anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

31 sty 2008, 19:00

Janiolek, ja też mam nadzieję że z malutką wszytko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki.
mambii82, ja tez mam dla mojej JUlci taka chuste. Chusta ma 4,6 m długości i 70 cm szerokości przyszla wraz z instrukcją jak ją wiązać. Podobno w lutym jest w warszawie i krakowie szkolenie z wiązania tych chust może sie wybiore tylko nie wiem czy moja Julcia wytrzyma cos takiego :ico_haha_02: a i powiem Ci ze chuste bardzo polecam jak potrzebuje cos w kuchni zrobic a mała nie chce leżec to zraz w chuste i mała sobie ogalada a ja robie obiadek :ico_haha_01:
.Evik.kp, moja mała tez bierze zyrtec tyle ze ona ma skaze białkowa i niestety znowu nam daje popalić ehh... ja o pączkach to moge sobie tylko pomarzyc no ale czego nie robi się dla maluchów.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie ;)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 sty 2008, 20:56

a propos naszej klasy to zapraszam do klasy listopadówek :ico_haha_02: bo jeszcze nie wszyscy się zameldowali

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 sty 2008, 21:04

ja mam chuste z kółkiem w aktualnie moim ulubionym kolorze-turkusowym :D teraz poluję na taka klasyczną długą jak ma anetka, bo przy dłuższej wycieczce obciążenie na jedno ramie jest uciążliwe, a czasem chcialabym isc z Lenką na długaśny spacer sama (znoszenie wózka, a tym bardziej wnoszenie jest gorsze od tego obciążenia na ramię)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 sty 2008, 21:12

Dziewczyny mam pytanko czy Wasze dzieciaki te co sa na butli przesypiaja juz moze cala noc albo robia takie dluzsze przerwy w nocy tzn dluzej niz 3h

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 sty 2008, 21:50

Kubuś przesypia 6 godzin (od 20 do 2) zarówno teraz jak je z butli jak i wtedy gdy jadł z piersi. Potem już budzi się co 4 godziny czasem 5.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

31 sty 2008, 22:35

iwona83, Lenka jak skończyła miesiąc przesypiała 5 godzin, teraz przesypia 8 (po kąpieli jest butla i jeszcze jak ja się kładę to ją biorę na parę łyków, ale nie zawsze chce), raz przespala 10 i chociaż nie powinna trafiła na dobry dzien-wrocilam wsciekla, a przed spaniem walnełam browarka więc jak potem jadła to mój żołądek i mleczko już nie pamiętały o piwie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

31 sty 2008, 23:07

Janiolek, mam nadzieję że z Lenką wszystko będzie dobrze. Trzymaj sie kochana i bądź dobrej myśli. To straszne że takie maluszki już chorują...

iwona83, mój mały dostaje butlę tylko na noc i czasem przed spacerem i śpi po 4-6 godzin

A ja tam dzis nie wytrzymałam i zjadłam 4 pączki. Moja babcia piekła i załapałam się na jeszcze ciepłe. Nie są to takie duże jak ze sklepu ale na pewno o wiele lepsze. Jak na razie małemu nic nie jest i mam nadzieję że nie odchoruje mojego łakomstwa :ico_wstydzioch:

Dziewczyny a ile kosztuje taka chusta i czy mogę ją kupić na allegro?? bo chyba mi tez by się taka przydała

Musze się wam jeszcze pochwalić że kupiłam małemu karuzelkę http://www.allegro.pl/item301384808_chi ... wieku.html
Jest naprawdę super bo już dziś doszła. Ma kołysanki i piosenki muzyki poważnej a także odgłosy natury i na pewno mu sie szybko nie znudzi :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

01 lut 2008, 00:19

Janiolek, trzymam kciuki za Lenkę i wierzę, że wszystko będzie ok :-D

Ja od jakiegoś czasu też zastanawiam się nad taką chustą. tylko to droga sprawa, ale mam nadzieję, że znajdę środki na jej zakup :-D

A ja dziś miałam kolędę. Trochę się narobiłam, bo straszny bajzel miałam, ale moi kochani synkowie pozwolili mi posprzątać. Tylko obiadu nie zdążyłam zrobić.
A tak w ogóle to wczoraj nie mieliśmy prądu od 20 do dzisiaj do 9. Jakaś awaria była. Wszystko co miałam w zamrażarce rozmroziło się :ico_zly: na szczęście dużo tego nie było a lodówkę romrażałam niedawno, więc wody dużo nie poleciało. Nie mogę doczekać się kupna nowej lodówki :ico_noniewiem: one tak szybko się nie romrażają.

A Adaś po kąpieli śpi ok 5-7 godzin. Potem potrafi nawet co godzinę :ico_olaboga: przez sen się nie najada. Trochę zje i usypia.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 lut 2008, 10:03

dzieki dziewczyny moja Majka w nocy wstaje regularnie co 3h

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 lut 2008, 13:42

dziś brzydko i wieje ale wyszłam z małym na pół godzinki bo on jak nie wyjdzie na dwór to później jest strasznie marudny i nie mogę sobie z nim poradzić.

Tymon śpi tak do 2 w łóżeczku a otem już od karmienia do rana śpi przy cycu. jak skończą mu się kolki będę próbowała go nauczyć spania całą noc w łóżeczku z przerwami na jedzonko :ico_noniewiem: ciekawe jak mi to wyjdzie.

Co jest dziewczyny, gdzie jesteście????????????????????????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość