Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

27 cze 2013, 08:07

A widzisz, to ja nie wiedziałam, że chodzi w okularach.
Maja moja ma niestety taką wadę, że musi chodzić ciągle, jeszcze nie tak dawno zaklejałyśmy to lepsze oczko, żeby to słabsze zaczęło pracować ....

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

27 cze 2013, 09:12

a powiedz mi jaką ma wadę?

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

27 cze 2013, 09:26

Na prawym - 4,25
Na lewym na szczęście tylko - 1,25

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

27 cze 2013, 10:17

To Marti ma -0,5 i -0,75 ale czasem i ma mniej

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

27 cze 2013, 14:19

No Maja miała na tym słabszym oczku stwierdzone niedowidzenie :(

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

Re: mamy po 30.

30 cze 2013, 08:21

Witam niedzielnie,
któraś chętna :ico_kawusia: :ico_kawusia: ?

Dziewczyny, wszystkim udanych wyjazdów wakacyjnych.

Aga, trzydniówkę wywołują 2 rodzaje wirusów i najczęściej jest tak że oba równocześnie, jeśli nie to wtedy można zachorować ponownie. Mateusz miał trzydniówkę jakoś w kwietniu, a miesiąc później miał coś co ciężko nazwać-3 dni wysoko temperatura, której zbić niczym nie szło i dochodziła do 39.8.

Moni, ale ładnie Martynka wygląda w tych okularkach.

Gosh, współczuję ospy. Teraz znowu wysyp.

U nas ok. Młody i ja mamy od wczoraj zapalenie spojówek. ZE mną pół biedy bo zakropię krople i 2 dni i po zapaleniu ale młody sobie nie da kropli do oczu wpuścić więc tylko przemywanie i leki od alergii. Wczoraj rano jak wstał miał tyle ropy że nie mógł oczu otworzyć :ico_placzek: dziś już duuużo lepiej.

Miłej niedzieli.

lilo

Re: mamy po 30.

23 lip 2013, 13:03

Hej!

Ale tu pustki!

My po wczasach ale niestety nieudanych. Julka dostała zapalenia płuc, spędziliśmy 5 dni w szpitalu i jak ja wypisali od razu wróciliśmy.
Wypoczęta nie jestem ale trzeba było wrócić do rzeczywistości.

Jarosławiec taki sobie, nie zachwycił nas, kiepska plaża, dość wąska i kamienista, no i większość zejść na plażę po stromych schodkach.


Widziałam na forum Magdalenę, może by wpadła i napisała co tam u nich :ico_sorki:


No i reszta niech pisze :ico_sorki:


Mam nadzieję, że się już wszyscy wychorowali :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

23 lip 2013, 13:35

teraz wakacyjnie to prawie nikt nie siedzi przy komputerze.

Lilo to faktycznie nie ciekawie spędziliście urlop, ale najważniejsze że teraz już wszystko ok

my w zeszłym tygodniu bylismy na Mazurach, rewelacyjne miejsce, byliśmy w Ełku. Szkoda że tak krótko ale dobre i tyle. Teraz jeszcze w sierpniu wypad w bieszczady, tylko żeby pogoda była :ico_zly:

Ciekawe jak tam Aga :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: mamy po 30.

23 lip 2013, 21:20

Hej Dziewczyny :-)

Wróciłam po dłuuuugich miesiącach na forum, pamietacie mnie?

My po prawie roku od powrotu do Polski jakoś powoli, bardzo powoli zaczynamy się oswajać. Ciezko było przedewszystkim z pracą, dwa razy meża zatrudniali i zwalniali, bo tylko na okres próbny...Tak więc 3 miesiące i baj baj, :ico_placzek:
Ciągle jakieś problemy, ale teraz może juz będzie lepiej, mażma pracę i wygląda na to że go zostawią...ale zobaczymy.

Ja też powoli zaczynam szukać pracy, Leoś do przedszkola idzie od września, tylko finansowo lezymy. Dobrze, że jest coś takiego jak działka,to dzieciaczki mają wypoczynek.

Lilo faktycznie ciezki urlop mieliście, ale najwazniejsze że Julka już dobrze...
Ja miałam cieżką majówkę...kurcze tak czekalismy na ten wyjazd a w trakcie rozbolał mnie ząb, spuchła mi twarz i też wylądowałam na pogotowiu :ico_noniewiem:

moni26 jakie ceny tam w Ełku? Mieszkaliście w środku czy wynajmowaliście domek?

My bylismy w maju w okolicach Olsztyna , w Nowej Kaletce nad jeziorem Gim też pięknie mogę polecić :ico_haha_02:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

23 lip 2013, 21:35

Byliśmy a Chrzanowo, dzielnica Ełku. Pojechaliśmy w dwie rodziny - 4 dorosłych i 3 dzieci.
wynajelismy dom z 3 sypialniami, salonem, kuchnią i łazienkami. Do tego był jeszcze pokój z bilardem. Dom bezposrednio nad jeziorem.
Płacilismy 400zł za dobę za cały dom.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość