Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

29 maja 2008, 08:18

MALGOSIU No to kochana zaszalałas niezle ci te egzaminki poszły i idą gratuluje kochana wytrwałosci w tym stanie jeszcze tak dobrze ci zakuwanko idzie super ja chyba bymjuz sil nie miala ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Stypendium udac sie nie zdobyło ale to nic wazne ze tyle za tobą juz.
A i widze ze juz na legalu piszesz ze córcia w drodze ciesze sie ogromnie hi hi i Martusia ale słodko :)
Morzem sie nie martwe jeszcze bedzie nie jedno spotkanie na ktorym sie poznamy spoko spoko :) a z tym morzem to tez nie wiadomo czy wypai do konca choc fajnie by bylo
KATELAJDKA Mi tez sie bardziej ten pomarańczowy podoba bo zywsze kolorki i jakos do Bartuska chyba lepie by pasował bo on taki nie wiem opalony czy cos hahahahhahahahahaha a tamten błekicik to taki blady chyba i za jasny jak IWONA napisala mniej praktyczny ciagle bys musiala szorowac go ;)
Napisz ktory wybrałas koniecznie :))))) hi hi hi
OLALA hm ja kiedys usłyszałm od mojej mamy ze jak jeszcze raz mnie zobaczy obgryzającą paznokcie to mi umoczy dłonie w zjełaczym maśle hahahaaha smierdzącym i wtedy juz nie włoze do buzki ale jakos tego nie uczynila i fekt taki jest jak jest ze musial ratowac sie u KELLY hahahahahha i mam teraz akrylki hi hi hi
Ale moze Asi pomaluj tym lakierem gorzkim hi hi hi nie jest zbyt zdrowy ale moze jeden raz by starczyl zeby ją zrazic hi hi hi albo nie we no czyms jej wysmaruj hahahahahhaa
Ale rady co ;)
HEKATTE No nie wygłupiaj sie i badz tu z nami nie ma co rozpatrywac starych dziejow co było minelo,moze osoba ktora ci dokuczala tez załuje niepotrzebnych słów a jak nie to olac to co bylo to bylo a tak w ogole to nie wiem ty chyba spokojniejsza jestes i poprostu odpuscilas ale ja tam jakby mi ktoras nagadała tak fest do słuchu to i tak bym sie tym za bardzo nie przejeła no co najwyzej bym tylko z tą osóbka nie pisała juz na przekór jej hi hi hi a co tam :)-złosnica ze mnie hahahahaha ale dlaczego masz rezygnowac z pisania z innymi skoro tyle lasek Cie lubiło i lubi i lubilismy czytac twoje posty,ogolądac fotki olej tamto i wracaj :))))))
DZIEWCZYNY DO WSZYSTKICH NAS PILNA PROSBA w sumie zastanawialam sie długo czy powinnam tu to pisac ale przeciez my to zawsze w trudach sie wspieramy wiec napisze tylko tak ze prosze was wszystkie pomódlmy sie za pewną bardzo bliska osóbke naszej DOROTKI, nie wiem napewno zauwazyłyscie ze nawet nie zajrzała do nas od czasu powrotu z Antonina :(((((
Zajrzała, zajrzała ale nie umie pisac bo w jej rodzinie zle sie dzieje, nie dzieiwe jej sie my tu tyle radosnych teraz poruszamy tematow a tymczasem ktos cierpi :((((((
Bardzo mi sie przyro zrobilo i głupio jak mi wczoraj napisala ze u niej jest zle :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Nic wiecej nie napsize bo to jej sprawy osobiste,rodzinne,napisałam jej tylko ze jesli zdobędzie sie na odwoge niech tu sie podzieli bo Lutowki zawsze sie wspieraja i jestesmy znią. Prosiła o modlitwe mnie ale ja prosze takze i was bardzo ją lubię i serce mi peka ze znów cos złego sie w jej rodzinie dzieje, teraz biedaczka sama ma egzaminy i wszystko na jej głowie,prosze was módlmy sie w najblizszych dniach za nią zeby Bog dał jej sily i za jej rodzinę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jak bedzie chciala napisze co sie stało mam tylko nadzieje ze nie bedzie zła ze poruszyłam jej sprawę tutaj ale w głebi serca czuje ze jakby tu zajrzała i zobaczyła ze sie modlimy za nich i łaczymy w ich cierpieniu byłoby jej lzej tak wiec zjednoczmy sie znow kochan e:)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 maja 2008, 08:20

brudne dziecko - dziecko szczęsliwe zgadzam sie z tym całkowicie.
Obrazek

[ Dodano: 2008-05-29, 08:30 ]
dorotka podpisuje sie pod tym co napisała Karolas i oczywicie pomodlimy sie w twojej sprawie.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 maja 2008, 09:01

olala, na paznokcie znam sposób-"pazurek" ja co prawda uzyłam go do drastycznego odstawienia Zuzi od piersi...Wyglada jak lakier do paznokci i jest gorzki. Smak utrzymuje sie bardzo długo jak pomalujesz tym paznokcie.

Małgosiu bede trzymać kciuki za egzamin!

Dorotko :ico_pocieszyciel: też będę się modlić...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

29 maja 2008, 09:52

karolas no jasne ze sie pomodle!!! Dorotko trzymaj sie!!!! Oby wszystko było dobrze...
wózek bardzo Wam dziękuję za radę, no i macie hcyba taki sam gust jak mój mąż, czyli wyjdzie na jego... :ico_zly: :ico_puknij: :ico_brawa_01:
Ja wolałam błękicik, taki prześliczny jest, ale macie oczywiscie rację ze bardzije praktyczny jest ten ciemny szary. hekkate dzięki za linka, muszę porównać z paramwtrami naszego, bo tego co Wy to u nas w sklepie nie ma. A ile zaplaciłaś?? Bo tamten u nas właśnie 319 zł. I dzieki za smasa!!!!! Bo nie weszłabym od razu!
Bartuś ale mi dzis zrobił niespodziankę!!!! Przespał całą noc od 21:30 do 9:27!!!!!!!!!!! Ani razu do niego nie wstałam!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: Boże oby tak już codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małgosiu ale ty dzielna kobieto jesteś!!!! Wszystko pozdawane i jednym dzieciaczkiem a drugim w drodze. Podziwiam cię i mocno całuję za to jaka jesteś!!!!! W nagrodę musisz szybciutko urodzić i bezboleśnie!!!!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

29 maja 2008, 10:43

witajcie

Karola i ja oczywiscie pomodle sie w sprawie Dorotki
Dorotko trzymaj sie kochana... my zawsze jestesmy razem...

Malgosiu... trzymaj sie kochana i zeby juz ten czas nadszedl szybciutko
i pamietaj, ze jeszcze nie raz beda spotkania i na pewno bedziesz mogla i ja zreszta tez ;) poznac Lutoweczki i jej dzieciaczki

Dominis wlasnie usypia i mam chwilke bo inaczej to ciagle mnie ciagnie na podworko hihi
on juz bez podworka ani rusz ;))
wczoraj poszedl na spacer z Nacia i jej koleżankami
i nawet nie chciał do domu wracać :))

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

29 maja 2008, 10:55

Hej hej
katelajdka, Jła też nie będę oryginalna i powiem , że pomarańczowy! Jeden mały facet mi już z wózka wyrósł i powiem Ci, że jak pojechałam do lasu na tydzień na wakacje a był w tym samym wieku co teraz nasze 15-miesięczniaki to wózek był tak brudny, że szok :ico_szoking: Polecam też się zapytać czy można wszytsko zdjąć do prania bo u mnie to zdało egzamin!
Hekkate, Witaj! Nie wiem co tam na forum zaszło bo mnie chwilkę nie było, ale chyba nie o mnie chodzi :ico_olaboga: Tak czy inaczej pozdrawiam :-)
magdzinka U mnie posiłki są co trzy- 4 godziny, czasem pomiędzy biszkopcik tak jak na załączonych wcześniej fotach i herbatka lub soczek :)
Małgorzatka, Wielkie KONGI!!! Dałaś radę z egzaminami to teraz poród już bedzie na luziku. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że pójdzie szybciutko!!! Może na Dzień Dziecka???
Lulu Widzę, że i ty zaiwaniasz jak mały moterk, szkoda, że się kosiara popsuła. Znam ten ból, może od sąsiadów pożycz żeby dokończyć?
Dorotka Ja modląca się nie jestem ale z całego serca trzymam kciuki i myślę o Tobie!
karolas czy ja na gg mam do Ciebie pisać czy nie czytach moich postów? Pytałam się o coś :027:
A i wszystkich się pytałam jak się robi dodano? Jak się chce coś dopisać

A teraz co u nas. No u nas załamka na całej lini bo Cezar znowu ma szczekający kaszel, a przecież dopiero co 2 tygodnie temu miał. Tak więc pewnie w poniedziałek do przedszkola nie pójdzie :ico_olaboga: a już się cieszy :ico_olaboga: łam i snułam plany gdzie z Boryskiem sobie do sklepów pójdę połazić a tu nici. Noc też była ciężka bo Borys się budził z płaczem, muszę w żeby zajrzeć bo chyba dolna czwóreczka mu wychodzi. Dzieci wykończone nocą śpią a ja wstałam o 10. Tak więc teraz lecę do zajęć i wpadnę później papa Miłego dnia!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 maja 2008, 11:03

ellepati, jak coś napisałaś i po Tobie nikt nie pisała to jak piszesz następnego posta to się pojawia "dodano" a jak chcesz coś dodać to możesz wcisnac - edytuj :) ZXDrówka dla Cezarka!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 maja 2008, 11:22

ale naklikałyście :ico_olaboga:
A ja w pracy rozpiernicz na maksa :ico_zly: Miałam pracować do ostatniego ale szef mnie prosił żebym została jeszcze trochę bo im się wszystko sypie, muszą ludzi poprzekładać i w ogóle żebym tą nową wyszkoliła na ludzi... Tak więc jeszcze parę dni w starej pracy a do nowej od 15 czerwca :ico_brawa_01: A miałam sobie odpocząć :ico_noniewiem:

Dorotko jestem z toba i na pewno wszystko będzie dobrze! Zawsze po tych ciężkich i trudnych dniach nadchodzą te ze słoneczkiem. Jak napisał Karolas my tu jesteśmy dla ciebie wsparciem dlatego pisz do nas nawet te złe rzeczy co bolą, my wysłuchamy i wesprzemy cię w trudnych chwilach!!!!!

Małgorzatka ty to zdolniacha jesteś!!! Wszystko pozaliczane w terminie :ico_brawa_01:
To teraz juz nic ci nie pozostaje jak śmigać na porodówkę i Martusię na świecie przywitać. A te skurcze to pewnie lada chwila się już rozwinął na całego także trzymam kciuki!!!

katelajdka ja też bym wybrała ten wózek z pomarańczowym... jest bardziej praktyczny bo ten jasny byś pewnie co rusz musiała czyścić, wiesz jak to przy naszych dzieciach.
Bardzo się cieszę że Bartuś ci tak sypia i pierwsza samodzielna nocka!! Brawo dla Bartusia!!! i ty takie zmiany wprowadzasz ho ho - super!!!
Same pochwały dzisiaj zgarniasz hihi
A to zdjątko od Łukasza dla Karoli :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: rewelka!! do tego ten komentarz z Zoo hihihi
co do Chorzowa to mi też (chyba) ten termin pasuje 3 weekend czerwca

Magdzinka Wojtuś też z tym jedzeniem teraz się opuścił, a przerw między posiłkami mu nie liczę, on zresztą zaczyna marudzić jak chce jeść i do kuchni drepta pod lodówkę hihi Ale po obiedzie to jada przekąski danonki, owoce , paluszki, biszkopty i potem jakąś kanapkę i na noc mleko. Rano też wypija mleko ale żeby tak jadł jak kiedyś to nie ma mowy.

ellepati fotka super!!!

lulu a ty pracowita kobieta jesteś :ico_brawa_01: Ale nie zapomnij sobie odpocząć co :ico_oczko:

Co do wyjazdu nad morze to u mnie wszystko będzie zależeć od mojego urlopu w nowej pracy. Jak się dogadam z szefem to oczywiście pojedziemy.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

29 maja 2008, 11:29

hej kobietki!

widze ze smutna wiadomosc o Dorotce, niewiem o co chodzi ale widze wielki bol w Karolas poscie, dlatego i ja lacze sie w modlitwie, mam nadzieje ze Dorotce nic przykrego sie nie dzieje i ze okropnosci opuszcza jej rodzine...trzymam kciuki by wszystko sie dobrze potoczylo, lub rozwiazalo...mam nadzieje ze nic niebezpiecznego sie nie dzieje....bardzo mi przykro Dorotko!

a ja spiesze sie pochwalic ocenka z egzaminu z dunskiego jako drugiego jezyka hihihihihi dostalam uwaga uwaga 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sama sobie bije oklaski hihih tak sie ucieszylam bo kurcze egzamin jednak jest roczny, musialam tak jak na maturze polskiej odpowiadac przez 20 minut wybrany temat a potem zadawali mi pytania a tekstow do czytania jednak bylo....hohoho ale poszlo dobrze, w sumie troche trudne pytania mi zadali ale i tak ciesze sie ze 6 dostalam i juz nawet nie mysle wiecej o tym hihihihi

co do domku to nam dali odpowiedz wczoraj sprzedawcy ze chca jednak 25000 koron wiecej niz mysmy zanizyli wiec cena teraz siedzi posrodku, ale nie chcemy podpisac zadnej umowy dopoki nie dostaniemy papierow w sobote z raportu stanu mieszkania, bo jesli cos tam bedzie stalo np ze wszystkie kaloryfery i rury w domu do wymiany do jednak sprzedawca bedzie musial sie pogodzic z nasza propozycja, i w sumie dobrze o tym wiedza bo tez powiedzieli to do posrednika, ale jesli nie napisza nic o tym a potem sie okaze ze jednak wszystkie rury do wymiany lub cos innego i jakis nieoczekiwany koszt nadejdzie to juz sprzedawcy ubezpieczenie bedzie musialo za wszystko zaplacic. no zobaczymy jaki bedzie raport, w sobote juz ma byc gotowy i lezec na naszym mailu.

wogole poklocilam sie z moim bratem bo mnie tak wkurzyl, on ma nam pomagac budowac dom ale mu zaplacimy za to, ustalilismy ze mial dostac 15000 zl za 8 tygodni pracy od poniedzialku do piatku i to nie po nocach bo jak wrocimy z pracy to chcemy miec spokoj bez klepania mlotkiem + oplata za papieroski a pali paczke dziennie a u nas niestety papieroski kosztuja 12 zl najtansze + oplata za jedzonko, wszystko co zje i piwka itd. Chatki tez nie musi szukac na nocowanie bo u nas bedzie spal i mysle ze spoko wycenilismy, minimum dunskie juz dawno zaliczone, a tez patrzymy na to ze kurcze do A. siostry meza ktory jest arabem moj bracki jedzie wdziecznie co tydzien w weekendy i pracuje u neigo za darmo :ico_szoking: zadnymi silami go od tego nie dam odciagnac juz probowalam ale glupi jest to ma, to jak na takie cos sie zgadza to by sie tylko wkurzyla jakby nagle tu nam zaczal wyskakiwac a ja jego siostra jestem przeciez i to mi powinnien pomoc. No ale chodzi o to ze on jest taki uparty chlop po prostu wie ze bardzo chcemy zeby nam pomogl z remontem bo nie chcemy miec obcych ludzi w domu, jeszcze jego wytrzymamy przez te poltora-dwa miesiece, to facet po rpostu taki wredny sie zrobil np mowi ze tego nie zrobi i tego nie zrobi bo mu sie nie podoba :ico_szoking: mowi do nas ze nie mozliwe bo to brzydko bedzie, lub glupio sie kladzie, lub nieporecznie sie kladzie, lub za duzo z tym roboty :ico_szoking: :ico_szoking: tak mnie wkurw......normalnie przepraszam za slownicctwo ale co to go kur....obchodzi czy my sobie kolorek taki czy taki wybierzemy i jaka podloge dopasujemy?? to nie on ma mieszkac w domu to nie jemu ma sie podobac tylko nam! W dodatku anciska zebysmy wszystkie materialy z polski przywiezli, a facet ejst okropnie nierealistyczny - do jednego vana - podkreslam VANA! che wcisnac 200 m2 drewnianej podlogi, 10 okien, i dach nie mowiac juz o innych rzeczach typu kafelki itd. To on twierdzi ze na przyczepke sie najwyzej zalozy, a jak zatrzymaja na granicy to wcale nie trzeba placic podatku bo on jest pewny, no kurde ja tam wiem ze moja mamcie z wozkiem zatrzymali bo clo nieoplacone ale ja puscili bo miala tylko jeden i to dla corki w prezencie ale patrzeli na inne paczki czy tam aby nie drugi stoi i weszyli, no kurde, nawet jakby juz nie trzeba bylo tego podatku placic, to i tak mowie mu ze tu i takie ceny mozna znalezc jesli sie na internecie szuka i dobrze szuka, normalna firma jak kazde inne, okna drewniane skandynawskie na rozmiarowke jaka tam nam sie podoba to on mi mowi ze 1. to jakies badziewie, 2. ze pewnie zly rozmiar wysla, 3. ze ze to oszustwo, pewnie popekane lub cos, i facet nie rozmumie ze tu nie polska jak sie oszustwo okaze to policja robi swoje i to nie wiekami tylko reaguja automatycznie, sprawe takie cos z uszustwem juz byly internetowe to na wiadomosci do telewizji podaja od razu takie cos, bo tu od razu tak traktuja oszustwa, i faceci pobankrutowali taki ich posadzili ale to juz bylo o co innego o komputerki akurat. I wtedy on mowi ze dobra, ze jak juz nie bedzie polamane itd. to wtedy i tak zeby skandynawskich nie kupowac bo one inaczej sie zaklada, cos tam mu z nimi nie pasowalo, i on w nonono ma ze oczywiscie nie wszystkie okna sa do wymiane a wszystkie sa jednego rodzaju, to jak to bedzie wygladalo jedno okno brazowe skandynawskie a drugie plastik?? A to wtedy ja se siadlam na komputerek i ogladam ceny i porownuje jakie tutaj a jakie w polsce, i tu i tu mozna znalezc podobne ceny z moze kilkusetowa roznica po zliczeniu wszystkich materialow,a doliczajac transport to kurde nawet by i na odrot wyszlo. A wtedy on mowi ze kuchni nie bedzie teraz robil tylko dopiero na koniec no bo on chce miec wakacje teraz, a to by zajelo 1,5 tygodnia dla niego zrobic kuchnie ( a jeszcze tydzien temu twierdzil ze 3,4 dni ) i krzyczy i sie wydziera na mnie i od glupkow wyzwa, bo ja nie chce isc gosciowi tutaj nonono lizac, takiemu jednemu co ma mozliwosc transportu wszsytskich materialow za friko, ale to moj dawny pracodawca co mnie wykorzystywal okropnie za tysiac zlotych pracowalam tutaj 8 godzin dziennie zupelnie nie legalnie co na dunskie warunki jakbym podala to po prostu facet by sie nie wyplacil no tak by go sady wziely. I ja mam swoja godnosc nierozmawiam z nimi i nie bede, facet szalony byl kazal mi siedziec wpokoju bez telewizji i w ksiazkach siedziec i sie uczyc, mi doroslej kobiecie co sama decyduje o swoim zyciu, zamknac mnie w pokoju i kazac sie w sciane patrzec, :ico_nienie: :514: :505: :502: :504: w zyciu z nim nie zamienie slowa niech spada. No wiec ja wtedy do mojego brata mowie zeby spokojnie i kulturalnie ze mna rozmawial , cala rozmowe mu nie zwrocilam uwagi ale powyzywal mnie bo myslal ze ja na zlosc mu robie ze niechce wszystkiego z polski taszczyc, ja mu mowie ze kurcze jak znajdziemy tansze okna i transport bedzie ok to tylko sie cieszyc bedziemy, a jak sie wkurze to kuchnie u kogos innego zrobie, jakiegos innego stolarza, mielsimy brackiemu zaplacic dodatkowo 11000 zl za szafki wiec za te pieniadze to i inny stolarz by zlozyl szafki, niech sie wali. Po prostu czlowiek fantazji zyje w jakim wirtualnym swiecie kompletny samolub tak mi zbluzgal, tak sie zminil czlowiek po sowim wyjezdzie do anglii, juz nieraz mnie wkurzyl bo ogladalismyz nim keidys dwa domy, jeden to stara ruina co nam gosciu powiedzial ze 1.000.000 koron na remont trzeba bedzie, a za drugi 600.000 koron , a moj bracki bardziej lubi ten dom co remont drozej wypadl, i on sie uparl ze nie , ze to w wtym drugi wieksza robota, ze tu sie to latwo zrobi, tu okna wszystkie powymienia, mimo ze okna niektore byly zaokraglone wiec juz koszt wiekszy , dachu wogole widac nie bylo dom wielki ogrzewanie niewiem ile by nas wynioslo a on sie uparl i stwierdzil ze dziwaki jestesmy, normalnie tak mnie wkurzyl :ico_szoking: a zaraz potem skonczylo nam sie paliwo, to moj A. oczywiscie zadzwonil po pomoc drogowa - gdzie nie trzaba ani zlotowki zaplacic bo taki mamy system ze rocznie sie placi skladke i jak cos sie stanie to oni placa za wszystko, no a moj bracki oburzony wielce ze czemu my nie popchamy samochodu jeden kilometr do miasta a my na autostradzie byslimy :ico_szoking: :ico_szoking: bardzo dziekuje ale ja swojego dziecka i siebie narazac nie bede i naszego bezpieczenstwa bo pobocza niestety wielkiego nie byloa wiadomo jak na autostradach goscie jezdza minimum 110 a u nas to 130 jest norma, to ten znow od glupkow i dziwnych ludzi zaczal mnie wyzywac mimo ze i ja i moj A. sie zgodzilismy ze lepiej zaczekac na pomoc drogowa, a ten sie uparl do mojego A. nic nie powiedzial tylko mnie po polsku bluzgal, po prostu czlowiek nie wie jak z ludzmi kulturalnie rozmawiac, sie uparl ze nawet sam bedzie pchal ten samochod no debil normalnie juz inaczej bym go nie nazwala. Tak mnie wkurzyl i mu powiedzialam ostatni raz przez ten telefon zeby sie nauczyl z ludzmi rozmaiwac, bo ja go od glupkow niewyzywam jak z nim rozmawiam, i ze rozmawiamy o mozliwosciach jakie sa, on po prostu nie ma w sobie za grosz tolerancji, jedna rzecz mu sie nie podoba to sie uwezmie i powyzywa zamiast zamknac pape i robic jak ludzie mu placa. A obcym tylek lize. Jak sie sprzeciwilam temu zby nie pracowal za darmo to ten jeszcze wieksza afere zrobil i tyle i na nas sie obrazil. Wiec juz machnelam reka i mam gdzies, jak chce pracowac za darmo to niech to robi, i odlozylam sluchawke wtedy po tym jak mu powiedzialam ze musi sie zastanaowic nad swoja agresywnoscia bo ten taki nerwowy zaraz krzyk podnosi od razu krzyki jak oszalaly jakby kto mu krzywde robil,a czlowiek sie tylko pyta , wiec nie chce wogole z nim gadac dopuki mnie nie przeprosi, moze sobie z A. gadac o remoncie, cwaniak jeden jemu slowa nie powie bo sie go wstydzi a mnie po polsku jedzie, ja uwywam rece, juz zadnych nie chce miec z nim rozmow, niech akceptuje nasza wole albo spada innych ludzi do pomocy znajdziemy. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

29 maja 2008, 11:43

Mamcia przepraszam że pytam ale czy ten twój brat to czasem nie zwariował??????????
Normalnie sama jestem oburzona tym co tu opisałaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Mieć okazję dobrze zarobić i na dodatek u swoich mieszkać i jeszcze wymyślać, że to że tamto??!! Żałosne!! Skomentowałaby to bardziej dosadnie ale się powstrzymam to jednak twój brat.
I masz rację ze nie powinno go obchodzić co chcecie mieć w domku, jaki kolorek i wogóle :ico_puknij: :ico_puknij: Przecież to wasza sprawa ...szok, po prostu szok!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość