lilo

Re: mamy po 30.

23 lip 2013, 21:58

pamietacie mnie?
No przecież cię dziś właśnie wspominałam :ico_oczko: Wszystkiego dobrego i niech się układa dalej jak najlepiej wam :ico_sorki:

U mnie wyjazd też był wyczekany, w zeszłym roku nigdzie nie byliśmy, mieliśmy dużo stresów, pracy, problemów i to miał być zasłużony wypoczynek ale widać życie lubi nam zagrać na nosie :ico_oczko:


Nad Gim moja siostra jeździła parę lat z rzędu, bardzo jej się podobało ale nie pamiętam do jakieś miejscowości jeździli :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

24 lip 2013, 14:09

Stawiam, częstujcie się
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: mamy po 30.

24 lip 2013, 15:03

Byliśmy a Chrzanowo, dzielnica Ełku. Pojechaliśmy w dwie rodziny - 4 dorosłych i 3 dzieci.
wynajelismy dom z 3 sypialniami, salonem, kuchnią i łazienkami. Do tego był jeszcze pokój z bilardem. Dom bezposrednio nad jeziorem.
Płacilismy 400zł za dobę za cały dom.
jejuśśś to jak na takie bajery i to domek nad samym jeziorem to chyba to nie jest drogo.

Dałabys konkretne namiary???

widać życie lubi nam zagrać na nosie :ico_oczko:
oj lubiii skąd ja to znam...

Ja dzisiaj śmigalam na rowerku, zrobiłam sobie małe zakupy i szukałam gdzieś tu u mnie w pobliżu biblioteki chciałam się zapisać, ale nici nic nie ma ...trzeba będzie do centrum jechać.

Moje dzieci wypoczywają na działce z babciami, mąż w pracy a ja mam wypoczynek...szkoda tylko że nie nad morzem :-D

moni26 wszystkiego najjjj z okazji rocznicy ślubu.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

24 lip 2013, 19:00

https://www.facebook.com/DomCalorocznyZ ... ku?fref=ts
może nie wykasują od razu linka... to nie reklama :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: mamy po 30.

25 lip 2013, 11:37

moni dzięki , no faktycznie cudnie tam....w tym roku to jeszcze chyba nie...ale może w przyszłym damy radę się wybrać, :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

25 lip 2013, 12:46

:) wy macie praktycznie o połowę bliżej :ico_oczko:

aga a ty dalej się smazysz?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: mamy po 30.

26 lip 2013, 11:06

Cześć dziewczyny, co u Was?

U nas upał się zapowiada, w weekendma być już grubo ponad 30 stopni, a w poniedziałek ma dochodzić nawet do 37 :ico_chory:
Dla mnie za gorąco, no ale cóz trza sie cieszyć słońcem i nabrać jak najwiecej tych promyków żeby sie przygotować na jesień.

Ja dzisiaj mimo wszystko idę na rower :ico_haha_01:

lilo

Re: mamy po 30.

26 lip 2013, 12:35

Hej!


U nas też ciepło i coraz cieplej.


Czasu mi standardowo brak, ale i tak fajnie że wakacje i dzieci nie trzeba rozwozić po szkołach, przedszkolach, odrabiać lekcji itd - zawsze coś :ico_oczko:

Po pracy znowu się wzięłam za odnawianie mebli i tak mi schodzi - na razie najgorsze czyszczenie... Dostaliśmy starą, dębową szafę od sąsiadów i mój mąż się napalił żeby zrobić - ale ja się nie spodziewam super efektów bo nie jest w super stanie, ciągle myślę co tu zrobić... Ja bym chciała bielić, mąż chce żeby mniej więcej była w oryginale... Może ma i rację z pewnych względów... Zobaczymy co wyjdzie :ico_oczko:


Magdalena a Antek do pierwszej klasy chyba już tak?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

Re: mamy po 30.

26 lip 2013, 13:39

Magdalena a Antek do pierwszej klasy chyba już tak?
Antek juz idzie do drugiej klasy.

W zeszłym roku jak się sprowadzilismy do PL to poszedl do 1-wszej myśle że dobrze zrobilismy bo by się nudził w zerówce.

lilo

Re: mamy po 30.

26 lip 2013, 14:05

No to się okazuje że mamy równolatków :ico_haha_01: Mój też do drugiej.

W sumie dość odważna chyba była decyzja żeby go dać od razu do szkoły po powrocie z zagranicy ale skoro sobie radzi to znaczy że bardzo dobra :ico_sorki: :ico_brawa_01:

I jak u was z czytaniem? U Piotrusia w klasie strasznie duży rozrzut - od tych co czytają płynnie do tych co składają z trudem litery.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość