Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 cze 2009, 21:59

wiolaw pisze:mój odmienny stan


po pierwsze gratulujemy :ico_brawa_01:


u nas jutro na 7:30 zakończenie roku szkolnego -mam nadzieję że będzie krótko - bo w środę popoługniu był Dzień Rodziny - i tam było poruszanych dużo spraw


Kacperek ma bardzo dobre oceny ..... ale mi się wydaję że nie zasługuje na nie .... on jest okropnym leniem .... jak pisze ??? gdy pisze powoli - pisze ładnie - gdy się śpieszy - szkoda gadać ..... czytanie ???? nie najlepsze ....ale tomoje zdanie - chyba jestem za bardzo wymagającą mamą - albo pani mało wymaga :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 wrz 2009, 13:31

hej kobitki

jak tam wasze pociechy w drugiej klasie ?
u mojej córci zmienila się wychowawczyni , troszkę zawirowań z poczatku roku , ale juz wszystko jest ok i nauka jakoś idzie , choć po wakacjach cięzko było wejść w rytm odrabiania lekcji , ale dopoki bedzie ładna pogoda bedzie ciężko usiedzieć przy lekcjach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 wrz 2009, 08:54

Witam
oj dawno tu nie zaglądałam :ico_wstydzioch:
wiolaw, gratuluję :ico_haha_02:
Monika śliczne to Twoje maleństwo :ico_brawa_01:
Ja zmieniłam Zuzi klasę,bo w tamtej nie czuła się dobrze i teraz jest super,bo jest z wieloma koleżankami z przedszkola.Jak na razie zadowolona.
po wakacjach cięzko było wejść w rytm odrabiania lekcji , ale dopoki bedzie ładna pogoda bedzie ciężko usiedzieć przy lekcjach :ico_oczko:
_________________
u nas tak samo,zamiast do lekcji,to Zuza woli być na placu zabaw

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2009, 10:04

dzien dobry kochane
wpadam z taką mała prosbą

zaglosujcie :ico_sorki:
http://www.bobovita.com.pl/soczki-bobov ... /6988.html

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 wrz 2009, 23:19

No w końcu wątek ożył .....

Ja narazie jestem w szoku .... już 2 klasa - komunia tyle nauki :ico_olaboga: Kacper ma bardzo dużo od samego poczatku - juz czyta Koziołka Matołka .... pewnie w październiku zacznie się codziennie koścół ... wogóle mają nowego młodego i przeraźliwie ambitnego i strasznie wmagającego księdza .....

Niestety u nas madal dzieci mają część lepkcji łączonych 2 z 3 klasą .... i nie wiem czy jak tak dalej bedzie to pewnie przymierzę się do zmainy szkoły w przyszłym roku ....

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 wrz 2009, 10:58

No w końcu wątek ożył .....
:ico_haha_02:
pewnie w październiku zacznie się codziennie koścół ... wogóle mają nowego młodego i przeraźliwie ambitnego i strasznie wmagającego księdza .....
u nas jest siostra zakonna od tego roku i już mają do zaliczenia do końca września 6 modlitw.
Niestety u nas madal dzieci mają część lepkcji łączonych 2 z 3 klasą ...
dlaczego?

A Zuza od wczoraj chora,dzwonili ze szkoły,że ma temp. i skończyło się anginą i antybiotykiem.
Jak wasze dzieciaczki dostają antybiotyk,to w syropie czy już w tabletkach?Bo Zuza juz 2-gi raz dostała w tabletkach.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 wrz 2009, 19:51

Niestety u nas madal dzieci mają część lepkcji łączonych 2 z 3 klasą ...

dlaczego?
bo to są oszczeędności - u Kapika w klasie jest 7dzieci ... w trzeciej klasie chyba 13 .... i podobno wójt ma prawo by wprowadzić takie "oszczędności" - dla mnie to chory pomysł ....

[ Dodano: 2009-09-18, 19:54 ]
u nas jest siostra zakonna od tego roku i już mają do zaliczenia do końca września 6 modlitw.

tez mi przyniósł listę modlitw na zaliczenie półrocza ....

[ Dodano: 2009-09-18, 19:55 ]
Jak wasze dzieciaczki dostają antybiotyk,to w syropie czy już w tabletkach?Bo Zuza juz 2-gi raz dostała w tabletkach.
Kapik mi teraz nie choruje ale nie połknąłby tabletki - nie ma mowy ....

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

07 paź 2009, 22:40

Witam mamusie,mój syn Paweł ma 8 lat (2001r),ale chodzi do 1 klasy bo dwa razy był w zerówce,jest chory na cukrzycę od 5 lat

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 paź 2009, 09:57

Hej :-)
Zaglądam i ja po dłuższej nieobecności :ico_wstydzioch:

no mój Radek 3 klase zaczął od bójek z kolegami :ico_szoking: Normalnie jakaś energia go chyba opętała po wakacjach :ico_zly:
Z nauką nie ma kompletnie problemów ale za to w zachowaniu... masakra :ico_zly:
Kontynuujemy spotkania u psycholożki, wprowadziliśmy szczególowy plan dnia, który musze stwierdzić znacznie ułatwia trzymanioe Radka w ryzach :ico_brawa_01:

Widzę, że piszecie o komunii :-) My już mamy to za sobą i nie było tak źle. U nas dzieci zaliczały dwie modlitwy w miesiącu i to ma religii a w sumie mieliśmy tylko trzy spotkania przed komunią, no i dwie próby w tygodniu przed komunią :-)
Ja oceniam u nas organizację na 5+ bez zbytniego zamieszania a wszystko dopięte na ostatni guzik :-D
A Zuza od wczoraj chora,dzwonili ze szkoły,że ma temp. i skończyło się anginą i antybiotykiem.
No u mnie młodsza pociecha właśnie skończyła antybiotyk na anginę, wogóle sporo osób choruje teraz właśnie na anginę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-10-08, 10:10 ]
szczęśliwa mama, Witaj :-)

Awatar użytkownika
szczęśliwa mama
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 07 paź 2009, 20:04

08 paź 2009, 13:46

Witaj Aga 0406.
No mój synek Paweł nie pójdzie w 2010r do komunii ,więc mam narazie jeszcze spokój,ale uczymy się z religii modlitw

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość