lilo

01 gru 2008, 20:52

powiem szczerze ze na fotkach niewyglada tak ładnie jak w rzeczywistosci
To często tak jest - moja też mi się nie podobała na zdjeciach :ico_oczko: Bardzo fajna sukienka - czekamy na fotki panny młodej w niej :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 gru 2008, 22:34

cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!!!
sorki ze tak długo się nie odzywałam ale byliśmy w radzyminie cały czas.......
synek jest poród (przy znieczuleniu) był ekspresowy....... 4,5 godz........rano w środę miałam się zjawić na planowaną hospitalizację......i w drodze do szpitala dostałam prawdziwych skurczy porodowych........ hihihih na izbie debatowali 2 godz czy mnie przyjąć czy odesłać, w końcu pani doktor stwierdziła że wieloródka to szybko pójdzie a dużo punktów się uzbiera w NFZ.... tak więc mnie zawieźli na górę........ poród był nawet przyjemny, w luksusowej sali tak jak na karową przystało.......później w sumie też nienarzekam......w dwójce z własną łazienką.....na 3 dzień do domu a w sumie na 2gi..... bo mały przyszedł na świat o 15.39 w środę tak więc w piątek po 16 hop do domku.........ale jeśli chodzi o polecenie to odradzam..... bo przy jakiś kłopotach są już problemy a i położne za bardzo nie pomagają bo jest się tak naprawdę przykutym do łóżka przez KTG (mają na tym punkcie hopla).
w domu panował sajgon...... mała zakochała się w bracie i co chwila skakała nad nim, całowała, dotykała itp. teraz pomału jest wprowadzany porządek.......uffffff jutro do przedszkola.......,
a jeśli chodzi o mój pobyt w szpitalu to Gabryśka przeżyła go bezboleśnie, nawet nie chciała przez tel rozmawiać.......jedynie to jak zobaczyła mnie bez brzucha to powiedziała o szymonka nie ma.......
fotki powklejam jutro......
aha najważniejsze mały miał 4030 i 56cm............

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

02 gru 2008, 00:36

JustynaiGabi, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: musisz sie pochwalic w takim razie synkiem, czekamy na fotki i... na suwaczek :ico_oczko: jeszcze raz gratuluje szybkiego porodu i ze gabi tak ladnie sie bratem zajela :ico_oczko:

lilo

02 gru 2008, 09:25

JustynaiGabi gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

02 gru 2008, 11:17

Buciki sa z przodu zabudowane wiec razcej mi zimno niebedzie,a wsumie tylko bede przechodzic w nich z samochodu do koscioła ,takze zmarznąć niepowinnam.
lilo, fotki slubne napwno wklejone będą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczynki módlcie sie ze mną żeby śnieg był 25 grudnia :-D :-D ,BArdzo chciałabym miec pare fotek ślubnych na dworze jak śnieg będzie :-D :-D

JustynaiGabi, GRATULUJEMY SYNUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mały klopsik z niego :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

02 gru 2008, 12:30

Hej.
justyna OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!
Super że tak sprawnie poszło i Gabi tak zareagowała :-D

karina22, śliczna sukienka.Oby wszystko tak było jak sobie planujesz i marzysz.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 gru 2008, 10:53

justyna i gabi - gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karina - sukieneczka śliczna :ico_brawa_01:

nic mi sie dziś nie chce, pogoda taka barowa a raczej łóżkowa..ide poleżeć :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

03 gru 2008, 13:45

pogoda taka barowa a raczej łóżkowa
Racja :ico_noniewiem:
Pojechałam na angielski to było ładnie.Po 1,5 godzinie wychodze a tu leje :ico_olaboga: .Ani parasoli,ani czapki..nawet kaptura nie miałam .Zmokłam jak cholercia :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 gru 2008, 10:12

Beatris60, widze ze juzcoraz blizej rozwiazania jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,nic dziwnego ze ci sie nic niechce,teraz to juz coraz wiecej odpoczywac powinnas.

Mój synus co chwila o mikołaju gada :ico_brawa_01: czeka juz na prezenty i choinke.
A własnie kiedy choineczke ubieracie??/
Ja myslałam zeby juz na mikołajnki ubrac,zeby dzieci prezenty znalazły pod choinką,ale niewiem czy nie za szybko :ico_noniewiem:
Jakbym ubrała w wigilie to by mi swieta raz dwa zleciały,i prawie bym ich niepoczuła :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

04 gru 2008, 11:40

,teraz to juz coraz wiecej odpoczywac powinnas.
miło takie coś udłyszeć, bo już wyrzuty sumienia mam, a normalnie są momenty w ciągu dnia że oczka sie zamykają i musze sie położyć,...i tych momentów coraz więcej :ico_wstydzioch:

u mnie choinke sie ubiera w dzień przed wigilią albo w wigilię.

mała ogląda wkoło reklamy i co nowa rzecz to na liste do mikołaja :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość