Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 lip 2010, 11:52

zuzab, oszczedzaj sie :ico_nienie: I rowniez za Twoj 9 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bcian, za 33 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

27 lip 2010, 12:28

Bcian , Zuzab :ico_brawa_01: za wasze tygodnie i okienka
Zuzab oszczedzaj sie , chociaz te 2 tygodnie wytrzymaj :-)
mnie cos boli glowa 2 dzien, w nocy budze sie 4 razy do wc, nie moge znalesc sobie miejsca , cos mo nie sluzy ta koncowka ciazy, poza tym mam brzuch napiety, vhyba rosnie bo codziennie ciezej mi sie chodzi

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

27 lip 2010, 14:03

hej
Basiu, zuzab, za wasz ostatni miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja juz mam dosc tej diety, dzis sie :ico_zly: i zjadłam kawałek tego serniczka od joli, a zrobilam z połowy porcji, no i jeszcze upiekłam małą drożdzówkę z owocami, niestety, siostrzenice nia pogardziły, bo one zadnych owoców nie jedzą :ico_puknij:
A, goscie moi pojechali i znowu jestesmy z bianka same, tez mam wszystkiego dosc i w ogóle płakac mi się chce, ze nie wspomnę o takim strasznym zmęczeniu...

jolaaa.81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 23 lip 2010, 17:59

27 lip 2010, 14:10

hej wszystkim
widze że nie ja tylko nie mam dziś siły :ico_olaboga: nic mi się nie chce :ico_sorki:
rano po dentyście zajechałam na "króciutkie" zakupy i w sumie znowu nic nie kupiłam, nie wiem jak ja sie skompletuje :ico_olaboga: a czasu coraz mniej, a to chodzenie po sklepie mnie wykończyło...

sylwia78 ale mi ślinka pociekła jak o tej drożdżówce przeczytałam to jest to czego mi najbardziej brakuje na tej diecie :ico_sorki: bo to moje ulubione śniadanko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-07-27, 14:15 ]
Dona i jak cukier po serniku, bo ja go zjadłam dziś całkiem sporo i jak zwykle 108 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przyzwyczaiłam sie do wypieków bez cukru, nawet mąż się przyzwyczaił tylko je z cukrem pudrem albo startą czekoladą tak jak dziś :ico_haha_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

27 lip 2010, 14:39

hej

no ja widze ze ty zuza ma dokladnie takie zalecena jak ja hahaha
tez lekarz kazal mi przyjsc na wizyte 4 sierpnia i powiedzil ze pewnie wtedy zdecyduje juz o zakonczeniu ciazy jak oczywiscie do tego czasu nie urodze :ico_szoking: bo przy tym rozwarciu i slurczach wystarczy przebic pecherz plodowy i juz bedzie oki, tez mi obiecal ze nie przenosze ciazy.

dziewczyny za wasze okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: dzielnie sie trzymacie i wytrzymac jeszcze troche i juz bedzie po wszystkim, ja tez mam juz tego serdecznie dosyc, codziennie cos mi dolega nie ma dnia luzu. dobrze ze chociaz zuza grzeczna, kapie sie wlasnie na "sucho" w basenie.
milego dnia

czekam na wiesci od ginekologamadzens,
zuza to twoja coreczka wazy tyle samo co moj synek :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

27 lip 2010, 15:54

zuza to twoja coreczka wazy tyle samo co moj synek :ico_oczko: :-D
no przecież nawet termin mamy podobny :-D

a ja się wybieram na szkołę rodzenia na 17 wpadnę wieczorem albo jutro z samego rana :ico_haha_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

27 lip 2010, 16:33

A ja sie nudzę,byłam na spacerku u meża w pracy ale włascicieli nie było i nie miałam z kim pogadać a mąż już skończył pracę więc wróciliśmy do domu,dzieciaki na podwórku

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

27 lip 2010, 16:59

Dona i jak cukier po serniku
ja miałam 117, ale to peewnie dlatehgo,ze była ta drożdzówka.
jola, a co robisz, by miec nizszy cukier na czczo?

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

27 lip 2010, 18:19

Juz po wizycie. Zadnych rewelacji, bo nie zrobil mi usg :ico_noniewiem: A ja nonono nic nie mowilam :ico_sorki: Termin sie nic nie zmienil. Szyjka tez bez zmian. Przytylam niecale kilo :-) Jak zwykle podaczas badania serduszka nie mogl znalesc. Znow sie maly schowal :-D Pytala sie mnie czy mam juz skurcze takie typowe do porodu-raczej nie. No i mam wizyte za 2 tygodnie jak zdaze jeszcze :-) A i juz wzielam zaswiadczenie o becikowe, bo pozniej nie chce mi sie latac po to :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

27 lip 2010, 18:25

Madzens fajnie ze wizyta na +
ja ma za miesiac wizyte(teraz za 3 tygodnie)bo lekarz powiedzial ,ze skoro nic sie nie dzieje to nie ma sensu mnie ciagac
kurcze dziewczyny czy wam tez tak siara leci,ja mam ciagle makra koszulke , jak nie z jednej piersi to z drugiej leci, Sebo sie nabija ,ze wiecej na wkladki laktacyjne wydamy niz na pampersy dla dziecka wydamy
musze isc do sklepu po karme dla kota ale mam takiego lenia ,ze nie wiem czy dojde

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość