011, 19:11

mi o dziwo lepiej synuś spał na cycu, na butli zaczęła się jazda w nocy, a teraz ząbkowanie i tak w kółko, ale od początku śpi w łóżeczku i mu tam dobrze a rodzice mają czas dla siebie ;)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 20:58

Ale karmiłam piersią,
ja też karmiłam ale jakiś miesiąc odstawiłam między innymi dlatego, że jak był na cycu to już wogóle co godzine mi robił pobudki :ico_olaboga: , więc pomyślałam, że to pewnie to, że mu cyc nie wystarcza, ale na butli jest troszkę lepiej, ale nie tak jak być powinno :ico_sorki:
w łóżeczku i mu tam dobrze a rodzice mają czas dla siebie ;)
nasz też śpi włóżeczki, przynajmniej się staram żeby tam spał jak najdłużej, ale jak już po północce bardzo marudzi to go brałam do siebie, ale od dziś odwyk :ico_sorki:

Muszę się pochwaliś, że jak wypil butlę to od rzau go włożyłam do łóżeczka, i widać że się męczył, ale po ok pół godz zasnął, ja byłam obok :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 wrz 2011, 21:12


buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 wrz 2011, 21:50

poczytaj sobie tutaj, może znajdziesz pomocne rady, uwagi
dzięki :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

12 wrz 2011, 09:06

temat dla mnie ale rady nieskuteczne :ico_placzek: :ico_placzek: córka ma rok i 9 m-cy a dalej noce nieprzespane, wstaje po pare razy, np z soboty na niedziele co godzine, dzisiaj 3 razy wiec niby lepiej, w tym raz wylazila z łóżka i spadła jak kot na 4 łapki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

co mi doradzicie, spi bez smoka bez mleka w nocy i picia, w swoim łóżku w swoim pokoju, tylko co chwila mamo mamo :ico_olaboga: niekiedy mam dosc i ja olewam tak jak dzisiaj to sama chciala wyjsc po ciemku i wypadla z łóżka :ico_olaboga:

nawet u lekarza bylam z mała czy cos z nia nie tak i lekarka pow ze takie delikatne iu mamine dzieci sie zdarzają i nic na to nie da sie poradzic, zasugerowala aby z nia spac :ico_noniewiem: poszlam do 2 to mi pow ze to normalne i jej córka nie spała w nocy do 3 lat :ico_olaboga:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

12 wrz 2011, 09:12

Muszę się pochwaliś, że jak wypil butlę to od rzau go włożyłam do łóżeczka, i widać że się męczył, ale po ok pół godz zasnął, ja byłam obok
skoro cie widział że jesteś to i przestał "marudzić" :ico_haha_02:
a serio to po prostu czuje się bardzo bezpieczny będąc u ciebie czy chociażby widząc ciebie :ico_oczko: jeśli jemu to wystarczy ze w taki sposób będziesz go usypiać to dobrze ,on będzie się czuł bezpiecznie a ty zyskasz wiele ,wszystko szuka się metodą prób i błędów

życzę powodzenia i na pewno nie poddawaj się jakby mały zmienił zdanie ,po prostu jak pisałaś dotknij go rękę ,pogłaskaj a na pewno to się wam opłaci
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 10:03 przez mal, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

12 wrz 2011, 09:15

nawet u lekarza bylam z mała czy cos z nia nie tak i lekarka pow ze takie delikatne iu mamine dzieci sie zdarzają i nic na to nie da sie poradzic, zasugerowala aby z nia spac
Chyba nie ma nic gorszego, niż przyzwyczaić dziecko do łóżka rodziców :ico_puknij:
poszlam do 2 to mi pow ze to normalne i jej córka nie spała w nocy do 3 lat
anetka607, każde dziecko jest inne i prawie każde z innego powodu nie przesypia nocy w całości... Udaj się z córeczką do poradni zaburzeń snu, bo pediatra niewiele Ci pomoże... Ale zanim się tam udasz, spróbuj przestawić jej łóżeczko w inny kącik mieszkania, albo chociaż odwróć jej spanie w drugą stronę, tzn., tam gdzie do tej pory były nóżki, niech główka spoczywa...

Powodzenia :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość