małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

10 gru 2007, 19:09

Aagaa, moja mamcia miała do wyboru: głowa małego albo moja i wybrała moją, zapewne dlatego że większa :ico_haha_01: a bardziej oddalić się nie mogła, boby na ołtarz weszła :ico_haha_01: Dzięki :-)

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

10 gru 2007, 19:18

:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-12-10, 18:24 ]
a widzialyscie te 4raczki smiechaczki na http://youtube.com/watch?v=x3Rw_3ky-uo ja plakalam ze smiechu :ico_brawa_01: :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 gru 2007, 21:16

A my mamy juz choinke :ico_brawa_01: Mala patrzyla wielkimi oczami co to takiego :ico_szoking: :ico_szoking: I chciala odrazu poprobowac naturalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale mala gapcia z niej na drugi rok to bedzie siedziala pod choinka i bedzie szukac prezentow :-D
Aagaa to swieta na obczyznie?
My na obczyznie ale juz nie pierwszy raz i zapraszamy znajomych wiec nie jest zle choc brak najblizszych :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-10, 20:17 ]
Dobra ide pod prysznic bo padam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

10 gru 2007, 22:02

Hej kobietki! Witam po niedzieli .Dzis miałam pracowity dzien i wrocilam z pracy dopiero godzine temu.Wiec siedze i czytam i przyznaje ze przeszla mi taka mysl przez glowe jak Joannie zeby juz teraz ubrac choinke
joanna1111 pisze:A my mamy juz choinke Mala patrzyla wielkimi oczami co to takiego
zeby maluszek mogl sie napatrzec . :512:
Wszystkie pisza o coreczce sosim niestety nie widzialam zdjecia cos wcina .
Ale pochwale sie wyczynami mojego Grzesia od kilku dni prezy sie i wygina jak banan nie wiedzialam o co mu chodzi az do dzis kiedy polozylam go na brzuszku :ico_szoking: maluch obrocil sie na plecki ALE BYŁAM DUMNA!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 gru 2007, 22:16

moniw wielkie brawa dla Grzesia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no ja z choinką muszę się jeszcze wstrzymać.....chociaż już bym chciała mieć nastrój świąteczny... :ico_oczko:
w środę przychodzi pan do prania dywanów, muszę jeszcze okienka poprzecierać i czyste firaneczki zawiesić...

a co do choinek to macie sztuczne czy może będziecie mieć żywe iglaki? :ico_haha_01:
pytam, bo ja się zastanawiam nad żywą choinką...do tej pory co roku mieliśmy sztuczną :ico_haha_01:

a to mój dzisiejszy zakup dla Mileny... na święta... http://www.allegro.pl/item279012485_now ... ar_68.html

małolata
fajne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 gru 2007, 23:17

Madziu Kubuś i Ty ślicznie wyglądaliście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moniw brawa dla Grzesia za te gimnastyki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu prześliczna sukieneczka, Milenka jak zawsze będzie pięknie wyglądać mała modnisia :-D

Sosim śliczny avatarek :ico_oczko:

Moja pannica śpiocha sobie a ja korzystam z okazji i skrobie do was :ico_oczko:
Jutro jedziemy do urzędu pracy a później do mojego braciszka tyle już go nie widziałam że hoho :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 gru 2007, 23:36

Kingus jaka śliczna Mikołajka z naszej Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ślicznie wygląda!!!

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

11 gru 2007, 09:24

Ale wiecie co tam ogladam te zdjomtka wszystkie i te nasze dzieci sa superasne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Najfajniejsze na swiecie i wpadlam na pomysl ze moze bysmy zamowily takie bodziaki dla naszych maluchow z imieniem i napisem Dzieciaki Lipcowek albo Najfajniejszy Lipcowy team albo jakis inny! Co myslicie? Na allegro takie bodziaki kosztuja chyba ok 20 zl :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 gru 2007, 10:31

Hej,hej
A my na nogach od 8 :ico_noniewiem: Jechal jakis debil i wlaczyl syreny :ico_zly: Bo mieszkamy niedaleko strazy :ico_zly: No i mala mi sie obudzila.
My mamy choinke zywa jak co roku.Pachnie w calym domu lasem :-D A Juli nadal patrzy na choinke jak na przybysza z kosmosu :ico_szoking: :ico_szoking: I ciagle chce poprobowac jak smakuje a tu mama nie daje :ico_oczko:
Kinga ale Eliza ladna Mikolajowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mowin brawa dla Grzesia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zrobil mamie taki prezent za ciezka prawe nie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aagaa ja nie mam nic przeciwko :ico_nienie:
A jak wyszla Wam pierniczki dziewczyny?Czy juz probowaliscie robic?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 gru 2007, 11:15

dzien dobry z rana :-D u nas dziś pogoda pod zdechłym azorkiem, czyli ani słoneczka ani śniegu brak :ico_noniewiem: a mój biedny mezulek dzis do pracy na nóżach musiał iść bo nam się autko posypało i niedosc ze juz budżcik nadszarpniety to jeszcze 800 zł trzeba bedzie na naprawe dać :ico_olaboga: no cóz zrobic na nogach sie juz raczej nie da chodzić :-D

Małotalto foteczki super, ale ten twój synek ma bujną czuprynke :-D

Agus fajne takie zabawy z pierniczkami, ja już tez się nie mogę doczekac kiedy bedze sobie razem z Pawełekiem robic pierniczki, a choinkę to zawsze można jakąś z lasu wykosic :-D .
A te bodziaki to super pomysł, ja już tam zamawiałam z napisem wykapany tata i super wyszło :-D

Joasiu ale zazdroszcze ci tej choineczki, mi to tatuś pozwoli dopiero dzien przed wigilia ubrac, :ico_noniewiem: kurcze czasami to tak fajnie samemu mieszkac, bo sobie można wszystko robic po swojemu, ale na razie to ja jeszcze w totolotka nie wygrałam wiec marne szanse.
A ja już się boje co będzie jak mój maluch zobaczy choinke bo mamy taka 2 metrowa ubrana na złoto-niebiesko i z 500 sztuk zaróweczek wiec będzie ja z daleka widać,

Moniw brawa :ico_brawa_01: dla Grzesia za nowy wyczyn

Oj Violu ty to szalejesz z tymi sukieneczkami :-D ty moze zacznij mi odkładac gdzies to walizeczki te sukienusie jak się doczekam córeczki to sie do ciebie zgłosze :-D
My to też mamy zawsze sztuczną choineczkę ale tez mi się marzy na żywą, ale w tym roku raczej się nie doczekamy bo krucho z kasa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość