Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

28 maja 2008, 17:28

I po festynie! Ale jestem padnięta...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 maja 2008, 18:18

qunick, napisz jak się udał festyn!!!! Super że pogoda dopisała!!
Magdzinka, dzięki, przekazę meżowi że zdjęcie się podoba!! :-D
Ale masz fajnie że Joaś tak grzecznie sobie siedzi i zajda swoje. To duży plus!!
Mnie bartuś zjada wszystko: śniadanko, obiad i kolację, czasem nie doje całej porcji ale nie rezygnuje z całości. Ale to pewnie dlatego że nie daję mu prawie nic między posiłkami, oczywiscie poza napojami. Jakos tak wyszło że przestałam mu dawać chrupki i tylko od święta coś tam dostanie, często mam je pod reką na wszelki wypadek, ale on nie jest glodny między posiłkami, nawet miałam problem żeby nocną butlę dać wcześniej, ale po prostu na "chama" daję wcześniej tą kaszkę na gęsto i potem butla o 21:00, no chyba ze dużo jeszcze chasa!! No to czekam jak troche jest zmęczony zeby od razu zasnął.
kostunia, Inz mama kasia magdzinka ma racje: pokazujcie sie częściej!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-05-28, 18:24 ]
Poradzcie mi proszę!! Moja mama powiedziała ze chce nam kupić spacerówę dla bartula z okazji Dnia Dziecka!! Tak na marginesie to ja mam cudowną mamulę!!!!!!
No to poradzcie mi który kolor sie Wam bardziej podoba!! bo mamy różne zdanie z meżem i nie potrafimy dojść do porozumienia, hmmm
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 maja 2008, 18:52

Hekkate, ja bardzo chętnie poczytałabymj co piszesz, a tak poza tym to zawsze wyszukiwałaś super oferty z różnych skle[pów i tego mi barzdo brakuje bo nigdy nie mam czasu żeby zajrzeć na jakieś oferty i najczęściuej przechodzą mi koło nosa...
Proszę Cie podaj mi jaki Wy macie ten wózeczek co ostatnio kupiliście jutro kupujemy wózek i zastanawiam sie czy na dobry się zdecydowaliśmy: baby design espiro active.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 maja 2008, 19:01

kostunia, Inz mama kasia,hekkate: magdzinka ma racje: pokazujcie sie częściej!!!!!!!!!!!!!!!


dołączam sie do dziewczyn

magdzinkapatryk je 5 posiłkow,miedzy posilkami czasem jakies chrupki, biszkoptywafle itp
kataledajka oba kolorki sa fajne, ale ja bym wzieła ten z pomaranczowym ze wzgledów praktycznych,bo ten szary jest ciemniejszy a na tym jasnym to zaraz wszystko bardziej sie rzuca w oczy jakby sie zabrudzil a wiadomo co chwila prac tez nie bede calej tapicerki,choc wiem ze teraz tapicerki sa sciagane prawie wszystkie.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 maja 2008, 19:37

katelajdka my zmieniliśmy na Coneco Polo wklejam link i jesteśmy bardzo zadowoleni - mówią, że to skopiowany Maclaren...
http://www.allegro.pl/item371442681_con ... mocja.html

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 maja 2008, 19:58

Hejka dziewczyny, kilka stron napisaliście, i chyba wszystkim nie odpisze,
mały dopiero usnął, do tego dziś miałam cięzki dzię , umyłam okna razy 7 :ico_olaboga:
ni i kosiłam trawe i pol podworka i padła kosiarka :ico_zly:

katelajdka, mi ten pierwszy kolor z pomaranczowym podoba się

Hekkate pisze:lulu81 mnie tez jest przykro, bo też prawie wszystkie Was lubię, ale...

przepraszam, tak mi jest przykro, musiałam Cię urażić że mnie nie lubisz, nawet nie zauważyłam, ale dzięki za szczerość

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 maja 2008, 20:47

lulu81, ale się napracowałaś kobieto - to co ty teraz przy kompie robisz? Idź spać
z tego co pamiętam to chyba nie o ciebie naszej hekkate chodzi

hekkate no szkoda że znikasz :ico_placzek: super się z tobą pisało i jak jeszcze w ciąży byłyśmy to często bardzo na forum sie udzielałaś, bardzo lubię twoje posty :ico_oczko:

katelajdka zapomniałam napisać, że ten szaro-pomarańczowy kolor bardziej mi się podoba

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 maja 2008, 21:04

Magdzinka, no widzisz, taka głupia ze mnie zamiast spac to siedzę :ico_haha_01: , a rano będę narzekać ze niewyspana jestem

nie o mnie? ufff... no rzeczywiście nie tak przeczytałam ten post, zmęczenie daje swoje, a mi tak przykro się zrobiło, no to ja znowu nie w temacie albo mam skleroze :ico_puknij: bo nie wiem o co chodzi
nienawidze klótni ,

hekkate :ico_haha_02: sorry, że taka gapa ze mnie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

29 maja 2008, 04:33

Hej

Jestem dadal, ale coś powoli zaczyna się dziać, znów mam skurcze od przed wczoraj w nocy, wczoraj tez miałam pod wieczór dość silne ale przeszło ... pewnie ruszać wszytsko zaczyna ...
No w końcy już na drugi termin 39 tc się zaczyna na majowy powoli do 42 tc dobijam :ico_szoking: No to jeszcze ...

Egzaminy :ico_noniewiem: Niestety nie udało mi się zdobyć stypędnium, ale to nic... Załapałam jedną jedna 3 i nici z kaski ... W tym tygodniu jestem strasznie zapracowana, bo skoro córcia nie chce sie rodzić, zdawałam wszytskie egzaminy na bieżąco i nic nie mam na sesję poprawkową przeniesione :ico_brawa_01: :-D z czego się bardzo cieszę... Wczoraj się dowiedziałam, że nie musze na piątkowy egzamin jechać, bo na 5 pisemny zdałam i jestem z METODYKI zwolniona ..dziś jeszcze mam ostatni jak zdam oczywiście egzamin z ETYKI- baba kosa, wymagająca, ale mam nadzieje, że zdam ... No i faktycznie, Matrusia poczekała aż mama skończy szkołe :-D :ico_brawa_01:
Ale fakt, faktem, dało mi to wszstko w nonono, za przeproszeniem, przchodziłam teraz z zajęć i sidziałam i siedziałm nad książkami ..po nocach .. masakra...potem taki stwór padnięty chodzialm ...no ale sie opłacąło!
No to porsze trzymać kciuki za mnie dziś od 9:30 ... Jak przyjade to zaraz napisze co i jak ..a potem to już tylko moje dzieciaczki ...

Iwonko Jak pisałam do ciebie na gg to była chyba oś koło 2-3 nad ranem - zmagałam się ze skurczami właśnie i postanowiłam włączyć komp i patrze a Ty aktywna jesteś... ale Cię nie zastałam!

Hekkate E jjjjj ... nie wygłupiaj się! Nie odchodź od nas, przecież jedna czy parę wypowiedzi o niczym nie świdaczy, zawsze na forum się znajdą osoby co im coś nie ten teges, nie pasi !!!!!!!!! Ja sama o tym wiem, pamiętasz jak Karolas musiała mnie bronić przed atakami na starym forum, dziuewczyny tak mnie zbluzgały i zmieszały z błotem, że hohoho ... obsypały epitetami ??? Ja miałam takiego doła, tak się tym smuciłam, płakałam, że myślałam, że odejdę, ale zostałam dla Was, dla fajnych babeczek ..a te co ględziły to olałam ...Zostań, nie idź od nas!!!!!!!!!!

Luluś :-D :-D Jestem skarbie jestem, wszytsko ok! Wypoczywaj kochana!

fotoski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo fajne!

Spotkanie nad morzem :ico_placzek: no nie, znów mnie ominie :ico_placzek: No bez jaj ...ja też chce się z Wami spotkać :ico_placzek: Ale my się teraz nigdzie nie wybieramy, jedymie w te góry co wam pisałam kiedyś co kolego T. udostępni nam ..ale to stoi pod wielkim znakiem ?????? ... Ale ja chce z Wami ...

Jedzonko Wojtuś je zaleznoe od humoru i dnia, raz więcej raz mniej, zależy ... ale jak juz ma dobry dzień, to je tak co 3 godziny ale lubi podjadac między posiłkami ale głównych takich posiłków je 3 (śniadanie, obiad, kolacje) w między czasie wsuwa chrupki, słoiczki, owocki, soczki itp ...

Ide się jeszcze pouczyć, zrobić se kawe i czekam na męzusia, a dziecko po śniadanku (dziś mu zaserwuje jajeczniczkę z szyneczką) do babci idze a mama do szkoły...

[ Dodano: 2008-05-29, 04:36 ]
Acha, któraś pytała o wiek pomięczy maszymi chłopakami ! Mój Tomuś ma 28 lat na 22 czyli wychodzi ładnych 6 lat różnicy!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 maja 2008, 07:38

Małgorzatka, no to trzymam kciuki za ciebie i ten ostatni egzamin a zaraz potem podejrzewam to ty na porodóweczke pojedziesz jak z ciebie cały stres związany z egzaminami zejdzie. A przypomnij bo nie pamietam, ktory termin miałas wg USG a ktory OM?

[ Dodano: 2008-05-29, 07:39 ]
napiszcie (juz raz pytałam ale cisza w tym temacie była) macie jakies pomysły jak oduczyc Asie obgryzania paznokci?

[ Dodano: 2008-05-29, 07:55 ]
katelajdka obdrapane nosy tak Asia wyglądała pod koniec kwietnia na chrzcinach córeczki mojej siostry: elegancka sukienka i podrapany nos:
Obrazek
od tamtego czasu 'puszczam' ją tylko na trawie albo piasku. Po chodniku czy asfalcie zawsze ją trzymam za rękę. Za często jeszcze sie wywraca zeby mogła sama tak chodzic. A nie wyobrażam sobie co będzie jak bedzie chodziła z gołymi nóżkami. Chyba będą podrapane non stop.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość