basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

29 lip 2010, 10:10

czesc
tez sie martwie o tweety :ico_noniewiem:
ja juz nie mysle o cesarce bo i tak nie ma zadnych wskazan na to a na zyczenie chyba nikt mi nie zrobi. ja juz nastawilam sie na porood naturalny chociaz cholernie boli, szybko sie zapomina, u nas dzis wieje wiaterek taki fajny ale tez swieci sloneczko.
stawiam za moj 36 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: jeszcze tydzien i moge rodzic :ico_sorki:
trzymajcie sie dziewczyny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

29 lip 2010, 10:13

stawiam za moj 36 tydzien
Basiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

29 lip 2010, 11:32

basia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja więcej leżę niż chodzę bo z chodzeniem to u mnie problem ,położna na szkole powiedziała że moje objawy wskazują na zbliżający się dużymi krokami poród ,ale żebym jeszcze poczekała do końca 37 tc ,mam sie oszczędac i jak najwięcej odpoczywac ,więc tak robię

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

29 lip 2010, 11:38

Hej dziewczyny.
Ja właśnie niedawno wyszłam ze szpitala, poszłam tam w poniedziałek po południu. Jakiś wirus mnie dopadł i biegunkę miałam straszną. Trochę poleżałam, dostałam końskie dawki na zatrzymanie tej biegunki i 10 kroplówek. Czuję, że to jeszcze nie koniec moich przebojów z tymi jelitami.
Moja córa uczy się właśnie na bobasie zakładać pampersa :-) Będzie pomagać mamie :ico_brawa_01:
A z tymi numerami to dobry pomysł :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2010, 11:48

Jezeli Madziu wiesz, ze nie dasz rady to nie probuj rodzic naturalnie jezeli masz do wyboru. Ja sie tylko domyslam, ze porod naturalny jest ciezki i wymaga wiele sil. Niektore kobiety twierdza, ze jest najpiekniejszym przezyciem :ico_noniewiem: Ale ja to musze sprawdzic na sobie :-D
ale to zupełnie nie o to chodzi :ico_nienie: , nie przeraża mnie to, że ten poród jest trudny, ...czasem się zdarza że może być wiele łatwiejszy niż cc :ico_oczko:
mi chodzi o to że boję sie komplikacji,
po cc to już jednak zupełnie co innego niż pierwszy czy kolejny naturalny, zdarzają się rózne historie, a co jeśli zacznie się coś dziać, to już zupełnie inna sprawa.
(acha bo może nie pisałam że ja miałam poprzednio CC i dlatego teraz mam wybór, ale to wcale nie jest prosta decyzja)

Gdyby to był mój pierwszy poród, to w zyciu bym sie nie zastanawiała tylko szła rodzić naturalnie, zresztą wtedy nie ma się wyboru, przynajmniej tu w UK, nikt tu na zyczenie casarki nie robi.
I tak było jak rodziłam Antosia :ico_oczko:

Ja dzisiaj spałam do 10 :ico_haha_02:
ach wyspałam się na całego.
ja juz nie mysle o cesarce bo i tak nie ma zadnych wskazan na to a na zyczenie chyba nikt mi nie zrobi.
ja na życzenie cesarki nie robię :ico_oczko:

zuzab,
no jeszcze trochę, trzymam kciuki &&&

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

29 lip 2010, 12:05

Jakiś wirus mnie dopadł i biegunkę miałam straszną
Ojejka :ico_olaboga: Dobrze wszystko ok :-) Ze te wirusy musza lapac nawet kobiety w ciazy :ico_sorki: To zycze szybkiego powrotu do zdrowka :-)
Madziu zobaczysz, ze to samo wszystko sie ulozy :-) Nie mysl o tym, bo to tylko pogarsza sprawe, a dybanie nic nie pomoze :-)
Zuzab jeszcze tylko tydz. i pewnie po sprawie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

29 lip 2010, 12:29

Dziewczyny wpadłam jeszcze na chwilkę żeby wam postawic dużego :ico_tort: i :ico_kawa: do tego ,bo dzisiaj obchodzimy z mężem 10 rocznice naszego ślubu :ico_haha_01: ,więc zapraszam wszystkie ,częstujcie się :ico_oczko:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

29 lip 2010, 12:36

A to wy już bedziecie rodzić :ico_olaboga: .
Ja czekam na ziemniaki aż się ugotują,wcześniej ciut poprasowałam.
Dużo patrzę dziewczyn ma tą biegunkę

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 lip 2010, 12:44

hejas
Co by tu napisać....
ach, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zuzab, wszystkiego naj z okazji rocznicy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdus, myslę,ze lekarz pomoże ci podjąć decyzję, na pewno nie jest łatwa...
Ach,zeby człowiek wiedział,ze wszystko będzie ok w czasie porodu...

a, chcialam powiedziec,ze schudłam 1,5 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie laska ze mnie, hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

29 lip 2010, 15:42

Ja dziś przed wyjściem ze szpitala, poszłam sobie zwiedzić porodówki i powiem wam, że zaczęłam mieć stracha :ico_szoking: Nie powiem bo porodówki mamy pierwsza klasa nawet jedna jest z wanną, jest dużo piłek i takich różnych rzeczy które łagodzą bóle porodowe, ale jak człowiek wie co go czeka to mimo to ma stracha :-)
po cc to już jednak zupełnie co innego niż pierwszy czy kolejny naturalny, zdarzają się rózne historie, a co jeśli zacznie się coś dziać, to już zupełnie inna sprawa.
Madziu jak teraz byłam w szpitalu to znajoma miała drugą cesarkę, choć bardzo chciała rodzić naturalnie. Lekarz jej powiedział, że jak zacznie rodzić przed terminem to jest szansa na naturalny poród, ale niestety pomimo iż robiła wszystko aby zacząć rodzić sama to się nie udało, no i dla jej bezpieczeństwa zrobili jej cesarkę dokładnie w dzień terminu. Ważne jest bezpieczeństwo Twoje i dzidzi.
zisiaj obchodzimy z mężem 10 rocznice naszego ślubu :ico_haha_01:
Gratulacje, taka piękna okrągła rocznica :ico_brawa_01: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość