Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 21:01

yoannamoja tesciowa tez mnie nie sucha wogole oststnio jak u niej bylam Iga zasnela a ta ze jej zimno-ja mowie ze nie ze jest ok.Za 5 minut ta znowu ze jej zimno i ze mam ja przykryc :ico_zly: a ja ze nie !!!! wiecie co po nastepnych 5 minutach wstala i juz nic nie mowila przykryka ja sama debilka :ico_zly:
ja jestem matka i ja wiem co jest dobre dla mojego dziecka a nie ta stara :ico_nienie: o swoje dzieci nie umiala zadbac wiec od mojego tym bardziej niech sie odwali :ico_zly:
Ja sie ciesze ze nie mieszkam kolo niej i nie musze jej odwiedzac :ico_sorki: bo bym sie juz z nia tak pozarla ze szok!!!!
Miszkaoby Natale ominelo-moze dawaj jej juz zapobiegawczo cebion :ico_sorki: i duzo zdrowka dla Ciebie :ico_sorki:
Adiapowodzenia jutro w szpitalu-i sie nie martw wszystko bedzie ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

15 mar 2009, 21:02

mam nadzieje ze obedzie sie bez zabiegu i wszystko jest dobrze
&&&&&&&&&&&&za Kacperka.

miszka zdrówka dla ciebie i oby choróbsko dziciaczka nie dopadło :ico_sorki:

yoanna to miałaś przeżycia a teściowej nie zazdroszczę ciężka sprawa chyba rzeczywiście będziesz musiała jej unikać, bo co byś nie powiedziała to ona i tak zrobi swoje...

Zuzka teraz śpi ma jeść ok 20tej, chciałam ja "wyprać" i niech śpi juz na noc ale ciężko to widzę skoro teraz sie wyśpi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 21:09

celinpowiem Ci ze Iga obojetnie czy w dzien spi 1h czy 4h tak samo mi spi w nocy wiec zycze tobie przespanej nocki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

15 mar 2009, 22:28

celinpowiem Ci ze Iga obojetnie czy w dzien spi 1h czy 4h tak samo mi spi w nocy wiec zycze tobie przespanej nocki
Oby, oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: . Jak narazie zasnęła bez problemów. Zuziaczek nocki tez przesypia, tylko czasem jest problem z zaśnięciem, jeżeli pośpi wczesniej.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 mar 2009, 22:44

Zuziaczek nocki tez przesypia, tylko czasem jest problem z zaśnięciem, jeżeli pośpi wczesniej.
u mnie Igol niby spi ale co godzina wstaje do niej z cycem :ico_noniewiem: wczoraj juz bylo troszke lepiej bo wstawalam 3 razy co 2h potem co godzine ...zobaczymy co dzis bedzie

Awatar użytkownika
celin
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 24 gru 2008, 23:48

15 mar 2009, 22:52

u mnie Igol niby spi ale co godzina wstaje do niej z cycem wczoraj juz bylo troszke lepiej bo wstawalam 3 razy co 2h potem co godzine ...zobaczymy co dzis bedzie
Zuzia praktycznie od 2go mies. życia śpi do 6-7rano, wiec ja ogólnie się wysypiam. Tylko ona jest na butli, pewnie to dlatego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 mar 2009, 00:35

Witam !!!!
yoanna filmiki czdowe ubawilam sie ta mala wiercipietka przecudna jest :-D :ico_brawa_01:
moja tesciowa tez mnie nie sucha
w zasadzie ja mam super tesciowa ale tez ma problem ze sluchaniem i wczoraj bylismy u niej na urodzinach jak juz nie raz mowie ze jek mala jest spiaca to trzeba ja uspic ale oczywiscie jak tesciowa przychodzi to ja przetrzyma i puzniej jest placz a wczoraj znow mala przetrzymala bo ja nosic chciala wiec czekam cierpliwie ale tak mi juz sie cisnienie dzwigalo ze szok :ico_zly:
no i nadeszla chwila ze niunka w ryk i juz nawet cyc nie pomagal wyszlam z malo do 2pokoju a ta dalej placze a tesciow wchodzi i mowi ze on nie usnie wiec jej mowie
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ze wlasnie ze usniie i musi usnac bo jej teraz nie ubiore zeby wyjsc bo sie zadrze wiec widziala ze juz przegiela i poszla do pokoju A dzis zadzwonila i mowi ze zle zrobila i rzeczywiscie nie wolno jej przetrzymac bo ona musi usnac w tym momecie ktorym widac ze jest zmeczona :ico_zly: Ale jak mowilam to nie sluchala a najwazniejsze ze zrozumiala mowie jej ze musi sie dostosowac do tego co ja jej mowie ze rozumie ze chce sie nacieszyc malutka ale musi zrozumiec ze do dziecka trzeba sie dostosowac a nie odwrotnie tym bardziej ze bedzie z nia teraz na co dzien

A co do jedzenia no to my dalej na cycu ale z tymi innymi potrawami to nie bedzie tak latwo Weronisia nie chce zabardzo jesc ani kleiku na moim mleku ani kaszki zupke tzn marchewka z ziemiaczkiem w zeszla niedziele nawet zjadla ale bardziej ja jej to wmusilam bo sama nie otwierala buzialka chetnie wczoraj jak jadlam jabloko to tak patrzyla i mlaskala wiec polecialam starlam go troszke i jej dalam wiec troszke zjadla A moze ja zabardzo przewrazliwiona jestem ale jak widze ze wasze maluszki juz tak ladnie jedza te inne dania to mysle ze Weronisia nie bedzie chciala jesc a przeciez jak pujde do pracy to dobrze by bylo jak by juz jadla te inne danka Wage ma ladna bo 7900 wiec cycus sie narazie spisuje :ico_oczko: a czykolwiek od kad zaczelam jej dawac tez mleko moje z butli to mniej przybiera z tesciowa stwierdzilysmy ze moze malutka to troche stresuje bo wolalaby cycunia a tu musi z butli jesc :ico_olaboga: no ale niestety :ico_olaboga: a ja tez bm wolala dac cyca a nie butle no ale musi tak byc :ico_oczko:
by Natale ominelo-moze dawaj jej juz zapobiegawczo cebion
My tez tak biezemy cebion zapobiegawczo i odpukac narazie nic nie mialysmy :ico_oczko: jestesmy caly czas zdrowiutkie po za tym katarkiem na samym poczatku ktorego i tak przyczyna byla za wysoka temperatura w pokju to naprawde nic :ico_brawa_01: Wiec tez tak polecam
adia26trzymamy kciuki zeby sie wszystko okazalo sie dobrze a raczej jestem pewna ze jest w porzadalku :ico_oczko:
miszka zdrowiejcie kochaniutkie :ico_sorki:
mnie Igol niby spi ale co godzina wstaje do niej z cycem :ico_noniewiem: wczoraj juz bylo troszke lepiej bo wstawalam 3 razy co 2h potem co godzine ...zobaczymy co dzis bedzie
to u nas zalezy ale generalnie spi ladnie od 23 do 6 i czasem o 4 sie obudzi na cyca ale nie zawsze chociaz zdarzaja sie noce gdzie co 2h pobudka na cycunia ale jest nie najgorzej
A gdzies nam zirca zniknela? czy mi sie wydaje?
Dobranoc dziewczynki

chaton_ania
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1342
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:10

16 mar 2009, 08:44

No to ja chyba Wam musze przeslac fluidki na przespane nocki :)
Olenka od jakis dwóch tygodni zasypia kolo 20 i budzi sie miedzy 5 a 6 na mleko. Sporadycznie w nocy - czasami jak jej smoka brakuje to go dostaje ok 2.
A potem jeszcze spimy do 7:15.

Tak wiec masa kciuków i fluidków dla Was.

Ps kilka dni nas nie bylo - brak netu, ale juz powrocilysmy :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 mar 2009, 09:40

Witam

u nas nocka super, w komcu maly przesypia nocki, mam nadzieje, ze nie zapesze :ico_oczko: przyszla dostawa kaszek z Polski i zawsze dodaje malemu kasze do mleka na wieczor przed snem i spi mi cala noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Teraz lezy na macie i sie wyglupia, wczoraj tak sie odpychal, ze zaszedl pod stol i nie moglam go z niegow ydostac, bo mamy niski stol w salonie :-D

miszka zdrowka zycze i zeby Natalie sie nie zarazila

mmarta81 wstaw jakies fotectki Igusi :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

16 mar 2009, 10:04

witam dziewczynki! :-) , :ico_kawa: dla wszystkich,ja już po:-)
adia zdrówka dla Kacperka,no i żeby wszystko okazało sie ok,daj nam szybko znać co tam wyszło

miszkA zdrówka dla ciebie i żeby Natalka nie zachorowała

http://www.rosniemyrazem.pl/competition ... 799&cat=nb
tak dla przypomnienia :-) z góry dziekujemy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość