Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 sie 2007, 21:01

Ok kobitki poczytam was jutro ha ha. Dziękuję za życzonka a teraz będziemy świętować :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 sie 2007, 21:13

Ej...no co Wy robicie???że Was nie ma? macie małe dzieci czy jak??? :-D
Ja po kolacji...cukinia panierowana...posmażyłam troszkę, potem usiadłam do jedzenia i J objął stery...w sumie to patelnię...no i przypalił...a potem spalił ostatnią porcję!!! i :ico_zly: że to moja wina...ech...
Potem szybkie kąpanko Hani...już taka głodna...niby....to zrobiłam jej 120ml...i tak się ładnie zapowiadało, ale zjadła 60 i ryk...i śpi...kuźwa...znów będę ją przed snem dokarmiać... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A rano o 7musimy już jechać do tego okulisty...więc o 6na nogach...A oko jak na złość dziś nie ropieje w ogóle... :-D
Dobrej nocki...muszę ogarnąć chaos wieczorny, bo jutro znów goście!!! :ico_zly: niby przejazdem tylko, ale zawsze...wrrrr....
buziaki i do juterka! oby było lepiej...

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

27 sie 2007, 21:15

hejki :-D
qrde ale się rozpisałyście normalnie na jeden dzień Was zostawić nie można!!! :ico_nienie:

kamizela - wszystkiego naj!!!! :ico_brawa_01: ja to nawet zapomniałam Wam napisać, że w piątek mieliśmy 5tą rocznicę :-D rety ale ten czas leci :ico_olaboga:

Gosia pokazałam mężowi fryzurkę do akcepatacji :ico_oczko: :ico_haha_01: (oczywiście żart) no i reakcja: "ALE LASKA" :-D :-D :-D

zborra, :-D się uśmiałam z Haniuli :ico_brawa_01: a ten drugi filmik też niezły hihihii - chociaż mąż oczywiście musiał mi zaraz zdradzić sekretne kulisy powstawania tego dzieła :ico_zly: :ico_oczko: hehehehe i czar prysł......

a moja Iga je ostatnio ok 5 minut i już :ico_szoking: ale nie wygląda na głodną :ico_noniewiem:
tylko, że ona jakoś okropnie nieregularnie je, jednego dnia śpi 4 godz i ma przerwy w jedzeniu po 4-5 godzin a drugiego odrabia straty :ico_oczko: i je co 1-2-3 godz. :ico_olaboga: i nie śpi prawie wcale..... bez sensu....

Ewcik fajne zdjęcia :ico_brawa_01: i park :-D co do spania to zapytaj lekarza bo podobno jak dziecko za dużo śpi to też nie dobrze :ico_noniewiem: ale może ona po prostu taki śpioszek jest :-) no właśnie a ja się zastanawiałam kiedy Ty robisz te wszystkie porządki, bo ja to muszę cały dzień córcię zabawiać i nici ze sprzątania a tu proszę - spioszka masz :-D :ico_brawa_01:

pozdrówki dla wszystkich :516:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 06:44

Anza ukryłaś przed nami takie święto???????????????

W takim razie spóźnione, ale płynące prosto z serca wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 sie 2007, 08:57

dobry dobry wszystkim :-D u nas noc przespana o dziwo :-D do 4.30 - młody zasnął - ale ja nie mogłam - bo o 5 obudzić Dużego ..bo jechał na potkanie do Starogardu ...i juz zasnąć ciężko było .. ja wcinam śniadanko , młody krzyczy - jak to z rana ...do zwierzątek ...u nas pogoda kiepska ..ale na spacer chyba wylecimy ..bo w domu to ja oszaleje cały dzień sama

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 sie 2007, 09:18

Obrazek

Sikoreczko z okazji Twoich urodzin
Obrazek

i od Twojej synowej :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 sie 2007, 10:17 przez Ewcik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 09:38

Ups ja nie wiedziałam, że któraś z was ma urodzinki...

Sikoreczko wszystkiego naj naj najlepszego :ico_tort:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 sie 2007, 10:00

czesc wszystkim ........
co tam słychac ??
u nas w koncu słonce .... :)

[ Dodano: 2007-08-28, 10:05 ]
Sikora :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :509:

[ Dodano: 2007-08-28, 10:09 ]
a tak w ogole to wczoraj telefon mi sie popsoł i od 17 bez netu ...... ale jakos przezyłam .....

[ Dodano: 2007-08-28, 10:10 ]
No i Glizdunia pozdrawia i tęskni .......

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 sie 2007, 10:11

SIKORKA
Obrazek

STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2007, 10:18

Dzień dobry...3bobry! :-D

Kochana Kasiu! dużo zdrówka i cierpliwości (choć tego masz tyle, że możesz i nas obdzielić...), żeby dzieci rosły zdrowo, grzecznie....żeby miłość do Sikora tylko rosła i rosła!!! no i może małej córeczki? :ico_oczko:
Obrazek

Gosia to się wyspałaś!!! :ico_szoking:

U nas dobrze, aż dziwne...Hanię nakarmiłam w śpiku po 23 i spała do 6!!! musiałam ją jeszcze pół godziny przetrzymać, żeby u lekarza jazdy nie było! przed 8byliśmy...ludzi masa...J twierdził, że nie musimy się rejestrować, bo tak mu niby powiedzieli...Ale jak już prawie mieliśmy wchodzić, to okazało się że trzeba rejestrować! :ico_zly: i znów czekanie w kolejce...Hania nad wyraz spokojna, leżała na krześle i się cieszyła...no, po czasie to już zaczynała się niecierpliwić...no i głodna się zrobiła...więc ja już spacery po holu i mruczenie do uszka...Ludzie nam mówią, że przecież my bez kolejki wchodzimy, no to ja już gotowa pod drzwiami prawie a przed nami wstaje młody gość i pyta J, czy może wejść na chwilę po podpis bo coś tam... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: A najlepsze to, że J go przepuścił!!! :wpale: myślałam, że go tam zjem!!! i już przy ludziach :561: bo normalnie....dzieciak głodny, już popłakuje a ten debil będzie przepuszczał w kolejce, skoro mieliśmy wejść bez kolejki!!! :ico_zly:
Okulistka jakaś nadęta młoda baba! nawet rąk nie umyła i grzebie Hani przy oku :ico_nienie: no i pokazała masaż...za 10dni jak nie przejdzie to mamy zabieg w znieczuleniu :ico_olaboga: chyba się nie zgodzę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Muszę się poradzić innego okulisty, czy nie można jakoś tego obejść...no bo jak?mam się zgodzić na zabieg???jakoś to do mnie nie przemawia...będę teraz szukać innego wyjścia...no i masować to nieszczęsne oko...

Ok, młoda już się wierci...troszkę ją znów przetrzymam z żarciem, to może więcej zje...bo już mnie przeraża z tą ilością mleczka...A po południu może pójdę ją zważyć, bo moja waga ciągle coś innego pokazuje...
Ok, miłego dnia, zajrzę później

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość