karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 lut 2011, 12:23

jajka czym faszerowałaś? bo mi coś pieczarki chodzą po głowie
dokłądniepieczarkami smazonymi z cebulką,a potem zmieszanymi z żółtkiemz tych ugotowanych jejek i na góre majonez,ale wcinali wszyscy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 lut 2011, 15:36

ale narobiłyście mi smaka na te jaja :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

:ico_tort: i od nas za 10 m-cy :-D

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

23 lut 2011, 21:57

witam wieczorem
czyli o czasie gdy wreszcie mogę coś napisać, choć czeka mnie jeszcze sporo zmywania i dwa prania do poprasowania...
dżizas
czy tak już będzie przez kolejne 18 lat czy dłużej? :ico_oczko:
a wy śpicie czy się przeniosłyście na roczniaki? Zaglądałam tam, ale chyba was tam za bardzo nie ma...
Ech
U nas zima na całego. Tymek łobuzuje jak szalony, świetnie układa klocki, pokazuje niektóre zwierzaki w książeczce, robi pa pa, ale nie powie ani słowa - oprócz mama, tata, baba, niania. Ale przecież jeszcze ma czas! :-D Dzisiaj zaczęłam mu dawać mleko nan - bo do tej pory na Nutramigenie był - oczywiście po 1 łyżeczce do każdej porcji i tak przez tydzień, potem jakby co zwiększymy...Boję się, chciałabym żeby już nie miał tej skazy...ale co ma być to będzie damy radę...
Buziaki dla wszystkich!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 lut 2011, 22:30

hej!

tibby, :ico_tort: spóźnione, ale do tego szczery całusek!
hormiga, kochana....tak już będzie do końca...i nie licz na to, że odpoczniesz na emeryturze...bo albo jej nie dożyjemy- tfu tfu, albo nie wypracujemy!, albo będziemy niańczyć wnuki! :-D
ja mam 2dzieci, pracę i daję na razie radę....ledwo ledwo, ale daję...
dziś np wstaliśmy przed 7, ubrałam Toma, Hankę, wyczesałam i wyprawiłam do p-la, w międzyczasie musiałam się ogarnąć, bo Tom wariuje od zęba i łazi z rykiem za mną cały dzień!!! więc jem w biegu i sikam w biegu....jak spał, to ja sprzątałam, albo prasowałam...chwilę pogadałam z mamą, rzuciłam okiem w net...i po 14 do pracy...wróciłam po 19, Tom spał, Hankę J. usypiał, więc nawet ich nie zobaczyłam już :ico_placzek: zjadłam, usiadłam....i już tak późno!!!!!!!!!!!!! jutro ten sam schemat....może poprasuję resztę, bo dziś już padam....
ale, wolna będzie niedziela, to spoko loko.....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 lut 2011, 22:31

hormiga, mówisz że próbujesz już z Nanem? Kurcze właśnie zastanawiałam się kiedy zacząć wprowadzać normalne mleko bo Jolka też na nutramigenie była. Boję się że nie będzie chciała przyzwyczaić się do nowego smaku, bo ten nutra specyficzny jest :ico_noniewiem:
choć czeka mnie jeszcze sporo zmywania i dwa prania do poprasowania...
Jejku, mnie też ale odwlekam to i odwlekam i patrzę tylko jak góra ciuchów rośnie :ico_puknij: Tylko nie prasowanie...wszystko inne przeżyje :ico_sorki:
Niedawno z aerobiku wróciłam... no coś od życia mi się też należy :ico_oczko: A jutro na 10 jestem umówiona do dentysty... buu jak się strasznie boje. Od ciąży nie byłam :ico_chory:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

23 lut 2011, 22:45

hormiga, nam też lekarka kazała po 1 łyżeczce podawać normalnego mm i obserwować reakcję.Jutro zaczynamy,ale coś czuję,ze jeszcze nie czas i coś pewnie wylezie :ico_noniewiem:
i od nas za 10 m-cy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jutro na 10 jestem umówiona do dentysty... buu jak się strasznie boje. Od ciąży nie byłam
trzymam kciuki :-) ja mam ósemkę do usunięcia i zwlekam...
?U nas dziś niezłe mrozisko.Nie poszłam z Fikipem na spacer,bo jak byłam w sklepie to aż mnie z tego zimnego powietrza zatoki bolały,a on zanim wyjdziemy to musi oczywiście wyć jak go ubieram i potem taki rozgrzany jest...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 lut 2011, 00:07

tibby, spóźnione życzenia :ico_tort:
Qanchita, trzymam kciuki za dentystę, a Lena z tą butelką to chyba tylko do zdjęć pozowała bo dzisiaj już jej nie złapała chociaż pije już sama :-D
zborra, ło matko ale masz latania :ico_szoking:
karmelka, też się boje dentysty :ico_oczko: no i mróz też straszny też siedzimy w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 lut 2011, 02:04

JEj... jak tu pusto :O
Ja codziennie po nocach siedzę i szykuje jedzonko na roczek.
Jutro impreza :ico_brawa_01:
Może w niedzielę wieczorkiem będę już mogła pochwalić się zdjęciami.

Pozdrawiam weekendowo!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

26 lut 2011, 07:32

Qanchita, WSZyskiego najlepszego z okazji roczka dla Joli

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 lut 2011, 09:37

Sto lat,sto lat,sto lat dla Jolciu!!!!!Już nie jestes niemowlaczkiem :ico_oczko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki:
Czekamy na fotki z imprezki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość