Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 kwie 2009, 10:07

Dzien dobry :ico_brawa_01:
Dzisiaj taki piekny dzien, ze na pewno nic mnie nie zwali do lozka:( bede sobie siedziala w ogrodzie na laweczce :-D

Izus a Ty smigaj do tego lekarza, nie wolno chorowac w :ico_ciezarowka: :ico_nienie:
Rybcia wiec wolisz slonce od nas, tak????!!!! Zapamietam! :ico_haha_02: Beata_Tychy to przynajmniej ma jakis solidny argument, ze z nami nie siedzi, a Ty :ico_nienie: :-D
Olala z ta lista to super pomysl, bo przyznam sie szczerze, ze ja jeszcze zadnej listy nie robilam i boje sie za to zabrac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

07 kwie 2009, 10:16

megi5566, :ico_noniewiem: to nie tak :ico_placzek:
jest ladna pogoda -fakt
ale moj M ma wolne weekendy i poniedzialki,a jak on jest w domu to nie wlaczam kompa,bo zawsze mamy cos do zrobienia na podworku albo do zalatwienia w miescie...no i z pieskiem nad wode trzeba chodzic.... :ico_sorki: wybaczcie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 kwie 2009, 10:20

megi5566, do lekarza umówiona jestem na 12.00 wiec jeszcze troszke czasu mam

zaraz zjem śniadanko, narazie zjadłam drożdzówke :-D :-D

na forum Betinka założyła temat "niezbednik bobasa" http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 72&start=0 bardzo pomocny, tym bardziej ze wypowiedziały sie już doswiadczone mamy

ja spisałam liste właśnie stamtąd :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rybcia no troszke go meczę jak mam czas to smigam na polanke i meczę biedaka a padnie

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

07 kwie 2009, 10:20

no chyba, ze tak... to wybaczam :-D
Ja sie zbieram pomalu na zakupy z moim, bo podobno wszystko wyzeram z lodowki... JA! tja jasne!!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-04-07, 10:23 ]
Izus dzieki!!! Nie widzialam go wczesniej :-D
Betina kocham cie normalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

07 kwie 2009, 10:26

no troszke go meczę jak mam czas to smigam na polanke i meczę biedaka a padnie
hehe lepiej sie wtedy zachowuja...grzeczniejsze sa jak sie zmahaja
Ja sie zbieram pomalu na zakupy z moim, bo podobno wszystko wyzeram z lodowki... JA! tja jasne!!!!
ktos wyjada ale na pewno nie ty tylko dzidzia :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 kwie 2009, 10:28

właśnie wspominałam sobie kiedy do Was dołaczyłam :-D :-D
ojej, byłam 4 sierpnióweczka i dołaćzyłam już na 5str wątku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak ten czas leci, myślałam ze to było o wiele później

nie moge sie doczekac jutrzejszego usg, już mnie nosi... dziś jeden lekarz jutro drugi, bede miała niedługo wstręt do białych kitli :-D

[ Dodano: 2009-04-07, 10:57 ]
śniadanko zjedzone, nawet złapałam za baleron Przemka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i nawet mi smakował - ostatnio nie umiałam patrzec na te wszystkie sztuczne wędliny...

na świeta roie schabuś ze śliwką i moze jakiś karczek czy cuś na kanapki, ech jajuszki to na 100%, no i frankfuterki bo Przemek nie przeżyje bez nich świąt, do tego jakieś pyszne sałeteczki i święta z głowy

obiad niedzielny u teściówki a poniedziałkowy u brata- wiec mam z głowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak sie zbiorę w sobie to zrobię sernik z brzoskwiniami- tyle ze musze isc do teściowej bo piekarnika jeszcze nie mam

a teraz ide wymęczyć Hakera bo skomli już a balkonie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 kwie 2009, 12:07

na pierwszej stronie wypisałam co musimy kupic. Jak wam sie cos jeszcze przypomni to napiszcie tutaj a ja wstawie na pierwszą strone.

Nie wpisywałam tam ale ja np. to musze dla siebie kupic cienki szlafrok, bo mam tylko taki gruby, na lato za gruby i paputki do szpitala.

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

07 kwie 2009, 12:34

olala, betina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tego właśnie mi brakowało listy a Wy obie się przyczyniłyście by nam było łatwiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

07 kwie 2009, 12:44

beata tychy super sie spisał twój mężuś juz widze przepełnione te pliki ze zdjęciami bobasa :ico_brawa_01:

isus 85 według wyliczeń forum wypada na dziewczynke i ja tez tak stawiam nie dlatego zeby mi chlopak wypadl :ico_oczko: ale mam przeczucie i tyle

rybcia82 :ico_brawa_01: za kolejny tydzien

megi5566 sierpniowka ciesze sie ze moglam jakos pomoc

olala dopisalabym do listy jeszcze
-stanik do karmienia
-lapki niedrapki
-termometr do wody i dla dziecka
-kocyk
-posciel do wozka
-aspirator do noska

[ Dodano: 2009-04-07, 12:54 ]
wróciłam niedawno od lekarza ale zaczne od wczoraj
niestety znowu zaczełam :513: :ico_noniewiem: nie umiałam zasnąć żle sie czułam rano na szczęście było troche lepiej no ale juz u gina przestraszyłam się strasznie
chciał mi zbadać bicie serduszka dziecka szuka szuka i nic kazał sie obrócić w jedną stronę potem drugą kazał poskakać troche i nic po raz pierwszy widziałam go tak poważnego kazał się ubrać i iść z nim na góre podłączył mnie do jakiejś aparatury badał i badał mi ciśnienie skoczyło z nerwów on tez był poddenerwowany az w końcu znalazł dzidzi serduszko biło -ja o razu sie :ico_placzek: nigdy wcześniej nie byłam tak przerażona lekarz zalecił mi usg powiedziałam mu że robie w pt te 4d to odetchną i kazał od razu zadzwonić co i jak
od razu cale zycie stanelo mi przed oczami niestety pomyslalam o najgorszym nie wiem jakbym sobie poradzila bez mojego aniolka jest czescia mnie czuje jakby juz byl z nami -bez niego wszystko straciloby sens

nie docieralo do mnie nic wracalam od niego jak zahipnotyzowana na szczescie juz sie uspokoilam poczulam ruchy dzieciatka mojego najdrozszego i od razu mi ulzylo

ide teraz zrobic sobie sniadanko

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

07 kwie 2009, 12:54

skoro izus ma teraz wizytke,to kto nastepny???
ja mam 16tego i ciekawi mnie co wypadnie???
wizyte mam jutro ale bez usg
lux z ta lista

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość