Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 mar 2009, 23:13

WITAJ Martus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oj dlugo Cie nie bylo!!!!!Nareszcie wrocilas :ico_sorki:
Musze Was doczytac dziewczynki bo nie mialam ostatnio natchnienia na pisanie,caly czas chodzi mi po glowie smierc Hanusi,kompletnie nie moge przestac o tym myslec :ico_olaboga:
Za to moja Natalka spi juz cale noce i ja jestem przeszczesliwa.Idzie spac tak o 20 i wstaje o 7 rano ,ja oczywiscie budze sie co kilka godzin i zagladam czy oddycha,ale na tym sie konczy moje nia nocne zajmowanie.Zeszlismy do 3 butelek mleka na dobe,to bardzo malutko,polozna powiedziala mi ze jezeli bedzie jadla mniej niz 480 ml na dobe mam przejsc na mleko nastepne.Natalka wcina miesko i warzywa duzo chetniej niz mleko,co zrobic :ico_noniewiem:
Zdazylam zobaczyc zdjecie Ericzka :ico_brawa_01: Matko on sliczny jak dziewuszka,a nasza Weronisia jaka cuna,no przepiekna,Nina jaka madra dziewczynka rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Martus czekamy na aktualne zdjecie Igolka :ico_sorki: Jeszcze nie obejrzalam filikow Ninusi,ale nadrobie jutro :ico_sorki:
Moja Natalka malo ze sie przekreca to robi fikolki przez ramie z brzucha na plecy.Musze jej tak polnowac,ze szok,minuta nieuwagi i spada z lozka :ico_olaboga: Tez bede z nia miala urwanie d*** :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-14, 22:18 ]
yoanna nie wytrzymalam i obejrzalam dzis!Bravo :ico_brawa_01: Ona naprawde zaraz Ci zacznie raczkowac :ico_brawa_01: niesamowita jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 10:15

witamy z rana.,... :ico_kawa:
nocka standarcik....co chwile cycowanie :ico_noniewiem:
dzis jedziemy na wycieczke :ico_brawa_01: sliczna pogoda z rana :ico_brawa_01:
milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 mar 2009, 10:52

Hej dziewczynki ja mialam urwanie glowy w nocy kacperek chorutki katar taki że szok więc czuwanie czy oddych i odciąganie gilków co chwile, wogle poszedl spać o 20 i obudzil się ok. 21:30 :ico_noniewiem: a my akurat w trakcie miłego wieczorku :ico_wstydzioch: i nonono :ico_haha_01:

mart świetnie wyglądacie z igolkiem na zdjęciu :ico_brawa_01: milej wycieczki :-)

A my dziś nic zadnych planów milego dzionka :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 11:01

Adia dzo zdrowka dla Kacperka :ico_sorki:
poszedl spać o 20 i obudzil się ok. 21:30 a my akurat w trakcie miłego wieczorku
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no niestety kochana obowiazki wzywaja :ico_haha_01: :ico_haha_01:
caly czas chodzi mi po glowie smierc Hanusi,kompletnie nie moge przestac o tym myslec
ja dopiero teraz przeczytalam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: boze jak to sie stalo :ico_placzek: to takie niesprawiedliwe[*]

[ Dodano: 2009-03-15, 10:02 ]
mart świetnie wyglądacie z igolkiem na zdjęciu milej wycieczki
dzieki :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 mar 2009, 11:48

kurde a mi normalni nina dzis zeszla zlozka :/ chyba nie spadla bo nie plakala, a ja polozylam ja k0olo siebie, postawilam poduszki, przy0sunelam zlawe zeby0 trz0ymala poduszki i po chwili slysze marudzenie p0atrze nie ma jej na lozku masakra jaki strach!! no i lezy na ziemi :O chyba nic jej sie nie stalo bo wzielam ja na rece i usmiechnieta no i nie mogla spasc musiala sie zsunac bo poduszki byly prawie nie rozsuniete :O chcialabym zobaczyc co to bylo i czy nie bolalo - ale nie bylo stuku, huku i placzu... wiec tym sie pocieszam - no i jakiess 3cm nad ziemia wiec nie wiem co ona narobila :O ale juz nawet poduszki wielkie i ciezkie jej nie chronia :O

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

15 mar 2009, 19:00

moim zdaniem nie masz sie co denerwowc na maxa 2tyg i bedzie sie kulac zobaczysz kazde dziecko w swoim czasie
Dzięki mam nadzieje że to nastąpi, bo jak czytam i oglądam te srajdki, które tak fikają to sie zastaawiam co jest grane :ico_noniewiem:
Hej dziewczynki ja mialam urwanie glowy w nocy kacperek chorutki katar taki że szok więc czuwanie
Zdrówka dla Kacperka bidulek, katar upierdliwy u takiego maluszka
kurde a mi normalni nina dzis zeszla zlozka
:ico_szoking: No niezła agentka, musiałaś sie najeść strachu! Ale myśle ze jak nie płakała to nic jej sie nie stało
zapomnialam dodac ze kamienieje przed kamera wiec pierwsze sekundy sie nie rusza :D
moja ma tak samo, juz nawet sie smieję ze modelki to z niej nie bedzie. :-D
mmarta81 ładnie wyglądasz i malutka śliczniusia
Pokaze Wam zatem co moja mala wyprawia -
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 mar 2009, 19:15

Czesc dziewczyny :) u nas dzien ciezki. Bylismy u rodziny mojego M. Wszyscy sie zachwycali Nina i ostroznie ja nosili zeby nie uszkodzic :) ona sie cieszyla tylko tesciowa troche nia wywija na wszystkie strony - ale co zrobic, mnie nie poslucha, wiec po prostu bede jej unikac. Moj M nie chce ze mna rozmawiac na ten temat bo twierdzi ze jestem uprzedzona :/ wiec juz w sumie koncze kwestie i mam zamiar spotykac ja jak najrzdziej, zeby przypadkiem kiedys nie upuscila przy tym podrzucaniu jej przez przypadek :/ przezorny zawsze bezpieczny!

Musialam skrocic troche :P
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 23:24 przez yoanna, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 19:16

mmarta81 ładnie wyglądasz i malutka śliczniusia
dziekuje bardzo ale niestety jeszcze mi SPORO!!!!!! zostalo kilogramow :ico_olaboga:
my po wycieczce i po grilku objedzona Igol wariowal z tatusiem i dotykal wszystkie krzaki :ico_haha_01: idzemy sie pobawic :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 mar 2009, 20:07

Witam!Marta-super wygladacie dziewczyny :ico_brawa_01: My tez po wycieczce,ale ja malo nie umre taka jestem chora,mysle ze na dniach to samo czeka Natalke :ico_placzek: To nieuniknione,ja ledwo na oczy widze,a ona caly czas ze mna :ico_placzek:
adia zdrowka dla naszego Kacperka,taka chyba kurde poraze wszyscy choruja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 mar 2009, 20:29

miszka, kurcze oby na małą nie przeszło :ico_sorki: Kacper trzyma ię dzielnie biedny tylko spac nie moze tak meczy go katarek my jutro do szpitala na badania pamietacie jak pisalam o jego siurku , mam nadzieje ze obedzie sie bez zabiegu i wszystko jest dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość