Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

29 lip 2010, 16:36

ello
ja jestem ale wykonczona moimi goscmi, powoli mam dosyc , najchetniej bym nie odbierala tel i domofonu, wiecie najbardziej wkurza mnie to ze nie ktorzy o nas nie pamietaja caly rok a jak sa wakacji to najblizsza rodzina sie z nich robi :ico_zly:
Basiu i Zuzab :ico_brawa_01: za wasze rocznice i tygodnie
Zuzab jeszcze tydzien i byc moze bedziesz z malenstwem

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 lip 2010, 16:57

Ważne jest bezpieczeństwo Twoje i dzidzi
.
właśnie dla mnie to tez jest najważniejsze, a nie jakaś ambicja żeby urodzić naturalnie :ico_oczko:

No ja musze sie określić i powiedzieć lekarzowi, ale już 13 sierpnia mam to spotkanie w klinice poród po cesarce, więc jeszcze wysłucham co maja do powiedzenia, ale podejmę już taką decyzję jaką już podjęłam. :ico_oczko:

Zuzab sto lat szczescia na kolejną rocznicę!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

U nas jutro rocznica 5 :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

29 lip 2010, 17:48

No i dobrze wiesz co chcesz. A u nas gości nie uświadczysz chyba że wpadnie czasami moja rodzinka,bo rodzinka męża nie ma samochodów,znajomi jedni nie mają czasu,drugiego znajomego mamusia opieprzyła żonę i też jest spokój i się nie pojawia bo tak to wiecznie głodni przyjeżdżali i jak by conajmniej z buszu-bo ich dzieci a to jabłek by chciały a to tego a to tamtego a rodzice kupić nie chcą :ico_olaboga:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 lip 2010, 18:29

najbardziej wkurza mnie to ze nie ktorzy o nas nie pamietaja caly rok a jak sa wakacji to najblizsza rodzina sie z nich robi
hehe, skąd ja to znam :-D

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

29 lip 2010, 18:42

a weekend bedzie kumulacja, moja kuzynka przylatuje z RPA, ciagle jest Seby kuzyn z rodzina, wiec ja juz powiedzialam ze sie wylaczam, poza tym to sa goscie mojej tesciowej i ja sie nie pisze na tyle ludzi i jeszcze gotowanie i sprzatanie, to nie dla mnie

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

29 lip 2010, 21:31

To może wyprowadz sie na jakiś czas jak masz gdzie?

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

29 lip 2010, 21:49

hej

zuzab wznosze toast :ico_zdrowko: za rocznice slubu, duzo milosci :ico_prezent:

za wasze kolejne tygodnie takze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 lip 2010, 08:39

Hejka!
Zuzab za 10 rocznice :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Magda i za 5 Wasza rocznice slubu :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Sylwia wspolczuje Ci z tymi gosciami :ico_sorki: Jak dajesz rady??? Bo ja bym miala wszysto w nonono i niech sobie sami robia :-D

Dzis sie obudzilam i rak nie czulam tak mi zdretwialy, ze szok. A pogoda powtorka z rozrywki-pochmurnie i pada :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-30, 08:43 ]
Aaa wczoraj kumpela ktora, jest polozna do mnie dzwonila. Myslalalam, ze juz o mnie zapomniala :-D Ma wpasc do mnie na piwko oczywiscie z moim mężem wypije a my sobie pogadamy jak tam porod wyglada i te inne sprawy.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 lip 2010, 09:08

hej

za 10 i 5 rocznice slubu dla was dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja mam miec gosci z niemiec ale tylko przelotem na godzine maja wpasc w drodze powrotnej od michala babci bedzie wracal jego kuzyn , ale michal im juz zapowiedzil ze powie im w sobote za tydzien jak sprawa wyglada, oale on by bardzo cicial zobaczyc zuze bo to jego chzesniaczka.

ja czuje sie dzis oki ale to dopiero poczatek dnia maly wierci sie caly czas.
milego dnia, i prosze nie rodzic beze mnie :ico_oczko:
jejku ciekawe co u tweety, jestem pewna ze jest w szpitalu , bo tak by cos napisala :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-30, 09:10 ]
jak ja sie ciesze ze mam juz wszystko zrobione, torbe spakowana ,jestem spokojna, acha moj maz nie doslowne ale wyczulam to ze nie chce byc przy porodzie, chyba sie ostro wystraszyl jak zuza sie rodzila, szkoda zawsze mi by bylo lepiej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 lip 2010, 09:16

jejku ciekawe co u tweety, jestem pewna ze jest w szpitalu , bo tak by cos napisala
Tez tak myslalam, oby tylko dobrze bylo :-)
Basiu moze w ostaniej chwili maz zmieni zdanie :-) Moj na razie chce ale nie wie co go czeka :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Rozemondbell i 1 gość