Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2011, 10:55

Fintifluszka, mniam a co to za rurki???smaka narobiłaś :ico_nienie:

NowaSejana, jak nóżki Marcelinki???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 paź 2011, 11:30

rurki stad
link usunięty przez obsługę forum
specjalnie kupilam ostatnio osprzet :ico_oczko:

w ogole serdecznie polecam stronke z linku z rurkami-Dorota jest super babka i piecze niesamowicie, jej czytelnicy zrobili z niej gwiazde, bo zdobywala nagrody na najlepszy blog (sama tez glosowalam) i w koncu wydala ksiazke z wlasnymi wypiekami, 90% ciast ktore pieke sa od niej z bloga, zawsze wychdza swietnie i smaczne :ico_sorki:

krwawie jakos od rana, nie wiem czy to te moje hormony popierdzielone, czy miesiaczka, juz raz tak mialam, ale nie minely nawet te 4 tygodnie jeszcze, zalediw ejakies 20 dni :ico_noniewiem: zwariowac mozna...
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 13:30 przez Fintifluszka, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 paź 2011, 11:30

ten depozyt do przedszkola na zlotowki to 3075zl :ico_szoking: sporo nie ...???

pprezdszkole tu wyglad roznie to ktore jest dla mnie najblizej od stacji....jets takie srednie wg mnie...grupa maluszkow chyba do 12 dzieci...potem czym starsze tym wieksze te grupy...ale jakos takie dla mnie (z szajba na czystosc) brudne bylo...i dzieciaczki ze 2 zasmarkane byly ...i te babki opiekunki takie jakies srednio sympatyczne....
to ktore mi sie najbardziej podobalo jest najdalej od stacji(ale teraz tak sobie mysle ze nie chce pracowac w centrum i dojezdzac pociagiem tylko tu w okolicy jesli sie uda)wiec dalabym rade ....chociaz to prawie 30 minut spacer z wozkiem i 30 spowrotem do stacji :ico_sorki: ale bylo milo i w dosc czysto menagerka przesympatyczna (wogole chyba przez rodzine prowdzone)a opiekunki ...mozebne ale te znie pialabym z zachwytu ...ale zrobilo na mnie najlepsze wrazenie...

a i tak teraz prowadze rozmowy z 4 niankami w okolicy ...bo teraz najpierw sprawdzam dystans.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2011, 11:37

Fintifluszka, ja mam podobnie,1 raz plamiłam w lipcu,myślałąm że @ ,ale przeszło,i istatnio znowu to samo,znowu plamienie,i znów przeszło,mi się wydaje że jak mam dłuższe przerwy w karmieniu cycem to się tak dzieje ,ale sama nie wiem
a blog dodałam do ulubionych i napewno skorzystam :ico_sorki:
tabogucka,?? :ico_nienie: faktycznie dużo.,...

[ Dodano: 05-10-2011, 11:39 ]
lece po małego do szkoły :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 05 paź 2011, 13:31 przez aga216, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 paź 2011, 11:58

aga216, śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, tak, wczoraj wieczorem. Niestety potwierdził,że to z alergii i astmy ta chrypka, taki kaszel napadowy i katar ale kaszel mokry jest przez gardło,bo ma czerwone i troszkę ropnych nalotów. Na razie przepisał leki typowe na astmę i alergię i syrop wykrztuśny, dziś jej podam, zobaczymy czy pomogą, mam nadzieję,że tak. A po 3 dniach mamy do niego zadzwonić i powiedzieć czy jest poprawa,bo jeśli nie to będziemy musiały do naszego lekarza iść po antybiotyk :ico_olaboga:
Leków znów masę musi biedna przyjmować ale mam nadzieję,że pomogą.
Byliśmy z Martynką i przy okazji pokazałam mu te jej plamy szorstkie i powiedział,że to najprawdopodobniej alergia na białko,bo ma w zgięciach łokci, kolan, za uszkami, na pleckach, brzuszku, pod paszkami i w koło ust :ico_olaboga: i mam bardzo uważać co jem i co jej daje :ico_olaboga:
Przepisał Karolci maść na zmiany alergiczne i mam spróbować posmarować jakąś plamkę Martynki i sprawdzić czy zejdzie. W listopadzie mamy kolejną wizytę i powiedział,że też Martynkę obejrzy,bo będzie trzeba pilnować,żeby i u niej się astma nie rozwinęła :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Fintifluszka, mmm ale smaka narobiłaś :-D tak jak [g]aga[/b] już sobie zapisałam stronkę w ulubionych i na pewno skorzystam :-D

tabogucka, o kurcze to faktycznie dużo :ico_noniewiem:
Ciężki wybór przed Tobą :ico_pocieszyciel:
Daj znać jak tam rozmowy z niańkami :-)

Fintifluszka, aga216, ja jeszcze nie miałam okresu i mam nadzieję,że jeszcze długo go nie będzie :ico_sorki:

Dziś Karolinkę zaprowadziłam do przedszkola rano,bo zaraz po śniadanku miał przyjechać fotograf, przebierać dzieci i robić im zdjęcia, więc nie chciałam,żeby jej przepadły. Idę nakarmić moja głodomorrę i idziemy po nią :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 paź 2011, 12:44

hej ja też z :ico_kawa:

nocka srednia, Mały się budził, do tego choróbsko mnie łapie jakieś :ico_sorki:

Dobrusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7 miesięcy Witka :)

aga216 , super zdjęcia :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka, rurki wyglądają smakowicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
krwawie jakos od rana, nie wiem czy to te moje hormony popierdzielone, czy miesiaczka, juz raz tak mialam, ale nie minely nawet te 4 tygodnie jeszcze, zalediw ejakies 20 dni :ico_noniewiem: zwariowac mozna...
no ja też właśnie ostatnio miałam to "plamienie pomiędzy okresem (który się spóźnił 2 tygodnie..).. nie wiem dlaczego, będę robić badania jak znajdę chwilę czasu :ico_sorki:
ten depozyt do przedszkola na zlotowki to 3075zl
strasznie dużo :ico_szoking:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 paź 2011, 12:56

NowaSejana, jak nóżki Marcelinki???
nie wiem.. jeszcze mamy 2 rehabilitacje, wiec za jakis tydzien wybiore sie do ortopedy i wtedy sie dowiem co i jak...
Fintifluszka, rurki pewnie pycha... mi sie niestety piekarnik zepsul :ico_olaboga:
Aniaaa, a skad ta astma sie bierze?? bo zauwazylam, ze coraz wiecej dzieciaczkow ja ma :ico_olaboga:

[ Dodano: 05-10-2011, 12:56 ]
tabogucka, ten depozyt ogromny :ico_szoking: a po co to wlasciwie jest??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 paź 2011, 13:18

no ten depozyt to masakra...a i tak nie jestem zadowolona z tego przedszkola wiec teraz mysle ze moze to najdalsze ale najlepsze wg mnie i tam jest £250 depozytu na zlotowki 1281zl wiec w porownaniu z tamtym to ogromna roznica....
i mozemy malego tylko na 2i5 dnia zapisac bo to drozsze nie robi polowek wiec cale 3 dni by byly ...

ah i jedna z nianiek jest 5minut od domu :ico_brawa_01: ...ale £6funtow za godzine bierze ale jesli zrobimy 2i 5 dnia to bedzie tez okey...i taniej niz to przedszkole bez polowek z ogromnym depozytem...
sorry ze tak marudze o tym ale to wazna decyzja i chetnie wyslucham waszych za i przeciw zanim podejme ostateczna decyzje :ico_sorki:

[ Dodano: 05-10-2011, 14:01 ]
en depozyt ogromny :ico_szoking: a po co to wlasciwie jest??
zeby ci uprzejmie miejesce trzymali dla dziecia :ico_puknij:


dobra wiadomosc ...przed chwila gadalm z sasiadka z dolu (mama7latka) i okazalo sie ze zna ta nianke ktora tak blisko nas mieszka i bardzo ja chwali i nawet jej syn byl u niej raz :ico_brawa_01: a ta nainka jest mama 4 letniego chlopczyka i podobno ma fantastyczne warunki w domu ...caly jeden pokoj przeznaczony na bawialnie :-D :ico_brawa_01: :-D

takze trzymajcie kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ah dziec mi usnal w domu a dla niego to dziwne ...ja bym chciala na spacerek ale nie bede go budzic....

zla wiadomosc ...chyba bede chora ...gardlo drapie mnie niemilosiernie i nos zapchany...ale bez kataru jeszcze...hmmm....



widze ze obsluga forum powycinala co niektore kawalki...np ten o rurkach...ja naszczescie zdazylam tez wpisac do ulubionych :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 paź 2011, 14:28

zeby ci uprzejmie miejesce trzymali dla dziecia :ico_puknij:
:ico_puknij: :ico_puknij: glupota :ico_puknij: :ico_puknij:
tabogucka, ja bym chyba jednak stawiala na ta nianie obok Ciebie, mialam wlasnie zapytac czy znasz jakies opinie na jej temat, ale skoro sasiadka ja chwali to ja bym wolala nianie niz przedszkole, depozytu zadnego placic nie musisz, a jesli cenowo jest ok w porownaniu z przedszkolem to super.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 paź 2011, 14:35

NowaSejana, astma u Karolki rozwinęła się z silnej nie leczonej alergii :cry: Jak skończy 5 lat to prawdopodobnie zaczniemy odczulanie,bo ma bardzo silną alergię na roztocza,a z tym zawsze ma styczność. Od 3 do 5 lat trwa takie odczulanie.
Jest nadzieja,że wyrośnie z astmy ale dopiero ok. 12 roku życia podobno jeśli leczenie będzie dobrze szło :ico_sorki:

tabogucka, jeśli Tobie się nie podoba przedszkole to nawet się nie zastanawiaj, tylko od razu skreślaj z listy.
Fajnie,że jedna niańka tak blisko jest i sąsiadka sobie ją chwali. Pogadaj z nią, zobacz jakie ma warunki, czy jest sympatyczna i dogadana. Jeśli na tak krótko chcecie Szymusia zostawiać to może lepsza ta niańka by była.
Daj znać jak już zrobisz rozeznanie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości